המלצה למארז HD חיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז HD חיצוני

tamir245

Recommended Posts

שלום רב.

קניתי HD חדש WD3200AAKS,והייתי מעוניין במארז חיצוני טוב,עמיד ואיכותי בתקציב של עד 200-300.

לאחר שהתאכזבתי מהמארז INSIXT שקניתי ב165 ש"ח החלטתי להשקיע קצת יותר מאמץ בחיפוש 1 חדש.

מה שחשוב לי אחרי המחיר,זה כמובן שיהיה לו יציאה חיצונית של 2,ושיתמוך כמובן ביציאת SATA של הHD,מה גם שהHD ישב במארז בצורה יציבה,ושהפאנל של המארז יהיה יציב גם ולא כל פעם שאני מוציא את הHD החוצה הוא יתפרק לי.

הייתי מאוד רוצה לשמוע מאנשים שיש להם שילוב שכזה חוות דעת,האם הHD לא נפגע כתוצאה מהאיטום שלו וחוסר אוורור וכו'.

תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Holy תודה על העזרה,יש לי מס' שאלות נוספות בבקשה אם תוכל לעזור.

1.המארז שבתמונה שיש,לא בלינק,זה הCOOLMASTER?

2.אני חושב שהCOOLMASTER קצת מוגזם בשבילי,אפשר משהו בלי הHUB ואני גם לא צריך ESATA,מספיק הUSB ושיתחבר לHD SATA.

3.האם מארז לא מאוורר יכול לפגוע בHD?(במחשבה הגיונית זה נכון שהוא לא מקבל אוויר ומתפוצץ מחום,אבל האם באמת זה פוגע?)

4.איך בדיוק אמור לשבת הHD במארז?עם הצד הכסוף והמדבקת מידע כלפי מעלה?כי אם כן זה קצת יוצר בלגן בכבלים,לא?

5.אפשר בבקשה קישור לTHERMLAKE?

מחכה לעזרה,תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. התמונה שאני שמתי היא של ה-Coolermaster

3. יש מארזים ללא מאורר ויש מארזים עם מאורר, זה לא ממש קריטי שיהיה במאורר אם זה לא הרדיסק שאתה מתכוון לטחון אבל תמיד טוב שיהיה.

4. במקרה של התמונה שאני שמתי עם המדבקה למעלה, אבל מה זה משנה? אין שום בלאגן

5. מארז USB + eStat עם קירור

http://www.thermaltake.com/product/Storage/35_Solutions/n0012us/n0012us.asp

מארז USB ללא קירור

http://www.thermaltake.com/product/Storage/35_Solutions/n0003us/n0003us.asp

כמעט לכל המארזים שמתאימים להדיסק Sata יש גם חיבור eSata כי פשוט להוסיף אותו למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על העזרה.

דווקא אני כן צריך להקפיד על סביבה טובה לHD,זה הWD3200AAKS ולא איזה HD 40 ג'יגה מלפני כמה שנים,אז האם באמת זה חיוני כל המאוורר וקירור לHD במארז?

וחוץ מזה בעיה נוספת ששכחתי לציין ברגע שאני מחבר את הHD עם המארז לUSB של הנייח,לאחר זמן לא קבוע המחשב פשוט קופא בלי אפשרות תגובה לשום CTRL+ALT+DEL,רק ריסטרט.אני די בטוח שזה בגלל המארז כי בחיים זה לא קורה לי....האם עוד מישהו נתקל בתופעות הללו?

סה"כ המארז שקניתי באמת מלא בביקורות לא טובות,אבל האם יש בעיה כזו גם במארזים אחרים?

תודה.[br]פורסם בתאריך: 25.08.2007 בשעה 12:01:34

כמו כן איפה איפה אפשר למצוא מבחר כמו באתר של החברה,בארץ?

ממה שראיתי בזאפ יש רק 2 רלוונטים שם,וכמובן שהמחיר בשמיים...

חוץ מזה המארז נראה מדהים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה HOLY,אני אנסה קודם כל מול החנות שיחליפו לי תמוצר או שיחזירו את הכסף,אחרי זה אני אתחיל להשקיע בחיפוש בחנויות.

אם יש לך עדכון על איזה דגם מצויין עם מאוורר במחיר סביר,אתה מוזמן לעדכן,תודה ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...