BioShock - הדיון הראשי - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

הכרטיס הוא מה שמגביל אותי כאן,

את הטעות שלי עשיתי שלא לקחתי 1950PRO שהייתה לי הזדמנות,

אבל בכללי, המשחקים עובדים בסדר ובמיוחד המשחק הנ"ל הוא רץ באמת סבבה לגמרי (לא כמו קאונטר שאתה רגיל ל100 FPS..אבל עדיין שחיק לדעתי).

דרך אגב אני עדיין עם 158.22, עדכון יתן תוספת ביצועים קטן למשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכרטיס הוא מה שמגביל אותי כאן,

את הטעות שלי עשיתי שלא לקחתי 1950PRO שהייתה לי הזדמנות,

אבל בכללי, המשחקים עובדים בסדר ובמיוחד המשחק הנ"ל הוא רץ באמת סבבה לגמרי (לא כמו קאונטר שאתה רגיל ל100 FPS..אבל עדיין שחיק לדעתי).

דרך אגב אני עדיין עם 158.22, עדכון יתן תוספת ביצועים קטן למשחק?

עדכון יתן הרבה תוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ל כולם..אני דיי בהתחלת המשחק בשלב של ה medical

וכדי להיכנס לחדר יש משהו כזה שאומר לי ללחוץ v בשביל לפרוץ למערכת..ואז יש כזה מלא סימני שאלה וצינורות של ביוב מישהו יודע איך עוברים תקטע הזה?

תודה לעוזרים!!!!!!!!!!אגב משחק עהק לפי דעתי הסאונד ממש מוסיף.....גרפיקה מדהימה כן יירבו כאלו::):yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ל כולם..אני דיי בהתחלת המשחק בשלב של ה medical

וכדי להיכנס לחדר יש משהו כזה שאומר לי ללחוץ v בשביל לפרוץ למערכת..ואז יש כזה מלא סימני שאלה וצינורות של ביוב מישהו יודע איך עוברים תקטע הזה?

תודה לעוזרים!!!!!!!!!!אגב משחק עהק לפי דעתי הסאונד ממש מוסיף.....גרפיקה מדהימה כן יירבו כאלו::):yelclap:

אתה צריך לחבר צינורות ולהגיע לפתח השני. תנסה קצת ואתה כבר תקלוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחזור אחורה ולקחת מין בקבוקון כזה שנותן לך כוח אש, אחרי זה להמיס מין גוש קרח כזה ואז בפנים יהיה לך כוח טלקינזיס ואז תחזור למקום שאתה בו עכשיו יזרקו עיך רימונים, תפוס אותם עם הטלקינזיס וזרוק אותם על הדלת הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחזור אחורה ולקחת מין בקבוקון כזה שנותן לך כוח אש, אחרי זה להמיס מין גוש קרח כזה ואז בפנים יהיה לך כוח טלקינזיס ואז תחזור למקום שאתה בו עכשיו יזרקו עיך רימונים, תפוס אותם עם הטלקינזיס וזרוק אותם על הדלת הזאת...

טוב תודה

ד"א איך אני יודע מה לעשות במקרים כאלה ?

יש איזה מקום שרשום בו הדברים האלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לתפריט של המפה, בחלק התחתון, אם הוא ריק תלחץ על המנורה לראות את הhints.

סימתי אותו עם הצד ה"טוב" (מצילים את הילדות), עכשיו אני משחק בו שוב לסוף השני, והוא עדיין מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר שאני מאוכזב מאוד מהמשחק מבחינת פיזיקה

כאשר הדמויות חוטפות מכה או שדברים עפים,הם לא עפים בטיבעיות כמו SLOW MOTION מסריח

מישו יודע למה?

אגב המשחק לא מעודכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ששמתם לינק למסכים רחבים מה זה עושה?

ועוד משהו אני שם את זה על רזולוציה 1680X1050 ואני לא רואה את הקטע של המחשק למטה וגם רואים למעלה פס כחול כאילו עם האיקס והמיזעור למה זה?

ויש לי מסך 2007 wfp וכרטיס מסך 1900 xt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני נתתי למשחק הזה צ'אנס וסוף סוף הגעתי לשלב השלישי והתחלתי להשתמש באדם. הרגתי כמה ביג דאדיס.

אז הנה ההערות שלי:

ביג דאדיס קשים מדי! אם אני ב1 על 1 איתם אז רוב הסיכויים שאני אמות או אבזבז את כל מה שיש לי עליהם, ואז אני אשאר עם מעט תחמושת/מד קיטס! ומצד שני כל מכה שלהם מהממת אותי לחלוטין, ואז הם מתעללים בי. אבל לא נורא, אפשר לחזור לחיים בויטה צ'אמבר (הידד! -.-)

גרפיקה: יש לי 60 FPS חלק, אבל אם אני מעיף חפצים כמו קופסאות או מזודות, התנועה שלהם באוויר לא חלקה ונראית "קטועה". גם הצללים לא חדים בכלל ונראים לפעמים "מרוחים" על הקיר, זה לא כזה מזיז לי כי אני לא זונת גרפיקה ואני יותר מתמקד בקרבות בדרך כלל, אבל מי שמחשיב את המשחק ל"יפה" או "מציאותי" - טועה.

לפחות הדם נורא יפה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...