האסלה של המדינה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האסלה של המדינה

Merrymoon

Recommended Posts

אין חוק? יש בג"ץ. מי בעד?

אתם מתלוננים על חופים במרכז? מישהו פעם היה באיזור מפרץ חיפה (מתחיל מקרית ים וצפונה עד המפעלים, לא יודע איך זה בעכו)? כשהייתי קטן הייתי שוחה כל סוף שבוע, מה גם, חשבתי שהמים אמורים להיות עם גוון שחור כזה... כבר קרוב ל-10 שנים לא נכנסתי לשם אחרי שקיבלתי קצת שכל. לא מזמן יצאתי להליכה על החוף ושום דבר לא השתנה: עדיין אפשר להתבלבל בין שקית לבין מדוזה, עדיין נדבק לך מזוט\נפט לרגליים למרות שמברשות הקרוסין לנקוי הרגליים הוסרו, החופים מלאים בזבל, אוניות עדיין מרוקנות את הזבל שלהן מול החופים שלנו כי כולים יודעים שכאן אין פיקוח, אז למה לפרוק את הזבל בנמל ולשלם על זה? צינור הביוב שזורם לים כ-15 מטר מהמתרחצים וכו וכו וכל זאת לא להזכיר את החומרים שזורמים לים ולא רואים אותם.

הכי מפתיע זה לראות אנשים מתרחצים שם...

במרכז זה דיי דומה, מינוס הקישון (יש לנו מיני-קישון, קוראים לו "הירקון", בגלל הג'ורה הירוקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוג של חשופית ים, כמו חלזון רק בלי כונכיה. הם באים בכל מיני צורות וצבעים מאד מרהיבים. אלו שראיתי בחוף הדולפינריום היו שחורים ועם טבעות ונקודות בצבע צהב זוהר. הן היו זוחלות להן על פני האבנים מתחת למים ומלכחות אצות. יש המון סוגים, צורות וצבעים. הנה כמה. ה"עץ" הזה עליהם, זה בעצם הזימים שלהם:

22564427.jpg

j054.jpg

gallery_vim433h.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

היו דברים כאלה פה?!

לא בדיוק נהרס, אבל תסכים איתי שבאותה תקופה הוא נראה כמו אחד החופים בטורקיה

היום הוא נראה בערך כמו שדדו דרום נראה לפני שזיהמו לו את הצורה.

עדכון בקרוב, אני אהיה שם ליומיים בראש השנה.

הנקודה היא שבמדינה שלנו, גם אם יש חוק- אין חוק.

כן, זה אחד החופים היפים בארץ. (היה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוג של חשופית ים, כמו חלזון רק בלי כונכיה. הם באים בכל מיני צורות וצבעים מאד מרהיבים. אלו שראיתי בחוף הדולפינריום היו שחורים ועם טבעות ונקודות בצבע צהב זוהר. הן היו זוחלות להן על פני האבנים מתחת למים ומלכחות אצות. יש המון סוגים, צורות וצבעים. הנה כמה. ה"עץ" הזה עליהם, זה בעצם הזימים שלהם:

22564427.jpg

j054.jpg

gallery_vim433h.jpg

הדבר הזה בתמונה האמצעית נראה כמו ציפור, מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג של חשופית שנקראת "הדרקון הכחול".

דווקא נראה כמו הדג הקוצני הרעיל הזה שיש במפרץ אילת, דג שושנון נראה לי.

הבעייה היא של95% האנשים בארץ אין מודעות לנושאים סביבתיים כאלה או שלא איכפת להם פשוט. אנשים חושבים שלהזרים שפכים לים זה מצב תקין ואין שום בעייה עם זה. או שהם אפילו לא מקשרים את זה עם זיהום, זה פשוט לא נרשם להם בראש בצורה שלילית...

eco-terror?

Hell Yeah! :pissed:

צריך לארגן איזה בסגנון של מה שגרינפיס פעם עשו למפעל שהזרים שפכים (לא זוכר אם ביוב או פסולת רעילה, אותו חרא) לים, הם סתמו את את הצינור ביציאה לים והשפכים פשוט הציפו את המפעל. לא זוכר מה בדיוק קרה לאחר מכן (נראה לי שהמפעל נסגר אחרי כמה זמן) אבל העיקר שהחלאות קיבלו טעימה מהתרופה של עצמם כמו שאומרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נראה כמו הדג הקוצני הרעיל הזה שיש במפרץ אילת, דג שושנון נראה לי.

אני חושבת שאתה מתכוון לזהרון. השושנון (Clownfish) הוא דג בלתי מזיק ולא דומה כלל לזהרון או לדרקון הכחול. שושנון זה הדג הזה, "נמו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את העובדה שלקחו מאיתנו את הים הכחול והיפה... אבל אני לא חושב שדיבורים יעזרו במשהו...

אם יש משהו שהולכים לעשות, הפגנה או משהו רציני אני אבוא בטוח!

:xyxthumbs:

אם מכאן תבוא הבשורה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה שמה זין על האזרחים ורק אחרי הפגנות וחשיפה תקשורתית נרחבת לפעמים מזיזים שם משהו במגדלי השן..

יש לא מעט חוקים נחמדים דווקא, רק שלא אוכפים אותם ומי שצריך לאכוף אותם זה גוף מושחת ביותר ורשע בלי אינטליגנציה מינימלית שמקבל לתוכו כל אחד כמעט.

ראש ממשלה מטומטם

חברי כנסת שדואגים לעצמם ולא לציבור

רשויות מקומיות גנבים וקומיבנטורים

משטרה שלא יודעת מה התפקיד שלה ועושה מה שהיא רוצה .

ציבור שלא מעניין אותו שום דבר רק המשכורת שתגיע בסוף החודש אולי.. או שלא תגיע.

מי שחולם על איכות חיים נורמלית במדינה שיפסיק לחלום, זה לא יקרה ואף גרוע מכך רק יחמיר עם הזמן

בשביל שמשהו יזוז במדינה הזאת צריך שיקרה כל פעם איזה אסון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...