המלצה למצלמה עד 2000 שח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה עד 2000 שח

g_s

Recommended Posts

לפני שאפשר להציע מצלמה ספציפית, צריך להבין מה אתה צריך:

- אילו נושאים אתה מעוניין לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר?

- מהו טווח העדשה שחשוב לך? המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי עולם המושגים.

- כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או איכות עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל עם מימדים גדולים יותר ומשקל של 600 גרם היא אופציה מבחינתך?

- האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה חסר לך בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאפשר להציע ספציפית, צריך להבין מה אתה צריך:

- אילו נושאים אתה מעוניין לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר?

מטרת המצלמה היא לצילומים של המשפחה..ממש לא משהו מקצועי וסביר להניח שנעשה שימוש במצלמה גם בלילה.

- מהו טווח העדשה שחשוב לך?לפי מה שאני מבין בעצם עדשה רחבה יותר פשוט נותנת לך תמונה יותר גדולה אם אפשר להגיד את זה ככה...וסביר להניח שעדשה כזו גם יותר יקרה ובאה בחשבון על תכונות חשובות אחרות...אז לא כל כך חשוב לי שהיא תהיה כל כך רחבה כי מטרת המצלמה היא בעיקר לצלם אותנו ולא את הנוף... המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי עולם המושגים.

- כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה?רק שיהיה בגדר הסביר האם תתפשר על תכונות או איכות עבור שנכנסת לכיס?המצלמה יכולה להיות גם בנרתיק האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל עם מימדים גדולים יותר ומשקל של 600 גרם היא אופציה מבחינתך?אני מחפש בגודל בינוני ושלא תהיה כבדה כל כך

- האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה חסר לך בה?כן, ב COOLPIX 3200 ואנחנו סובלים ממנה...היא איטית נורא, כלומר, מרגע לחיצה על הכפתור ועד שהיא מצלמת אפשר ללכת בזמן הזה לסרט..., המסך שלה לא מספיק גדול, אצלה מספיקות לשלוש וחצי וזהו זה מה שעולה לי בראש כרגע

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...