BF2 מול CSS ,דנו על זה רבות ,מתלבט לגבי רכישה של הראשון - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BF2 מול CSS ,דנו על זה רבות ,מתלבט לגבי רכישה של הראשון

simonsix

Recommended Posts

הוא לא מדבר שטויות, חוץ מי זה ה-CSS קצת עייף, לכן אני מעדיף BF2

בסורס אי אפשר לעשות הרבה.

ב-BF2 יש מיספר יחידות של חיילים, אתה יכול ליסוע ברכב, טנק, שלל , סירות, קיצר משחק שיש מה לעשות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבלבלים את השכל

Crysis- אני לא רואה סיבה לקנות אם שיחקת ב ? נו באמת נראה מתי שיצא כמה אנשים ישתגעו כאן . חברה כאן אוהבים גרפיקה אם התלהבו מBioShock שיש לו גרפיקה מצויירת אז Crysis יש לו מציאותית . שום דבר במBioShock לא נראה מציאותי רק מצוייר מאיזה סרט .

Clive Barker's Jericho נראה משחק טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלבלים את השכל

Crysis- אני לא רואה סיבה לקנות אם שיחקת ב ? נו באמת נראה מתי שיצא כמה אנשים ישתגעו כאן . חברה כאן אוהבים גרפיקה אם התלהבו מBioShock שיש לו גרפיקה מצויירת אז Crysis יש לו מציאותית . שום דבר במBioShock לא נראה מציאותי רק מצוייר מאיזה סרט .

Clive Barker's Jericho נראה משחק טוב מאוד.

לא כולם מושפעים מהמשחק בגלל הגראפיקה.. :nono:

קרייסיס מאוד מאוד מזכיר לי את פאר קריי- החייזרים, הסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם מושפעים מהמשחק בגלל הגראפיקה.. :nono:

קרייסיס מאוד מאוד מזכיר לי את פאר קריי- החייזרים, הסביבה.

ברור שגרפיקה זה לא הכל. תאמין לי קשה למצוא משחקים שעושים לי את זה. אבל קריסיס עוד לא יצא אז די לדבר כל מיני דברים. איאפשר לדעת עד שמשחק יוצא ומשחקים בו. מה שאני יודע שעכשיו זה תקופה יפה של משחקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הגיע אתמול בערב (גירסת דלוקס)

עלה לי בסוף 25$ ,התקנה של 5 דיסקים (?!) ,4 קיצורי דרך על שולחן העבודה (WTF)

התחבר לי אוטומטית לשרת הישראלי (למה?)

בכל מקרה יש לי בעיה ,אם מישהו נתקל בקיפאון באמצע המשחק בלי אפשרות לצאת ממנו (חייב לעשות REBOOT)

בגדול,משחק גדול :yelclap: אוהב יותר מקאונטר סטרייק.

יש המלצות לשחקנים ברמה שלי ,NOOB רציני שם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 2GB (מומלץ במקרה הזה) אז תוריד ותתקין את המוד DESERT CONFLICT. זה המוד הכי מדהים שאי פעם עשו למשחק. ב BF1942 אותה קבוצה עשתה מוד דומה שנקרא למרבה הפלא :) DESERT COMBAT.

תהנה אחי. BF2 זה ה FPS ברשת הכי טוב שיש. לא רואה את CSS ממטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא קשור לפה, אבל עם כבר הורדת את ה-DC, אני הורדתי גם התקנתי ניכנסתי למשחק והסמן של העכבר ביכלל לא קיים כול התפריטים קפואים.

למה זה קורה לי? גם לך זה עושה את הבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...