תוצאות כמעט סופיות ל OC על e6600 -הצעות שיפור ויעול - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות כמעט סופיות ל OC על e6600 -הצעות שיפור ויעול

segev22

Recommended Posts

טוב ככה המעבד בסטנדרט 2.4 ג'יגה לאחר OC הוא על 3.4 ג'יגה כמו כן צירפתי ....אנא אל תשכחו זה OC ראשון שלי על מעבד 8)

המערכת עברה בדיקת יציבות מלאה ע"י s&m....

מתחים שהזנתי ופה אני שם דגש שאני "מפחד" לעלות מתחים אבל אם אפשר להעלות עוד את המתח או להוריד בהתאם תגידו לי....:

cpu vcore-1.5v-נראה לי שזה מספיק כי המערכת יציבה.

fsb termination voltage-1.4v -לפי דעתי צריך להעלות עוד קצת אבל ברגע שאני מעלה את זה בעוד קצת המתח בביוס הופך לצבע אדום שמסמן מתח חריג.

nb vcore-1.325v- אותן הספקות כמו במתח ה FSB.

sb vcore (sata,pcie- auto-לא ידעתי אם יש צורך להזין מתח חריג אז השארתי על אוטומט.

sb chipset voltage- 1.125v.

מתח זיכרונות הוא 2.175v כאשר לפי הדפי נתונים הוא אמור להיות 2.1v אז לא יודע אם לעלות עוד כי זה יכול לגרום להסרת אחריות מהמוצר.

טמפרטורות במנוחה של כל אחת מהליבות היא בערך בין 37 ל43 מעלות.(במאמץ שמתי תמונה שמראה בדיוק וזה היה בשיא החום).

שאלה נוספת היא למה בתוכנות s&m וcore temp הן מראות לי שהמעבד על מהירות של כ 3825 מגה הרץ? :s05:

אנא להזרים חוות דעת והצעות לשיפור כמה שיותר יותר טוב...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC מכובד מאוד!

הTAT מראה לך 3850 כי המכפלה שלך היא 8, אבל התוכנה משערת שהיא 9, אז היא הכפילה את הבאס שלך ב9

בכל מקרה, הייתי ממליץ לך להעלות מכפלה...

לדעתי המעבד יכול אפילו לפעול על 400 על מכפלת 9, תבדוק ותחזיר תשובה לגבי הטמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לטובת האוברקלוק של המעבד כדי שהזכרונות לא יקרסו במהירות גבוהה

4-4-4-12 עדיף אבל באוברקלוק חייבים להתפשר

רק משהו אחד שאני חושש בו והוא ההלעת המתחים מישהו יכול לתת לי פה טיפ בעוד כמה לעלות ואיך לעשות את זה בצורה נכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...