שרת ישראלי חדש מדורג נפתח ל-Battlefield 2!!! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת ישראלי חדש מדורג נפתח ל-Battlefield 2!!!

Born2Kill

Recommended Posts

השרת של פריק(freak.org.il חנות למשחקי מחשב ומשחקי לוח/תפקידים) ראיתי על זה משהו ב vgames. מדובר פה על דמי החזקה של 120$-200$ לחודש ולא סביר שהוא יהיה לא חוקי כי אני חושב שהוא גם של פריק וגם של vgames ופריק זאת חנות למשחקי מחשב. לחברות מסחריות יש יותר מה להפסיד מאנשים פרטיים.

החנות של פריק די נחמדה (בקניון ויצמן) אבל המחירים שלהם לרוב יקרים (בעיקר על משחקים שחנויות אחרות לא מביאות) . קניתי מהם כמה דברים כולל את העותק שלי של BF2 ומשחקי קלפים וכמה ספרים . אני זוכר שכשגרתי בתל אביב קניתי מהם קצת יותר כי הם היו די קרובים לבית. המוכרים שם צריכים גם כישורים של גננת כי יש להם ארועים קבועים שם.

אני לא בטוח אם הפירסום מהשרת משחקים יכסה להם את ההוצעה. רוב הסיכויים שהם יעשו שם טורנירים ודברים שיקדמו להם את החנות.

מישהו לא מזמן התלונן שמעיפים אותו משרתים מתי שהוא מגיע למקומות הראשונים . ככה זה מתי שאתה לא משלם על השרת , אנשים צריכים אותך בשביל שיהיה להם את מי להרוג. אם אנשים רוצים לשחק BF2 ללא הפרעה כדאי להם להכניס את היד לכיס ואולי לשלם על סלוט או על 75% מסלוט. במחיר של כ10-20 שקל לחודש לבן אדם אפשר להרים שרת פרטי.

אני לא כלכך חושב שיהיו עוד חנויות משחקים שיפתחו גם שרת כדי לקדם את עצמם . באג נמצאים בכל מקום הם לא צריכים כלכך פירסום. ארקדיה אולי נחמדים אבל מאוד קטנים אני לא בטוח כמה הם רווחיים הם אולי יוכלו לעשות משהו כזה. מדיהגיים די קטנים אבל צוברים תודעה בעזרת מחירים נמוכים יש סיכוי סביר שהם גם יסכימו לעשות צעד דומה. mushi שהחליפו ואת הבעלים ואת השם גם יהיו מעונינים בדבר כזה כי הם חברה יחסית חדשה אבל המיקומים של החנויות שלהם לא רעים (אני באופן אישי לא אהבתי את החנות כי יש להם פחות מדי משחקים ויותר מדי מקום).

עריכה: לינק להודעה בvgames בקשר לשרת:

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1037665

הוא ממומן על ידי פריק ,ומשתמש פרטי בvgames שנקרא "orend " ומאוחסן על ידי vgames . הם נותנים עדיפות לאדמינים ושחקנים שמשחקים בsquad ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השרת הזה עובד רק עם משחק מקורי?

כמה בכלל עולה היום משחק מקורי .. שיחקתי פעם במולטי כשהיה אפשרי לשחק עם פרוצים בשרת...היה ממש כייף

יש ב-220 ש"ח את כל החבילה שזה כולל: BF2+BF2:SF+BF2:AF+BF2:EF.

זה שווה מאוד לקנות, אני מצפה ממכם למלאות את השרת שיהיה רק כיף.

http://www.freak.org.il/sg_product~2204072~3~1.htm

מה עוד אפשר לבקש ;D.

דרך אגב, מדברים על אדמינים, אני אדמין בשרת שמה. ;D

תכנסו אליו ותהנו! אני RegMan tnauman בשרת.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

מכיר אותך בשרת, דווקא אתה השתפרת לא רע מאז שראיתי אותך.[br]פורסם בתאריך: 21.08.2007 בשעה 18:05:56

Fr4gg3r, אם תוכל תשיג למשתמשים פה שרת ונטרילו קבוע שנוכל לדבר, זה עדיף מאשר לדבר בבאטלפילד.

ועוד משהו, לאלה שלא אמרו את הכינויים שלהם, תכתבו פה שנוכל לזהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צריך בכדי לשחק בשרת? (יש לי את המשחק המקורי)

מומלץ לשחק אם ג'ויסטיק, אם אתה רוצה לשחק יותר טוב בקטע של המטוסים, אבל זהו כעיקרון.

אני מקווה שנגיע יום אחד למצב כזה שהשרת יהיה מפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד מתרגל למשחק, אני אשכרה שחקן חדש :-\

לחשוב שבזמנו הייתי ממש טוב והקלאן שלנו היה אחד הטובים :-\ (פתחנו את פולסא השחצנים האלה :pissed: )

+

הסרבר מקרטע לי, לפעמים הוא מציג לי connection error

+

בfavorites הוא מראה לי פינג של 18000 wtf?!?! ::) אני תמיד צריך להתחבר ידנית ::)

ועוד הודעה מצערת:

Saitek X52 שלי נהרס כליל :-X

משום מה לאחר חיבור בUSB (ניסיתי בכולם) הג'ויסטיק כלל לא מגיב, כאילו ולא חיברתי.

וכן הייתי גם טייס טוב :'( :'(

אוף :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להשתמש בTEAMSPEAK, יש אחד של VGAMES... פרטים באתר:

bf.vgames.co.il

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אוקיי

ועוד דבר, כאשר איזה מישהו נכנס לשרת אחרי איזה דקה/שתיים הוא עף מהסרבר כאשר הסרבר ריק והוא עוד לא התחיל וגם כאשר אתה משחק ולא AFK.

אם תוכל לתקן את הדבר הזה השרת ייתמלא כבר בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...