מפרט למישחקים הכי חדשים ב4500 כבר יש לי 8800gtx מה אתם אומרים על המפרט? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למישחקים הכי חדשים ב4500 כבר יש לי 8800gtx מה אתם אומרים על המפרט?

zombie

Recommended Posts

קטגורית מוצר שם מוצר מחיר

מעבד : INTEL 2 QUAD PROCESSOR S775 2.4GHz(Q66000) - BOX ¤ 1496

זיכרון : 2048MB (1024MB X2) 800MHz DUAL CHANNEL KIT ¤ 549

לוח אם : GIGABYTE GA-P35DS3P ¤ 838

דיסק קשיח : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500AAKS ¤ 379

צורב : PIONEER DVDRW DVR-212BK DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA ¤ 228

גוף :Thermaltake BigTyp 120 VX

מארז:Thermaltake ARMOR full Tower

גוף ומארז יעלו לי 990 כי יש לי הנחות וכאלה לא חשוב עכשיו...וכרטיס מסך כבר יש 8800GTX

סך הכל 4480 ש"ח...מה אתם אומרים?יש מקום לשיפור?ואני צריך המלצה למישחה טרמית טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה משנה? ::)

נראה באמת טוב אבל הייתי מוריד את הזיכרון ל667 הכי פשוט שתימצא בכל זאת אין לך צורך ביותר מזה.

גם את הלוח אם הייתי מחליף לP35-DS3R עולה זול יותר וטוב במידה שווה לפחות.

צורב הייתי לוקח את הliteon x20 ובהפרש הייתי מגדיל את הHD ל320GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה תמיד חייב להתחיל במריבות ובהתנהגות לא נחמדה? זה משהו שממש לא ברור לי...

למה אתה לא יכול להעיר את ההערות שלך לגבי המפרט ולהפסיק להעיר הערות עוקצניות לגבי אחרים...זה מתחיל לעלות על העצבים של אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני שונא תמכור אגרסיבי.

חוץ מזה השאלה ,עד כמה שהיא רטורית לא הייתה מופנת אליך ואתה סתם מנסה לגרור את זה למקומות שהתרד הזה לא צריך להגיע אליהם, תפסיק.

אתה מתחכחר לא פחות אגריסיבית..חבל שאתה לא שם לב לזה...

ואני לא מנסה לגרור דיון לשום מקום...רק לגרום לך להפסיק להתייחס בצורה מגעילה לאנשים

במידה ואתה לא מתכנן מאוד רציני אתה יכול לרדת קצת בלוח (לp35-ds3) , ההבדל בביצועים יהיה מזערי

לא יהיה שום הבדל בביצועים בין הלוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין משהו, המריבות האלה בין kill_b7 לאיירטון ולפעמים לנספחים, ממש הורסות את הפורום ומוציאות את החשק להיכנס ולעזור לאנשים.

כצופה מהצד אני חייב לציין שיש משהו בדבריו של kill_b7 אבל זה ממש לא משנה. אין צורך לדחוף פה לאנשים מפרטים מחנות ספציפית בגלל רצון כך או כך..

אנשים מבקשים עזרה פה כי זה מה שהם מצפים מכם, ולא שתתחילו לריב על איזה חנות הם ייקנו ממנה.

שכל אחד ירכיב מפרטים משלו, שישים אותם אם הוא באמת חושב שזה משפר, ולא בגלל שזה מחנות מסויימת, ולא לנסות למשוך את הקונים בגלל אופציות שונות.

אני למשל לא נותן מפרט אם אני לא חושב שזה משפר, ונכון, אני כותב מפרטים מSkypc רק כי מצאתי את המערכת שלהם הכי נוחה, גם IQPC מאוד נוחה, אבל יקרה יותר. זו הסיבה היחידה שאני משתמש באתר של החנות הזו. TMS לא היה לי נוח. זו סך הכל הסיבה היחידה שאני נותן מפרטים משם, בלי שום אינטרסים אישיים. וכשאני רואה שאיירטון נתן מפרט טוב יותר מTMS, אז אני פשוט לא מפרסם מפרט. המטרה בפורום היא לא להתנגח באף אחד אלא לעזור לאנשים אחרים. ואני חייב לציין שכל המריבות האלה נראות כמו מריבות של בני 6 בדרך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שבשנה הקרובה אני יוכל להריץ מישחקים על גראפיקה מקסימלית ורזולוציה של לפחוט 1280 על 1024 או שיש משו שמגביל אותי?כמו המעבד נגיד אני יודע שזה ליבות מודבקות...ובקרוב יצאו מעבדי 4 ליבות טיבעיים...השאלה שלי האם שלי מספיק?או שהוא יגביל אותי?ומה בקשר למישחקים של 2006 זה הרי לא ינצל את כל הליבות....אבל זה בכל זאת ירוץ חלק?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שבשנה הקרובה אני יוכל להריץ מישחקים על גראפיקה מקסימלית ורזולוציה של לפחוט 1280 על 1024 או שיש משו שמגביל אותי?כמו המעבד נגיד אני יודע שזה ליבות מודבקות...ובקרוב יצאו מעבדי 4 ליבות טיבעיים...השאלה שלי האם שלי מספיק?או שהוא יגביל אותי?ומה בקשר למישחקים של 2006 זה הרי לא ינצל את כל הליבות....אבל זה בכל זאת ירוץ חלק?

תודה מראש

המעבד כן יחזיק לך משחקים לשנה ושנתיים הקרובות אני חושב..

של 2006 אין בעיה בכלל, כי הוא פשוט לא ייעשה שימוש בליבות האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...