BioShock - הדיון הראשי - עמוד 51 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי במשחק קצת, הגראפיקות פצה הסאונד הכול טוב אבל המשחק לא לטעמי פשוט.

לדוגמא הקטע שאתה עושה HACK למכונות ואז אתה צריך להרכיב מין פאזל של צינורות כדי שהמים יעברו, מה זה צריך להיות? זה נורא :|

לא יודע כולם אומרים שזה משחק פצצה אבל לטעמי הוא לא משהו, מה כול העניין במשחק?

פשוט חבל לי למחוק אותו... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבצהוב - ספויילר(למי שלא הבין עד עכשיו :-X):

לפני כמה שעות סיימתי את המשחק,ו...היה נחמד ביותר חח.

האווירה במשחק ממש מדהימה והעלילה מעניינת בצורה שחיפשתי כל יומן אלקטרוני כדי לשמוע עוד ועוד על סיפורי הרקע של הדמויות.

המשחק לאט לאט הכין לתפנית שתקרה בפגישה עם ראיין,הכין אותך לזה שאתה לא ממש מבקר מקרי בראפטור(איך לכתוב את זה בעברית :s05:) אבל דוגרי למה שהא סיפר לי בפגישה ממש לא ציפיתי.

המשחק עצמו סתם ככה מהנה ביותר,אחלה FPS,קטעים מפחידים לעיתים כשהספלייסרים קופצים מאיזה תא שירותים או ארון או כשהם מחליטים לשחק אותה מתים ולקפוץ שאתה מתקרב(פעם ראשונה שזה קרה ממש לא הייתי מוכן לזה ומההלם נתקעתי במיטה שמאחוריי עם הכסא חח,אח"כ כבר הייתי מוכן יותר).

הBig daddy's 2 הראשונים בערך די מאתגרים,אני מתכוון כאשר אין לך עוד חומרי נפץ(רימונים,RPG,מוקשים) או Trap bolt או מה שגיליתי כיעיל מאוד לצערי רק בסוף,Electric jell שאז זה ממש שטויות.

למי שלא מכיר את השיטה עם הTrap Bolt זה גם די קל..מבינים בערך את המסלול שלו,שמים לו איזה 5 כאלה ברצף וכשאתה מצד שני של המלכודות אתה מפציץ אותו עם רימון או RPG הוא רץ דרך כל המלכודות וזה הורג אותו לגמרי או מביא את החיים שלו לכמעט 0 ומפה זה ממש כלום בשביל להרוג אותו...מה שכן זה עובד יותר טוב עם אלה שלא מסוג ELITE כי הELITE יורים ולא רצים עם הראש בקיר אז זה עובד עליהם פחות טוב...בשביל מסתבר יש את הג'ל החשמלי שפשוט משתק אותם ותוך 20 שניות בערך הם גמורים,חבל שלא ידעתי את זה בשלב יותר מוקדם של המשחק רק גיליתי שזה כל כך טוב בשלב הלפני אחרון ואחרון:-(

קיבלתי את הסוף הרע וסה"כ אני מבואס כי הקפדתי להציל את כל הילדות הקטנות סה"כ פעמיים קצרתי אותן,פעם אחת הייתה כדי לראות מה קורה כשקוצרים ופעם שנייה הראיתי לאח שלי שרצה לראות...ידעתי שיש שני סופים אבל לא ידעתי שצריך להציל את כל הילדות הקטנות אחרת לא הייתי קוצר בכלל.2 להרוג היה נשמע לי סביר סה"כ יש איזה 12 ילדות.

המשחק באמת מעמיד אותך בדילמה מוסרית ולי באמת היה קשה כאילו להרוג את הילדות הקטנות,שבסוף הן סה"כ באמת ילדות קטנות חחח חבל לי שלא קיבלתי את הסוף הטוב.

גם הסיפור של דוקטור טננבאום ממחנות ההשמדה לראפטור ובעצם ההשוואה שהייתה לניסויים שהיו בשואה ולמה שהיא הפכה בסוף פשוט מצמררת.עלילה מדהימה כבר אמרתי?

בגיימר אמרו שנקודת השיא היא בתפנית עם ראיין ומשם המשחק מתדרדר עד הסוף שלו והתוספת מיותרת.לפי דעתי זה לא נכון והמשחק לא יכל להגמר בנקודה של ראיין מה שגם שחוויית המשחק אחרי ראיין היא בדיוק כמו חויית המשחק לפני,והמשחק נגמר איפה שהוא צריך להגמר...מה שכן חייב לציין שציפיתי שהסוף הרע יהיה שד"ר טננבאום בוגדת בך גם כמו שפונטיין אמר "Never been double crossed ah?" אז הייתי בטוח שככה הוא מכין לסוף הרע לא ממש ציפיתי לזה שאני אשתלט על העולם,או אחריב אותו,מה שיבוא קודם :lol:

דבר אחד שאני קצת לא מבין הוא שכשאתה כביכול מגיע למקום שבו המשפחה של אטלס נמצאת רואים מישהו שרץ למטה שאמור להיות "אטלס" אבל אני מניח שזה לא פונטיין מה גם שאז ראיין היה מזהה אותו,אז מי זה :s05:

באמת משחק נחמד ביותר אני נותן לו 8.5-9/10

קיצר זה סיום של חודש גיימינג שבחיים לא היה לי שבו סיימתי 3 משחקים:COD4,ביושוק וקרייסיס.כן ירבו :lol:

על איזה משחק אתם ממליצים בתור המשחק הבא?(ושלא יהיה תפקידים :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר ממש טיפשי שיוצרי המשחק עשו זה לא לעשות תיקייה שתשמור את כל התמונות של המצלמת מחקר(נו זה לא באמת ספויילר למי אכפת לדעת שיש מצלמה?!).

היו לי כמה מאוד מוצלחות שצילמתי איתה והייתי שמח לשמור אותם ופשוט חבל שהם לא עשו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עכשיו הורדתי FRAPS ומהמשחק הבא(GOW/C&C3??קשה לי להחליט :kopfpatsch:) כבר יהיו איכותיות :P

נכון שאפשר לצלם לבד אבל אני חושב שלא כולם מכירים את FRAPS ולעשות PRINT SCREEN ולצאת ולהדביק ולשמור כל תמונה זה די מעיק ואם אתה כבר מצלם עם המצלמה ההיא למה לא לשמור אותם?

לפי דעתי פספוס קטן של יוצרי המשחק,היה יכול לתת אספקט מיידי של השוואת בין שחקנים בפורום וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחדש את הדיון כי יש לי שאלה על המשחק

הרגתי כבר כמה "ביג דדי" אבל יש משהו מוזר

שחזרתי למקום שהצלתי "ילדה קטנה" ראיתי "ביג דדי" אם "ילדה קטנה" במקום שהצלתי "ילדה קטנה "

יש בכלל מספר מסוים של "ביג דדי" במשחק ?

אני לא רוצה להרוג מיליון "ביג דדי" סתם

אני רוצה להציל את כל ה"ילדות הקטנות" לעזאזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...