סוף סוף פרוייקט חדש :) פרוייקט ה-Equation RP-21 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף פרוייקט חדש :) פרוייקט ה-Equation RP-21

anatoli

Recommended Posts

לא חושב. בהתחלה חשבתי על רוטור, אבל לקנות כזה נורמאלי זה 700 שקל בכיף, ולא בא לי להוציא סכום כזה עכשיו. חשבתי על לעשות את הקוטר החיצוני על מקדח כוס וגם את הפנימי ככה, ואחרי זה לעבוד עם דרמל על לשייף לגודל המדויק ואחרי זה נייר שיוף עד שזה יוצא חלק :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנאטולי משחיט :P

דיברתי עם התמיכה של אלסנדרו והוא אמר שאפשר לשלם בPAYPAL.

Use this address (hounddogcorp@verizon.net) for and make sure you put your address and if you want the MS1 wit or w/o mini adaptor.

:-] את שלי אני מזמין כבר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הוא ישפיע, נחכה ונשמע. אני לא חושב שההבדל גדול במיוחד בגלל שהן פתוחות, מה שכן, הבדל כלשהו זה יעשה. לדעתי קצת יותר "חום" לצליל ואולי גם ניטרליות. מה שכן, זה ייראה הרבה הרבה יותר טוב וזה חשוב לי לא פחות.

בנוגע לזוג העץ, עוד לא סגור על זה לצערי. צריך לראות מה אני יכול להשיג. אני אעשה סיבוב ליד כמה נגריות אראה אם יש להן שאריות של משהו טוב, כי בדר"כ זה נמכר בפלטות ענקיות שאני לא צריך :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, OT עצבני, אבל אין מה לעשות. יש מצב שמישהו פה יודע איפה/יכול להשיג חתיכות של עץ בעובי של 1.5-2.5ס"מ פחות או יותר? אני עברתי בכמה נגריות בחדרה, כולם מוכרים את זה בכמויות עצומות של מטרים רבועים ואני צריך עשירית מזה גג. ניסיתי לבדוק אם יש להם שאריות של משהו אבל לא היה להם שום דבר נורמאלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אברר לך, עבדתי פעם עם מישהו שעושה עבודות נגרות (והוא גם מפסל וגם מוכר רהיטים, בחור מגוון ;D). לא משנה לך איזה עץ זה? כי אתה יודע, סוגי עץ שונים בצפיפות שלהם ואני מניח שזה משפיע על הסאונד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-K340 כבר פרסמתי (חלק מהן לפחות) בדיון של המודים שלהן. ועוד זוג אחר חבר שלי מהולנד ששלח אותן אליי פירסם. את ה-SR80 גם פרסמתי. ועכשיו, בשבילך, פרסמתי את ה-RP21 וה-701 של שי שהוא אמר לי מזמן שהוא יפרסם ולא רצה :)

http://www.head-fi.org/forums/showthread.php?p=3213528#post3213528

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...