DirT- המשחק נתקע על הגדרות הכי גבוהות ברזולוזי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DirT- המשחק נתקע על הגדרות הכי גבוהות ברזולוזי

Jules Winnfield

Recommended Posts

המפרט של הוא בצד(7600GT), ועשיתי בדל התאמה 1:1 עם רזולוציה 800*600- ועדיין בהגדרות הכי גבוהות(high quality,X8,X16) המשחק עובד בתקיעות

יכול להיות שהכרטיס תקול?

עריכה:

איך בודקים FPS במשחקים, ואם זה שונה ממשחק שלמחשק, איך אני יכול לבדוק בDirt?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הדבר הכי חשוב DIRT זוחל גם על מחשבים חזקים(עכשיו אלפי יקפצו וינסו למחוק את המשפט הזה), DIRT זה המרה מאוד כושלת ועלובה מXBOX 360 למחשב על חשבון הביצועים, לפיכך יהיו לך ביצועים מאוד ירודים עם הכרטיס, אם המשחק היה מקודד נכון ה7600GT היה סוחב אותו על הגדרות קרוב להכי גבוהות ועל רזולוצייה טובה.

תוריד תהגדרות למינימום ותראה איך המשחק מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הדבר הכי חשוב DIRT זוחל גם על מחשבים חזקים(עכשיו אלפי יקפצו וינסו למחוק את המשפט הזה), DIRT זה המרה מאוד כושלת ועלובה מXBOX 360 למחשב על חשבון הביצועים, לפיכך יהיו לך ביצועים מאוד ירודים עם הכרטיס, אם המשחק היה מקודד נכון ה7600GT היה סוחב אותו על הגדרות קרוב להכי גבוהות ועל רזולוצייה טובה.

תוריד תהגדרות למינימום ותראה איך המשחק מסתדר.

הנה כמה רזולוציות שניסיתי:

1680*1050 - all low 22 fps

1280*1024 all low 28-29 fps

600*800 low- 33-47

רק תכתבו לי אם זה נורמלי או נמוך מידי שאני ידע אם יש בעיה בכרטיס, כי לדעתי זה קצת חשוד כי קראתי באיזה תגובה שאצל מישהו המשחק עובד על הכל הההגדרות על high ב600*800 עם 8600GT...או שהוא שיקר או שיש לי בעיה בכרטיס, זה מה שאני רוצה לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה כמה רזולוציות שניסיתי:

1680*1050 - all low 22 fps

1280*1024 all low 28-29 fps

600*800 low- 33-47

רק תכתבו לי אם זה נורמלי או נמוך מידי שאני ידע אם יש בעיה בכרטיס, כי לדעתי זה קצת חשוד כי קראתי באיזה תגובה שאצל מישהו המשחק עובד על הכל הההגדרות על high ב600*800 עם 8600GT...או שהוא שיקר או שיש לי בעיה בכרטיס, זה מה שאני רוצה לדעת.

עובד על הגדרות גבוהות זה על כל כרטיס מסך, השאלה זה איך הוא עובד בהגדרות גבוהות, אולי בשבילו 20FPS זה גם חלק ההבדל בין ה7600GT ל8600GT הוא די זניח ככה שאין לך מה לדאוג, וחוץ מזה הכרטיס בסדר גמור זה רק המשחק בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...