שמועה-יצא ווירוס ל360 שמוחק מיגע מהארד דיסק - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמועה-יצא ווירוס ל360 שמוחק מיגע מהארד דיסק

stone cold

Recommended Posts

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=19904

Rumor: Live Virus in Circulation - wipes 360 hard drive

Multiple forum boards are filled with gamers asking whether it is possible for a virus to be transmitted over the Live network. The supposed virus is said to wipe content off your hard drive if executed, in order to be 'safe' from it, the best defensive strategy is simply not to accept random friend requests.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה של -

Microsoft: The Xbox 360 is virus proof for three reasons

Following a rumor yesterday that a virus was in circulation that had the potential to wipe the contents of an Xbox 360 hard drive, has issued a response which implies the 360 is not susceptible to any kind of virus. They give three reasons as to why the 360 is secure - the 360 is not a closed computer, the only receives an IP when connected to Live and lastly the never listens to incoming connections on a nonsecure IP port.

quote:

"I do apologize for the inconvenience. I understand that you are concern with regards to virus on Xbox Live that may affect your console. This not possible, First your Xbox console is not a closed computer. Very little code is shared between the Xbox console and computers. Therefore, attacks that infect computers will generally not affect your Xbox.

Second, your Xbox only receives an IP address when connected to Xbox Live. Otherwise, it does not have an IP address, even if the cable is plugged in. That cable is turned on under only two circumstances: one occurs when you actively play Xbox Live; and the other occurs during System Link play. For System Link play, your Xbox does not actually use an IP address.

Third, at no time does your Xbox actually listen to any incoming connections on a nonsecure IP port. It is impossible for a virus to attack an Xbox on an IP address if the Xbox is not listening to an incoming connection.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=19927

אני לא יודע אם יש ווירוס או לא אבל להגיד שזה בילתי אפשרי

ניראה לי יהיר מידי

אפילו לDS הצליחו פעם להכניס ווירוס ואפילו לפאלפונים

יש שאלה של איזה נזק זה באמת יכול ליגרום אבל בילתי אפשרי? -כן בטח ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה קיים ולא אמרתי שזה קל

אבל לישלול לגמרי אפשרות לווירוס זה יהיר מידי

אפילו אם יהיה ווירוס פיצפון שרק ישנה תשעון או משהו דומה

זה נחשב ווירוס

גם אם יהיה ווירוס ש"יחיה" כמה שניות בLIVE זה ווירוס

כבר היו ווירוסים לא נפוצים בקונסולות אחרות ובפאלפונים

ככה שהכל אפשרי למרות הסבירות המאוד נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם צודקים לחלוטין. הסיכוי שמישהו הצליח למצוא פירצה מספיק חמורה שמאפשרת הצרת קוד לא חתום על ה360 ואז הדבר שהוא עושה עם זה זה לפתח וירוס שגם מצליח לעקוף את ההגנות של שרתי הלייב (כי זה לא יכול להשלח ישירות אל 360 אחרים) הוא כל כך אפסי שהם יכולים להרשות לעצמם את היהירות הזו. קורים רק אחרי שהקונסולה נפרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יהיר איך לך שום אופציה לתקשר עם הXBOX דרך הרשת רק דרך פרוטוקול נעול של MS שברגע שהוא יפרץ הרבה יותר סביר להניח שישתמשו בו בשביל להפיל את שרות הLIVE מאשר למחוק מידע מההרדיסק. הXBOX משתמש בפרוטוקול PNRP(שקיים גם בVISTA ומאפשר להגדיר DNS למחשב ללא כל שרות צד שלישי) אין לXBOX כתובת IP כלשהי, והשם שלו משתנה בצורה דינאמית התקשורת היחידה עם הXBOX היא דרך trigger כלומר הוא חייב לייזום כל session שנוצר מולו.

מעבר לזאת אין אפשרות להכניס קוד לתוך המערכת של הXBOX ללא session משרת LIVE או בצורה פיסית(וגם אז הפרוצדורה מאוד מורכבת) בנוסף הXBOX לא תומך בהרצה כלשהי של מידע מהזכרון שלו ללא יזימה ישירה מהלקוח או ממערכת ההפעלה כלומר עד שאתה לא לוחץ על השלט שום דבר בזכרון לא יכול לזוז, או שמערכת ההפעלה יוזמת פעולה זו, בגלל הסיבה הזאתי עדיין אין שום מערכת הפעלה חלופית או אפילו תוכנת צד שלישי כלשהי ל360.

מעבר לזאת המעבד שלו הוא איננו מעבד ולבנות אליו ווירוסים דורש ידע בתכנות למעבדי PPC, ואני בספק אם הרבה כותבי ווירוסים עובדים על MACים מלפני כמה שנים.

ווירוסים כיום נוצרים למטרה אחת ויחידה וזה הפצת ספאם, ווירוסים זדוניים חלפו מהעולם כיוון שהם לא מועילים משום דבר, ווירוסי ספאם מכניסים לכותבים שלהם המון כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכוונתי יהיר להגיד שזה לא אפשרי בכלל

אם הם היו אומרים סיכוי אפסי אז סבבה

אבל להגיד לא אפשרי זה יהירות

כבר פרצו בעבר למקומות אם הבטחה מאוד חזקה

גם למאק הישן זכור לי שיצא איזה ווירוס לפני שנים

נכון זה לא אמור להיות פופולרי לפתח ווירוס לקונסולה

אבל היו כאלה בעבר

וכמו שאמרתי אפילו אם יפרצו לכמה שניות לLIVE ויעשו ווירוס פיצפון

זה עדין ווירוס

שרתים מאובטחים ניפרצו בעבר

וגם

סיכוי שזה באמת יקרה=נמוך מאוד

אפשרי בתאוריה=כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ליפרוץ לפנטגון היה אפשרי ולקונסולה לא?

