מסך כחול - גם בXP! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך כחול - גם בXP!

yirmi_opp

Recommended Posts

ואו....אני ממש פה בשוק, אני מוכרח לומר שבשנתיים (?) האחרונות שהשתמשתי ב-WinXP, לא נתקלתי אף פעם אחת במסך כחול :o

מקווה שהבעייה תסתדר ;)

תיראה, אני בטוח שאולי לא ראית מסך כחול, אבל בטוח לפעמים המחשב עושה ריסטאט בצורה מסתורית.

תסתכל בחתימה שלי ותבין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה, אני בטוח שאולי לא ראית מסך כחול, אבל בטוח לפעמים המחשב עושה ריסטאט בצורה מסתורית.

הריסטארט שלך זה בעצם מסך כחול, רק קצת יותר אלים... ::)

יש לך אפשרות לבחור בין מסך כחול לבין ריסטארט אלים.

Bsod%2EPNG

סבירות נוספת לריסטארטים הפיתאומיים שלך, במידה ואכן ביטלת את האופציה של ריסטארט אוטומאטי, היא שפשוט יש'ך חלשלוש/פגום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לינק ל-microsoft תנסה למצוא את הבעיה שלך .

בכל מקרה מיוחס להודעה הזו ב- winXp רק שדרוג ,אבל אולי תמצא את הבעיה במאמרים האלו ,

http://search.microsoft.com/Default.asp?&so=RECCNT&boolean=ALL&siteid=us&p=1&nq=NEW&qu=0x0000000A+irql_not_less_or_equal&IntlSearch=&ig=1&ig=2&ig=3&ig=4&ig=5&ig=6&ig=7&ig=8&ig=9&ig=10&i=00&i=01&i=02&i=03&i=04&i=05&i=06&i=07&i=08&i=09

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה ואין הרבה מה להוסיף על זה מדובר בבעיית חומרה שגורמת לXP לקרוס.

בכל אופן סביר להניח שאם בעיה זו קוראת לאחר החלפת חומרה או הוספת חומרה אז ההתקן החדש הינו בעיתי.

ציינו כבר כמה סיבות שגרמו לבעיה שכזו או לבעיה במסך כחול דומה. כמו בעייה עם זיכרון או בעיה עם כרטיס מסך.

כל מה שרציתי להוסיף הוא שגם אצלי במחשב לאחר התקנה של XP לפני כשנה הייתי נתקל רבות במסך הזה והבעיה הזו לא נפתרה עם הפעלה מינימלית של המערכת בלי חומרה מיותרת, אפילו ניסיתי סטיקים שונים של זיכרון ושוב דבר לא עזר, בכל אופן לבסוף לאחר עידכון הבעייה נפתרה כאילו לא הייתה . ומאז גם אני לא נתקלתי עוד במסכים כחולים (מלבד אותם פעמים שהבאתי בעיטה למחשב ואיזשהו רכיב חומרה זז במחשב, אבל לאחר שהחזרתי הכל למקום הכל עובד בלי בעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד אלה בעיות חומרה.

כבר קרה לי כמה פעמים שהיה לי מסך כחול בגלל הדריבר של ATI

היית גרסה מסוימת שאני כבר לא זוכר את המספר שלה שפשוט דפקה כל יומים מסך כחול וריסטרט.

בשאר הגרסאות זה גם קרה לי אבל זה ממש נדיר.. פעם בחודשים-שלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה למסך הכחול הספציפי הזה, בנוגע ל IRQ...

אגב, גם בעלי Win2k עם "חבילת שירות 3" יכולים לגשת ל"System" ולקבוע האם המחשב יבצע אתחול ברגע שישנו כשל או שיציג מסך כחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...