הזמנתי תכרטיס 8600GT מומהר של לידטק ב760שח הוא טוב למשחקים? או לשנות תהזמנה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי תכרטיס 8600GT מומהר של לידטק ב760שח הוא טוב למשחקים? או לשנות תהזמנה?

Roy.T

Recommended Posts

מה קורה מה קורה מה קורה :hi:

טוב תשמעו בחיפוש אני מקבל תוצאות מ2005 כרגיל (כן כן אני לא יודע לעשות חיפוש)...

אני מחכה לכרטיסים החדשים שיצאו עוד כמה חודשים אז זה לבינתיים, אני מניח שאם אני יהיה מרוצה ממנו אז קצת יותר...

השאלה אם הוא סבבה בהתאם למחיר (קניתי מומהר כי לא יודע לעשות oc ולא בא לי לבטל אחריות וכאלה)

תבינו שאני לא רוצה להוציא יותר מזה על כרטיס בינתיים אלה אם כן יש כרטיס טוב בהרבה למשחקים בשינוי של 30,40 שקל יותר גג..

הכרטיס נטו למשחקים בהגדרות מקסימום שהוא ירשה לי...

מה אתם אומרים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קיבלתי אבל יש לי בעיה...

קניתי את המחשב מסקאי ואין להם אותו, רק את היקר יותר...

ההבדל משמעותי מאוד? שווה להתחיל בארדק של ביטול כרטיס זה מחנות זאת והזמנה מחנות אחרת וכו וכו? או שכך או כך ההבדל לא משמעותי

במיוחד, בטח ובטח שמדובר בכרטיס "בינוני" וזמני... ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X1950PRO\GT עדיפים בצורה חד משמעותית על ה8600GT, באותה מידה שדמוקרטיה(לא של א"י, כי פה זה שלטון לא מוגדר כל שר עושה מה שבראש המכוער שלו) עדיף על דיקטטורה, ה8600GT הוא כרטיס די חלש יחסית למחירו וזה דובר בהמון מקומות.

ההשקעה לX1950PRO\GT אכן שווה תכסף מה8600GT, אז תבטל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך (פחות או יותר) :)

פעם ראשונה שעושים פה השוואה בין לשרים בממשלה...

אכן כן, תמיד יש פעם ראשונה ה8600GT לא מייצג ביצועים ראויים עבור המחיר ונכשל איפה שהיה אמור להדהים את הקהל עקב ההצלחה של ה8800GTS\GTX, לכן הX1950PRO הוא הMID RANGE האמיתי והטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ינסה להחליף אותו מחר על הבוקר אולי הוא קיים אצלם במלאי ופשוט אין אותו מוצג באתר...

רק שלא יגידו לי שהמחשב מוכן..

דרך אגב הPRO יוצא כבר יקר אני אם כבר יילך על הGT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...