תקציב: 4200-4500 | צריך שיבנו לי מפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב: 4200-4500 | צריך שיבנו לי מפרט

Arkadi.Krr

Recommended Posts

התקציב שלי הוא 4100 - 4500

מטרות:

אני צריך את המחשב בשביל משחקים כבדים(כמובן הגרפיות, תלת מימדיות גבוהה.... בגלל המשחקים) וכמובן כל שאר הדברים הקטנים כמו סרטים/תוכנות/עבודות(וואורד וכאלו).

ציוד הקפי:

מסך אין צורך, מקלדת ועכבר לא משנה אני יקנה כבר בחנות משהו קטן מה שחשוב לי פה זה המפרט, רמקולים(רמקולים,עכבר,מקלדת ומסך לא נכללים בתקציב) כנ"ל וכרטיס TV אין צורך.

צריך DVD ביחד עם צורב בכונן אחד, כונן דיסקטים צריך, כרטיס קול סטנדרטי.

אני לא ידוע ממי לקנות אבל כמובן לא מKSP ולא מאייבורי. ממליצים לי על IQPC אז אם אתם מחזקים את ההמלצה הזאת אז תביאו לי משם מפרט. [http://www.iqpc.co.il/Home/BuildComputerB.asp]

כמובן כמה שיותר המחשב יהיה שקט יותר טוב. מקסימום שקט.

נושא הקירור אני לא ידוע, אני לא מבין בזה תסתכלו איזה מפרט מתאים לי ואם לדעתכם המפרט הזה דורש ובאיזה רמה, זה מאוד חשוב אז תחשוב טוב טוב אם המפרט שתבנו יהיה באמת דורש טוב ובאיזה רמה.

עיצוב המארז לא כל כך חשוב, עדיף שרוב הכסף ילך על המפרט ולא העיצוב, לא?

מערכת הפעלה אין צורך, סתם עוד כסף, אני יתקין לבד בבית.

שירכיבו לי את המחשב במעבדה כמו שצריך על רמה.

בקיצור אני רוצה שמשחקים ובכללי המחשב הכול יהיה מאוד חלק מאוד מהיר, מקסימום מהירות ומקסימום גרפי.

תודה ענקית מראש!

ארקדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארקדי...המפרט הבא יתן לך ביצועים מעולים (כמובן גם במשחקים) ויהיה שקט ככל הנית( יש רק מארז אחד יותר שקט ממנו והוא עולה כ-900 ש"ח ללא ספק)

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Athlon 64Bit AM2 5000 DualCore Box AM250DCB ¤ 719 1

לוחות אם Gigabyte M55S-S3 AM2 GM55SS3 ¤ 452 1

מארזים P150 Quiet PC Case 430W - Aluminium Front Silver ¤ 833 1

זיכרונות Kingston Original 2GB (2x1GB) -667Mhz K2G667DC ¤ 470 1

קשיחים למחשבים שולחניים Samsung 160GB SATA II HD160JJ ¤ 291 1

כרטיסי מסך Sparkle Nvidia Geforce 8800GTS 320MB Retail ¤ 1600 1

צורבים Samsung -RW S183L X18 LightScribe SATA ¤ 182 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ¤ 4547

מחיר למזומן : 4457 ש"ח

המחיר כולל הרכבה. יש להם מעבדה בת"א ככה שלא תזדקק ליסוע רחוק במקרים של תקלות במידה ואתה מאזור המרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ולא ראיתי שהזכרת משהו בקשר לקירור....?

אתה בטוח שלא צריך? כי המפרט הוא חזק ואני מאמין שיהיה די חם לו בפנים.....?

ומה עם כרטיס קול?

ואמיפה המפרט הזה? איזה חנות?

אפשר יותר פירוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט נבנה ב: www.tms.co.il

משלוח עד הבית זה עניין של 50 ש"ח ככה שזו לא בעיה אני מאמין. יש להם מעבדה בת"א למקרה שתהיה תקלה ( ואתה מאזור המרכז)

והמחיר כולל הרכבה כמובן..

אתה יכול להזמין באתר/בטלפון או לבוא לחנות אם אתה גר באזור הצפון.

עריכה: **יש כ.קול מובנה בלוח,והוא בחהלט איכותי יחסית..לא רואה סיבה לכך שאתה צריך משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שסנה הציע לך מצויין

גם מארז שקט לאללה וגם כ.מסך חזק

ועם מעבד הכי טוב שאתה יכול לקחת בתקציב שלך

תשקול להוסיף 2 מאווררים של 92ממ למארז בחלק הקידמי לזרימת אוויר וקירור דיסק קשיח

הנה למשל דוגמא למאוורר כזה

http://tms.co.il/product_info.php?products_id=2435

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי אולי להחליף את המעבד ל 6000 של הכי אחרון והכי טוב שהם יכולים להציע וזאת אומרת עוד כ150 - 200 שקל ואין לי כסף לזה, אתה אומרים למצוא מארז אחר טיפה יותר זול או להשאר עם זה כי אין צורך ליותר טוב? ]שוט לדעתי למה לא להשקיע בעוד איזה 150 שקל למעבד הרבה הרבה ותר חזק? או שזה מיותר? מה אתם אומרים?

וגם תראה, המפרט שהציעו לי פה, כמה שנים שאני יוכל להחזיק אותו שכל משחק אבל ממש כל משחק שיצא אני יריץ אותו חלקקקקקקק הכי חלק שאפשר? לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של הX2 6000 פחות או יותר אפשר לקנות את הE6550/E6750 שיהיו עדיפים.

אמת

אבל הלוחות של עולים יותר, וצריכים 800 בשביל לנצל את היכולות OC של המעבדים ע"מ שיצדיקו את ההפרש במחיר של המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת

אבל הלוחות של עולים יותר, וצריכים 800 בשביל לנצל את היכולות OC של המעבדים ע"מ שיצדיקו את ההפרש במחיר של המערכת

במיוחד אם עושים OC הלוח אם לא יקר ובאותו מחיר (400 ו)אפשר לקנות לוח איכותי בהחלט שיתאים לצרכים.

מה שכן גם לא חייבים 800 כדי לעשות OC טוב מאוד למעבדים האלו וגם בלי OC הם עדיין עדיפים על הX2 6000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...