איך אפשר להרעיש לדיירים שגרים מעליי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להרעיש לדיירים שגרים מעליי?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לי עכשיו הגיע שכן חדש שמשפץ בינתיים את בדירה שלו ועוד אני 2 קומות מעליו' date=' הוא כל היום עושה שיפוץ ושומעים את הפטישים והמסורים המקדחות וכו'.... ממש חזק ולא רק זה, הוא עשה שיפוץ גם ביום שבת בבוקר, איך דבר כזה קורה?!

[/quote']

אותו הדבר קרה גם לי, זה היה בתחילת החופש הם עבדו מאיזה 8 עד הצהריים כל יום!! וכל יום קמתי ב-8 בבוקר בחופש הגדול, היו שם איזה 5 אנשים שהם שברו את כל הקירות ובהתחלה הם זרקו את האבנים וכל ההזבל לתוך נגרר כזה של טרקטור עם הידיים אחרי זה הם הביאו שרוול כזה וגם זה עשה רעש, זה היה 2 קומות מתחתיי (בניין 3 קומות) וזה הרעיד את כל הבניין כל בוקר! אה והזקנה הגרוזינית מלמטה כל הזמן צעקה עליהם והם אמרו לה משהו כמו מה לעשות זאת העבודה או משהו כזה, זה היה נורא מעצבן, אפילו שסגרנו את החלונות והפעלנו מזגן (אז לא היה רעש) אבל הרגשנו את הבניין רועד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיות שלכם עם בוכרים וגרוזנים?

נ.ב

תוריד את השלטר של הארון חשמל ותנעל אותו במנעול שרק לך יש את המפתח, ולשאר הדיירים בניין חוץ מהם...

נרא אותם עושים רעש אז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסיבת יומודלת של אחד החברים ב10 וחצי השכן הרוסי מלמטה החליט שהוא סוגר לנו ת'חשמל. יצאנו עליו כמה אנשים בפוזה מאיימת (ספוקי)והוא הפעיל את השלטר לבד. ב12 בול הנמחנו ת'מוזיקה והכל היה טוב ויפה.

או תנסה להתקשר למשטרה (למרות כל אהבתי אליהם) ותגיד להם שרועשים מעליכם. גג יקבלו קנס. כמו שהלילה איים עלינו שוטר אתיופי (אני לא גזען, זה סתם מצחיק שוטר אתיופי...) בגלל שישבנו בחוץ ניגנו בגיטרה ודיברנו בקולי קולות ואיים שיביא לנו קנס אם לא נשב בשקט או נעזוב את המקום. עברנו ספספל :]

והוא התעצבן מזה אז הלכנו רחוק. איש רע האתיופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ האמת היא שאני דווקא כן מבין למה שוטר אתיופוי זה מצחיק, בלי קשר לגזענות ;D

לבנתיים לסגור את השאלטר ניראה לי יעזור בזמן שיעשו מסיבה, אבל ישנה עוד בעיה שלא העליתי קודם והיא שהם מרעישים בלי קשר למסיבות!! פיתאום אני שומע דפיקות כאילו כל התקרה עומדת להתמוטט עוד רגע!! לכן גם שאלתי בתחילת הנושא איך אפשר להרעיש להם? ניסיתי כבר לדפוק על התקרה עם מקל מטאטא אבל זה לא עזר בכלל.

שמעתי שקיימת אגודה לתרבות הדיור או משהו כזה, הם יכולים לעזור אם אני אפנה אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גרה בקומת הגג, רק יונים עושות רעש. אבל יש לי דירה אחת מעבר לקיר אחד שבה משכנים מבוגרים עם פיגור שכלי. הן כל הזמן צועקות, רבות, הולכות מכות אחת עם השניה ורואות תכניות מפגרות בפול ווליום. אין הרבה מה לעשות - אני רק שמחה שאני בבית כשהן כבר ישנות ומודה לאל שהן כבר לא שמות ערבית ב-6 בבוקר.

מעבר לקיר השני של החדר שלי גר איזה זוג (או היה גר) שכל הזמן מרעיש. כשהם לא הולכים מכות - הם מזדיינים וגם את זה הם צריכים לעשות בקולי קולות. פעם אחת הם הלכו מכות וכבר הייתי בטוחה שהאישה הולכת להרצח, קראתי למשטרה. לקח להם שעה להגיע (למרות שהתחנה 3 בלוקים ממני) ועוד 40 ד' עד שהם עלו במדרגות. אבל מאז אין יותר רעש. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בקומה ה5 ולצערי המקרה שלי הוא הפוך השכנים כל שנייה צועקים עליי שאני מרעיש ושם על ווליום גבוה למרות שחוקית מותר לי(מ2-4 אני בשקט) וב23:00 אני מפסיק.

יש לי 2 Kenwood 150W סאבוופר Kenwood 600W ו2 מגברים אחד Sansui 250W והשני Sansui 500W....(אני שומע מטאל,הארדקור,גרינדקור,סקרימו) אני חושב שהסקרימינג והגראולינג מפחיד אותם...

אני חייב לציין שהשכנים הם רוסיים(בלי לפגוע) ועל כל דבר קטן הם צועקים עליי ומשגעים את ההורים שלי על זה שאני מרעיש ומבלגן את השכונה...

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בקומה ה5 ולצערי המקרה שלי הוא הפוך השכנים כל שנייה צועקים עליי שאני מרעיש ושם על ווליום גבוה למרות שחוקית מותר לי(מ2-4 אני בשקט) וב23:00 אני מפסיק.

יש לי 2 Kenwood 150W סאבוופר Kenwood 600W ו2 מגברים אחד Sansui 250W והשני Sansui 500W....(אני שומע מטאל,הארדקור,גרינדקור,סקרימו) אני חושב שהסקרימינג והגראולינג מפחיד אותם...

אני חייב לציין שהשכנים הם רוסיים(בלי לפגוע) ועל כל דבר קטן הם צועקים עליי ומשגעים את ההורים שלי על זה שאני מרעיש ומבלגן את השכונה...

מה עושים?

סגור , זה מה שאני עושה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...