אני לא עוסק בהבטחת מידע ואין לי נסיון או ידע בתחום

מה שאני כן יודע שאיך שהוא בסופו של דבר גם הגנות "לא שבירות" נישברו

רק היום הכריזו על מוצר שנחשב לא אפשרי בעבר

וזה כרטיס זיכרון לPS2 שפותח לך תקונסולה בלי ציפ ובלי התקנת תוכנה -

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=19915

גם זה נחשב לא אפשרי בעבר ותיראה איזה פלא הוא קיים

מבחינתי אתה יכול להגיד שהסיכוי לווירוס ב360 הוא 0.9999

אבל כל עוד יש חלקיק סיכוי שזה אפשרי

זה יהיר להגיד שזה לא אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יהיר איך לך שום אופציה לתקשר עם הXBOX דרך הרשת רק דרך פרוטוקול נעול של MS שברגע שהוא יפרץ הרבה יותר סביר להניח שישתמשו בו בשביל להפיל את שרות הLIVE מאשר למחוק מידע מההרדיסק. הXBOX משתמש בפרוטוקול PNRP(שקיים גם בVISTA ומאפשר להגדיר DNS למחשב ללא כל שרות צד שלישי) אין לXBOX כתובת IP כלשהי, והשם שלו משתנה בצורה דינאמית התקשורת היחידה עם הXBOX היא דרך trigger כלומר הוא חייב לייזום כל session שנוצר מולו.

מי אמר שלא ניתן לפתוח קישור ל IP אחר משל מקרוסופט ..אני די בטוח שיש הרבה סרוורים בעולם של מקרוסופט וזה רשימה שנמצאת ב XBOX ומתעדכנת פעמים רבות ..

מעבר לזאת אין אפשרות להכניס קוד לתוך המערכת של הXBOX ללא session משרת LIVE או בצורה פיסית(וגם אז הפרוצדורה מאוד מורכבת) בנוסף הXBOX לא תומך בהרצה כלשהי של מידע מהזכרון שלו ללא יזימה ישירה מהלקוח או ממערכת ההפעלה כלומר עד שאתה לא לוחץ על השלט שום דבר בזכרון לא יכול לזוז, או שמערכת ההפעלה יוזמת פעולה זו, בגלל הסיבה הזאתי עדיין אין שום מערכת הפעלה חלופית או אפילו תוכנת צד שלישי כלשהי ל360.

מעבר לזאת המעבד שלו הוא איננו מעבד x86 ולבנות אליו ווירוסים דורש ידע בתכנות למעבדי PPC, ואני בספק אם הרבה כותבי ווירוסים עובדים על MACים מלפני כמה שנים.

סט הפקודות של PPC כן ידוע למתכנתיים זה לא מוסתר ..אתה יכול לגשת עליו ולתכנת איתו די בקלות יש אפילו אמולטורים לזה ...

ווירוסים כיום נוצרים למטרה אחת ויחידה וזה הפצת ספאם, ווירוסים זדוניים חלפו מהעולם כיוון שהם לא מועילים משום דבר, ווירוסי ספאם מכניסים לכותבים שלהם המון כסף.

אני לא ממש יודע בקשר לזה ...אבל הסקרנות כן הרגה את החתול ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיסית אפשרי הכל, לפרוץ לשרתי LIVE של MS, להפוך עצמך לשרת בLIVE ולהשאר שמה מספיק זמן בשביל להפיץ את הווירוס זה בלתי אפשרי.

אז פרצו לפנטגון, וגם לא בדיוק לרשת הפרטית, ועלו על זה ולא בדיוק אפשרו לו להשאר בפנים אותו דבר עם הLIVE שמאובטח לא פחות, ובהתחשב שאתה צריך להשאר שמה זמן ארון בשביל הסירקולציה של הווירוס ושלא נדבר על איכשהו לגרום לremote host להיות חלק מהרשת הכוללת שלהם זה כן כבר מגיע לרמה בלתי אפשרית.

מי אמר שלא ניתן לפתוח קישור ל IP אחר משל מקרוסופט ..אני די בטוח שיש הרבה סרוורים בעולם של מקרוסופט וזה רשימה שנמצאת ב XBOX ומתעדכנת פעמים רבות ..

לא עובדים עם IP בכלל מה לא מובן בזה? יש לך רשת פרטית על שרתי הLIVE שכן חופפת על רשת WAN גלובלית אז מה? אתה לא יכול סתם להכנס לרשת פרטית להפוך את עצמך לשרת ברשת ולעשות boradcast לכל הקליינטים' date=' לא רק שצריך ידע פנימי על איך הרשת עובדת צריך הרבה זמן בתוך הרשת וזה לא משהו שיהיה אפשרי גם אם תצליח לעשות את כל זה. גם הרשת של צה"ל עוברת דך תשית WAN עירונית על הSDHים של בזק אז מה?[/quote']

סט הפקודות של PPC כן ידוע למתכנתיים זה לא מוסתר ..אתה יכול לגשת עליו ולתכנת איתו די בקלות יש אפילו אמולטורים לזה ...

בין סט פקודות מוכר לבין אנשים שמנוסים בלכתוב ווירוסים לPPC יש הבדל גדול, זאת פלטפורמה לא פופולארית לחלוטין, זה כמו למצוא מתכנתי COBOL או FORTAN כיום יש כמה שמתחזקים מספר מערכות ישנות או את EXEL של וזהו

אני לא ממש יודע בקשר לזה ...אבל הסקרנות כן הרגה את החתול ..

החתול מת מזמן נפל עליו שק מלא בדולרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...