ניתוקים ב014 שנעלמים כשאני מתחבר דרך ברק!יתכן וזה בגלל הגדרה בחייגן? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים ב014 שנעלמים כשאני מתחבר דרך ברק!יתכן וזה בגלל הגדרה בחייגן?

sashaefi

Recommended Posts

השבוע התחברתי לבזק בינלאומי במקביל לחיבור הקבוע שלי בברק (לחודש נסיון ללא התחיבות).הבעיות בחיבור לשרתים ב (P2P (EMULE אכן נעלמו אך האינטרנט מתנתק כל שעה וקצת גם ללא P2P ברקע.יש לי מודם של THOMSON ואני מחובר דרך HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מפריע לחייגן שלך להשאר מחובר, כן

זו יכולה להיות הגדרה קטנה באפשרויות האקספלורר (וגם אם אתה לא משתמש בו היא תשפיע) -

כנס ל IE לאפשרויות > התקשרויות > דאבל קליק על החייגן שם > מתקדם > יש שם מקום שמסומן ב "V" שאומר משהו בסגנון

"התנתק לאחר 20 דקות של חוסר פעילות" או משהו בסגנון, ועוד איזו אפשרות דומה ליד.

אחד מהם מסומן ? תוריד.

אם זה לא זה - יכול להיות הרבה דברים, פירוולים, בעיקר ZA גורם להרבה הפרעות בחייגנים אם הוא מוגדר בצורה לא נכונה.

בעיות של מערכת ההפעלה (כאלה שלא שמת לב אליהן בחיבור ללא חייגן, כי אין להן השפעה על חיבור כזה) , רוגלות, ועוד.

השאלה היא, האם לאחר שהתנתק החייגן, יש קשיים בחיבור חזרה, או שזה מתחבר מיידי ללא הודעות שגיאה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מנסים להתחבר ישר אחרי הניתוק זה לא מצליח.לאחר כמה דקות כן.אתה צדקת לגבי FW.כשאני מכבה את הקספרסקי(גרסא הכוללת FW וכל שאר עגבניות) הבעיה נעלמת!עכשיו אני אצתרך איכשהו לכוון אתו כדבריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

גם לי יש את הבעיה הזאת ואני מטפס על הקירות.

עברתי לפני כמה שעות מ-012 ל-014 ויש לי ניתוקים כל חצי שעה שמצריכים אתחול.

נראה לי שעליתי על הבעיה אבל אני לא מצליח לפתור אותה. בגלל ש-012 ממש איטים ב-P2P אז אין לי התנתקויות. אבל עם 014 ה-P2P טס וכנראה זה מעמיס על הקו או משהו וזה מה שגורם להתנתקויות.

למישהו יש רעיון כיצד לפתור זאת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...