sd700 לא יותר מוצלח מF31? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sd700 לא יותר מוצלח מF31?

Clint Eastwood

Recommended Posts

הSD800 העדשה פחות מוצלחת משל הSD700... לפחות ממה שקראתי בביקורת.

ההבדלים זניחים בהשוואה לתעלת שאפשר להפיק מעדשה הרחבה.

אם אתה מוותר על עדשה רחבה, אז ה-F31 משאירה את שתיהן הרחק מאחור, במיוחד באיכות ב-ISO גבוה.

ובהשוואות בין F31 לבין SD700IS הביקורות משבחות את שתיהן באותה מידה.

אני לא יודע איך אתה מודד שבחים, אבל בוא תגיד לי מה אתה מעדיף מבין שתי התמונות הבאות (פוג'י F31 מימין, קנון SD700 משמאל):

2027188.jpg1305387.jpg

לא כוחות. היתרון של הפוג'י ב-ISO גבוה כל כך גדול, שצריכה להיות סיבה מאוד טובה לוותר עליו. העדשה הרחבה של ה-SD800 יכולה בהחלט להוות סיבה כזו, אבל איזו תכונה כזו אתה מוצא ב-SD700? אני לא מוצא בה שום דבר שהיה גורם לי להעדיף אותה על פני ה-F31 או ה-SD800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הפוג'י F31 היא מצלמת הכיס עם איכות התמונה הכוללת הכי טובה היום, אבל איכות תמונה זה לא הפרמטר היחידי בקניית .

אם הייתי צריך להשתמש במצלמה אחת בלבד מבין מצלמות הכיס שהוזכרו בדיון, ההעדפה הראשונה שלי הייתה ריקו R6 וההעדפה השניה קנון SD800. הפוג'י לא היתה נכנסת לרשימה כמצלמה בלעדית, כי אין לה עדשת 28 מ"מ (תכונה הכרחית בעיני). מצד שני, למי שיכול לחיות בלי עדשה כזו, הפוג'י היא הבחירה המתבקשת.

אגב, באופן אישי פתרתי את הבעיה הזו בצורה מאוד פשוטה - קניתי גם ריקו עם עדשת 28 מ"מ לשימוש העקרי (דגם בשם GX8), וגם פוג'י F31 לצילום במקומות חשוכים בהחזקה מהיד ולצילום ווידאו. שתי המצלמות קומפקטיות ושוקלות מעט, כך שאין לי בעיה לקחת אותן לכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה תודה.

אגב,

קראתי באחד מהמאמרים שלך שעדשה של 28mm טובה יותר לצילום נוף כי היא נותנת תמונה רחבה.

אבל ה36 נותנת תמונה צרה יחסית.

משהו פה לא ברור, 36 זה אמור להיות גדול יותר לא ככה ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה תודה.

אגב,

קראתי באחד מהמאמרים שלך שעדשה של 28mm טובה יותר לצילום נוף כי היא נותנת תמונה רחבה.

אבל ה36 נותנת תמונה צרה יחסית.

משהו פה לא ברור, 36 זה אמור להיות גדול יותר לא ככה ?

תודה.

ככל

שהמספר גבוה יותר כך העצמים מוגדלים יותר, ולכן פחות אלמנטים נכנסים לתמונה .

לכן ככל שהמספר קטן יותר ,יותר אלמנטים נכנסים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...