מפרט מוכן , זקוק לתגובות\שיפורים אם צריך. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מוכן , זקוק לתגובות\שיפורים אם צריך.

Kenny

Recommended Posts

רציתי לדעת מה אתם חושבים על המפרט הזה?

amd xp 2400 0.13

Radeon9500 128mb Pro (Hercules Prophet

512mb Geil 333mhz

Asus A7N8X NVIDIA 2 Motherboard (AGPx8, 5.1 Sound, LAN, 2.0)

[AMD/DDR]

כמה דברים חשובים : אני לא מתכוון לעשות .. לא מבין בזה , לא לוקח סיכונים.

בקשר לכרטיס מסך , קראתי באתר של תום , שהרדאון של החברה הזאת הוא הטוב ביותר (גם קצת יקר יותר)

זכרונות , ירידה חדה במחירים... 512 במחיר שעד היום היתה קונה 256.

והלוח אם , קראתי גם כן , באתר של תום שהלוח הזה ממש אבל ממש יותר טוב מכל לוח אחר שהיה שם.. וגם שאסוס יש להם

את הלוחות הטובים ביותר. ככה בחרתי את החלקים.

מחירים :

מעבד - 989 שקל.

כרטיס מסך - 1414 שקל.

זכרונות - 504 שקל.

לוח אם - 827 שקל.

מחיר כולל של : 3734.

(התקציב שלי עומד על 3500... ככה שאולי אני יוריד אחד וישאר עם 256 בודד.)

תגידו לי מה אתם חושבים על זה.. אם יש משהו שאפשר לשפר.. כל דבר. תביעו דעות עם512 ועם 256.

תודה

(ואם כבר , אז אני ידחוף עוד שאלה מהצד.. איך אני יכול לדעת אם המארז שלי מתאים לכל מה שכתבתי למעלה?

יש לי כרגע של גיגה בייט + 3 עם 1000 מגה הרץ , אם זה עוזר במשהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.) המפרט שלך מעולה, למרות שבגלל שחרגת קצת מהתקציב אתה יכול:

א.)להיפטר מה512 מ"ב 333 מה"צ של GEIL

ב.) במקום זה לקנות 256 MB של בתדר 400 מה"צ ו CAS2.

ג.) בנוסף לסעיף "ב" אתה יכול לקנות גם היטסינק יותר טוב למעבד בתיקווה שעוד שנה שנתיים תלמד יותר ותירצה לעשות .

2.) תפתח את מחשבך, ותסתכל בספק כוח, תיראה כמה W רשום שם ותגיד לנו... 300 זה בסידר -, 350 סבבה, 400 אני לא חושב

שיש לך אבל זה יהיה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב במבצעים של החנויות איתן GeIL פועלת, לא סתם שהייתי ממליץ לקחת שני סטיקים, אלא שיעבדו ב400Mhz ולא ב333Mhz.

לא יהיה Overclock? וותר על הHercules ובחר Sapphire או ATi, כי הקירור יהיה מיותר- ואני בטוח שגם שאר הדברים שבחבילה.

אוי, אופס. עכשיו רק ראיתי שעברת את התקציב שלך והבנותי שDDR400 ממש לא באים בחשבון. בכל אופן, במקרה ואין מצב לעבור את התקציב, אל תוותר על סטיק זיכרון- אלא שתקח את ה8RDA+ של ואיתו שני סטיקים של 333Mhz, כפי שבחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

240W?

:-\ :-\

אפשר לקנות רק ספק כוח במקום מאז חדש לגמריי? או שלא כדאי?

ו

Nike

ראיתי בהרבה מקומות שהלוח אם שכתבתי הרבה יותר טוב מהאיפוקס.

וגם מכוון שהאיפוקס מתאים בעיקר לאובר קלוק , ובהתחשב בעובדה שאני לא מתכוון לעשות אובר קלוק..

הלוח של (לדעתי לפחות) יותר טוב.

אם אני טועה , תתקנו אותי בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי. אתה עברת את התקציב שלך וראיתי שאתה לא ממש מבסוט מזה, אז הצעתי שתחליף את הלוח כדי שלא תאלץ לקחת בסוף סטיק אחד של 256MB@333Mhz. מבין? כי עדיף 8RDA+ עם שני סטיקים מאשר A7N8X עם סטיק אחד. בכל אופן תתחדש ובהצלחה עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...