BioShock - הדיון הראשי - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אתם מדברים שטויות אני סיימתי תמשחק על מדיום בחרישה תוך יומיים וכן חקרתי תמפה אפילו בצורה יסודית בגלל שזה אני במשחקים אני לא יכול להרשות לעצמי לפספס איזה רובה או פלזמיד בכל מקרה כן נכנסתי למשחק אז אל תגידו "לשחק שעתיים ביום כדיי להיכנס לאווירה" כל אחד ומה שהוא אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי ב hepsaesus ממש בקטע האחרון של השלב.. אני צריך עזרה

השגתי הכל בשביל הפצצה (בשלב הזה צריך להרוס איזה מקום כלשהו) ונשאר לי להשיג רק פצצת ניטרוגליצרין או משהו כזה..

היא בתוך הכספת (בתמונה)

בשביל לפתוח את הכספת אני צריך ללחוץ על כפתור כלשהו שנמצא ממש ליידי

אז זהו שאני לא מוצא את הכפתור.. הייתי 20 דקות במקום הקטן הזה ולא מצאתי שום כפתור.. מישהו שעבר את זה יכול להגיד לי איך אני מוצא את הכפתור ? מישהו זוכר את השלב הזה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לשאר שחקני ביושוק - לעוד מישהו יש "בעיה" של טעינות? טעינה של כל שלב לוקחת אצלי בערך 10 - 15 דקות, ואז בכמה שניות(עד דקה) הראשונות של המשחק אחרי הטעינה המשחק "כאילו" עובד על 3FPS + פינג של 3000... נתקע כל שנייה... מצאתי שאם אני רק "מסובב" את המבט כמה פעמים זה מפחית קצת את הבעיה... צריך לקלוט את הטקסטורות או משהו, לא יודע...

anyway - יש דרך כלשהי לקצר קצת את זמני הטעינה? זה משגע לי את השכל והורס לחלוטין את הזרימה של המשחק בשבילי...

נ.ב

המפרט שלי, אם זה משנה משהו:

Pentium 4 Northwood C 2800Mhz

1024Mb 400

Palit 7600GT 256Mb

MSI 875P Neo

אני משחק על הגדרות בינוניות - גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לך מעבד חלש מאוד אבל אני לא בטוח עד כמה זה המקור, זה די מוזר בהתחשב בעובדה שלי יש גם 1GB ויש מעט מאוד תקיעות והטעינה לוקחת 6 שניות בלבד, אני מציע לך לבדוק אם יש לך וירוס ולאחות את הכונן שבו נמצא המשחק בעזרת PERFECT DISK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחק מדהים!! פשוט חוויה - הצטרפתי לכל אלה שסיימו את המשחק ונהנו בטירוף רמה בינונית 5 ימים כל יום שעתיים+- ופשוט נהנתי מכל רגע

עכשיו חברה אמרו פה שיש סופים אחרים

(ספוילר מהקטע הזה רק אלה שסיימו שיקראו)

בסוף אני הופך לביג דדי וילדות הקטנות מובילות אותי לפונטיין ואני נלחם נגדו 4 פעמים (למען האמת פעם רביעית הילדות נלחמו בשבילי בקטע של סירטון כזה)

מישהו מהאנשים שהיו רעים במשחק ולא הצילו את החמודות המתוקות האלה מוכן לספר מה היה בסוף

דרך אגב בסוף היה סרטון שנתתי לכל הילדות לצאת מרפטור ושאני זקן כל אחת נותנת לי יד כזה בבית חולים מה הסרטון לרעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה עזרה עזרה!!! :(

תקוע בשלב 2...

רק היום התחלתי לשחק.

בשלב 2 הרגתי את כולם וכו' הייתי בכל המפה, יש אזורים שאני לא מצליח לפתוח.

דלת אחת עם קוד.

דלת אחד שצריך איזה מפתח

ועוד דלת שפשוט לא נפתחת :S.

מישהו בבקשה יכול לעזור לי?

אני יודע שלא ממש פירטתי אבל עדיין...

ושאלה נוספת.

למה המשחק פועל לי רק על 60FPS? :S הוא לא מצליח לעבור את ה60 כאילו יש הגבלה... [יש? ><]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהגדרות של המשחק?

תאמת שלא ראיתי, גם לא AA ו AF...

הא ועוד שאלה.

נעלם לי גם החץ ואני לא יודע מה לעשות :S.

אני משחק על מדיום.

עריכה:

האא מגניב מצאתי... זה virtual משהו... לא ידעתי... אני חיפשתי vsync...

סתם כדרך אגב... מה זה עושה?

ועם אפשר לענות לי על השאלה בהודעה למעלה [ראש העמוד הזה] אני אשמח.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במשחק אני צריך עזרה...

המשימה היא לאסוף 7 כלורופילים ואני כבר אספתי 6 ונשאר לי עוד אחד אז עכשיו אני בחדר כזה עם דבורים ואני לא יכול לצאת משם ואני צריך לאסוף עוד כלורופיל אחד אז אם מישהו עבר את זה או יודע איך שיגיד לי בבקשה

מצורפת תמונה: http://img338.imageshack.us/img338/3731/1234ej9.jpg

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...