אני נוסע לתערוכה בלייפצג צריך עזרה - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני נוסע לתערוכה בלייפצג צריך עזרה

junkkiller

Recommended Posts

קודם כל אם זה בשבילך "תערוכה מגוחכת" מה זה יתן לך לשחק אז אתה לא באמת צריך להשתתף בפורום הזה אבל זו דעתך ואני מכבד אותה

דבר שני אני לא "טענתי" שאין לי כסף לחיות כמו בן אדם אמרתי שאני אסיט את מירב התקציב למטרות מסוימות..

דבר שלישי אף אחד לא מושלם אחי ואי אפשר לתקן את כולם ... להגיד לך שאני לא יודע שאני במצב קשה? אני אשקר אבל במציאות שאני חי בה (שכונת חליסה בחיפה אם אתה מכיר) תאמין לי שזה עדיף פי אלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

21 ב 3 לספטמבר (מתנת יום הולדת מצויינת נתנתי לעצמי לא??) לא יודע אם זה האיום שלך או העובדה שהחבר הכי טוב שלי ביקש שאני אעשה את זה בשבילו אבל בכל מקרה GTAIV זה הדבר הבא הכי חשוב לי שם אחרי WOW

חח.. זה היה בצחוק

אני פשוט ממש אוהב שים לב לניק שלי Carl Jonson ori-cjori

אבל תעשה טובה תביא משם וסרטונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה עזוב גיל זה לא משנה

אם הגעת למצב שאתה עד כדי כך מכור לתוכנת מחשב שחוץ מהנאה של הרגע לא תורמת כלום לחיים אז את במצב קשה

תחשוב שניה כמה זמן בזבזת על WOW ותחשוב מה היית יכול לעשות עם כל הזמן הזה

ולהגיע למצב שאתה פאקינג טס לאיזה חור בשביל לראות איזה סרטון ובכלל לא בטוח שתזכה לשחק שניה אפילו וגם אם תשחק מה זזה יתן לך?

לראות עוד איזה חפץ מסתורי מסכן או איזה בוס חדש,

באמת זה קטע מטומטם,תארוז ת'פקלאות תחזור הביתה תתחיל לחיות את החיים במקום לטוס לאיזה תערוכה מגוחכת...

אם היית באזור זה סבבה לקפוץ לבקר,אבל בשביל לטוס במיוחד ועוד אתה טוען שאין לך מספיק כסף לחיות כמו בנאדם...

אני מסוגל להבין הערצות כלפי דברים אבל לא בצורה כזו מוגזמת שגורמת לך לגזול כל כך הרבה זמן מהחיים,

אתה תצטער עוד על כל הזמן המבוזבז הזה שלך תאמין לי,לצערי אני יודע...

WOW זה משחק הכי יפה שיש אין ספק,וזה ידוע בכל העולם ההתמכרות אליו,אבל אפשר לשחק כמו בני אדם בזמנים נורמאליים ולא כמו מכונות....

תגיד, מה אתה רוצה מהאיש?

הוא עושה מה שטוב לו וזה הכי חשוב. מי אתה שתבוא ותמתח עליו ביקורת?!

אחד הדברים שאני מעריץ באנשים זה שהם עושים מה שהם באמת אוהבים בספונטניות מבלי לשים זין על הנורמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, מה אתה רוצה מהאיש?

הוא עושה מה שטוב לו וזה הכי חשוב. מי אתה שתבוא ותמתח עליו ביקורת?!

אחד הדברים שאני מעריץ באנשים זה שהם עושים מה שהם באמת אוהבים בספונטניות מבלי לשים זין על הנורמה.

גם אני אוהב את זה

אבל שוב אני אומר

יש גבול... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אתה שתמתח אותו...? תבלע את הלשון שלך, ומהר. אמות המידה שלך לא אמורות להתאים לאף אחד אחר מלבדך. כנראה שלך אין ביצים לעשות את מה שאתה אוהב בלי לפחד מה יחשבו עליך, אז אתה מוציא עליו את הארס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok im typing from german hotel so no hebrew letters(havent fixed the wireless issue yet) so here is the daily update:

my bag was forgoten in moscow by this stupid russian airliner since i was doing a transit via moscow so i have to stay in berlin one night at least to get the bag

i got a nice video camera for 250 USD and i hope i will find proper use for it

and now excuse me i have to get something to eat im starving

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

day 2: after i eaten yesterday and since my luggage was stuck at the airport i used the time to cover for the lack of sleep i had i think i slept since 6-7 pm till now i had quick breakfast and now im writing the update and heading to leipyig hoping ill get a wireless connection there WGC here i come baby!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...