טלווזיות LCD - HDTV Ready/Full - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלווזיות LCD - HDTV Ready/Full

liordavid

Recommended Posts

הפלזמה שלנו זכתה ב2006 כפלזמה הכי טובה ואיכותית שיש

זה אומר שהיא יצאה לפני הזכיה ב2006 ואולי אפילו ב2005

ידידי אנחנו מתקרבים ל2008 :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

הפלזמה עלתה בזמנו 24 אלף אחרי הנחה, אז אל תפקפק ביכולות שלה.

פעם לקחו מחירים אולטרה מוגזמים -זה לא אינדיקציה לאיכות

נכון אין לי FHD בסלון,אבל HDTV רואים מצוין על המסך.

עזוב FHD

השאלה אם יש לך בכלל HD כמו 720P

אתה יודע מה הרזולוציה של המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1024X768 אם אני לא טועה, ועכשיו שאני חושב על זה, זה לא רזולציה משהו, אבל תשמע, העינים לא מטעות, HDTV על המסך הזה זה משהו לפנים.

כל מי שראה אצלי HDTV נגנב, והתמכר.

הדגם זה

pioneer 435 אבל בגוגל זה לא מוצא לי משהו מי יודע מה על המסך (הכוונה לתוצאות). בגל מקרה אני עדין מחפש.

בסדר אם הייתי שוחה בכסף בשמחה אני הייתי קונה מסך חדש, מה עוד עם הזמן המרחק צפייה לגדלים ענקיים של מסכים מתקצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1024X768 אם אני לא טועה
=אפילו לא 720P

ידידי אתה לא צופה בHD כמו שהערכתי

זה שאתה מקבל איכות יותר גבוה מטלוויזית CRT ישנה

ומסוגל להריץ קיבצי HD לא אופך תטלוויזיה שלך לטלוויזית HD

לזה יש סטנדרטים שהטלוויזיה שלך לא עומדת בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

=אפילו לא 720P

ידידי אתה לא צופה בHD כמו שהערכתי

זה שאתה מקבל איכות יותר גבוה מטלוויזית CRT ישנה

ומסוגל להריץ קיבצי HD לא אופך תטלוויזיה שלך לטלוויזית HD

לזה יש סטנדרטים שהטלוויזיה שלך לא עומדת בהם

נכון אמנם לא HDTV אמיתי, אבל HDTV נראה מעולה על המסך.

אני מוכן שנתערב על מסך חדש, ושאתה מוזמן לראות אצלי סרט HDTV שאתה תבחר מהמבחר שיש לי.

פוקפורן עליי ,רק שתראה איך רואים על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: AloN(-)KiLLeR אם אתה לא מבין אז עדיף שתשתוק ולא תבלבל אחרים... אתה פולט שטויות בקצב של טרוריסט עם קאלצ' על התנחלות יהודית .

יש לך חוסר הבנה בסיסית ביותר בכל הקשור למה זה בכלל High Definition , מזל שקרירין כאן לפחות מעמיד אותך על הטעויות שלך !

יש לי את ה LA32R81B של שהיא HD-Ready ואני צופה בה בתכנים של 720P באיכות מעולה (אפשר גם לצפות בהן כ 1:1 עם מסגרת שחורה)

ואפשר לצפות בה גם בתכנים של 1080P אבל מין הסתם יראו יותר טוב בטלוויזיה שתומכת ברזולוציה טבעית של 1920x1080P , ולא 1920x1200כמו שאמרת בתחילה ! רזולוציה כזו היא רק במסכי מנת שיהיה מקום לסרגל הכלים ! בטלוויזיות יעודיות יש 1080 ומכן בה השם 1080P !

כיום אם אין לך דרך להשיג סרטי HD ב 1080P ואתה לא מיליונר שאין לו בעיה לזרוק כסף סתם שרק עוד שנה+ במקרה הטוב יוכל לנצל אותה אין טעם לקנות FHD

רזולוציה גבוהה זה חסרון לא קטן בהרבה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני לא חושב שבאמת בעיה למצוא תכני 1080P, השאלה היא אם יש לך מקום בהארד דיסק.

ובינינו, אם אתה קונה במעל ל10K (בערך המחיר של FHD לא?), אתה יכול לקנות הארד דיסק ב400 שקל בשביל התכנים.

וכן, אם המחשב לא ליד הטלוויזיה אז להביא אותו במיוחד ולחבר אותו במיוחד בשביל לצפות בסרטים, ואז להחזיר, בשבילי לפחות זאת לא טירחה.

השאלה היא האם זה מספיק חשוב לך בשביל לעבור את כל ה"בלאגן", שלא נדבר על ההשקעה הכספית.

גם לי יש "רק" טלוויזית 720 בבית..אבל בשביל FHD אני קונה עכשיו מסך 24 למחשב, גם תענוג לעבוד עליו, וגם מקבלים אפשרות ל1080.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כל מי שקונה היום FHD צריך שיהיה לו כסף לקנות גם PS3 ומחשב עם גישה ל usenet עם אנגלית ברמה טובה +

אתרי ביטורנט קצת בעייתיים בהספקה סדירה של סרטי HD מלאים בגלל ה upstream הגרוע בארץ... תנסו לעלות 32GB בחזרה אחרי שהורדתם את 300 ב BD למרות שאני הגעתי כבר לרמה דיי גבוה שאני יכול להרשות לעצמי הרבה דברים שלא יכולתי בהתחלה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...