שאלה בקשר לקנית לנתב (תקציב 300-350 שח) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקנית לנתב (תקציב 300-350 שח)

thebestof2005

Recommended Posts

שלום לכם. יש לי שאלה בקשר לקניית נתב לבית שמיועד להתחבר לשני מחשבים נייחים ועוד אחד. שני המחשבים הנייחים מחוברים כבר ברשת קווית רגילה אך התווסף לרשת שאותו צריכים לחבר דרך האלחוט. מחשב נייח אחד בנמצא בתוך ממד לכן חשוב שלנתב תיהיה יכולת קליטה טובה כדי שלא יהיו נפילות וכו.

הציעו לי לקנות מחברת Linksys שאמרו שהם באמת מוכרים ראוטרים שלא עושים בעיות, יציבים עם נפילות ממש מועטות אם בכלל. אני לא כל כך בקיא בתחום אז כל הצעה לנתב אחר תתקבל בשמחה. כמו כן צריך להזכיר שלנתב צריך להיות גם כניסות LAN של מחשבים רגילים.

התקציב הוא די ממוצע, סביב 300-350 שח.

תודה רבה מראש על העזרה...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אם תוכל להסביר מה זה AP זה מאוד יעזור.

שני המחשבים הנייחים מחוברים כבר בקווי אבל כיוון שהתווסף שיכול להתחבר רק באלחוט אז רצינו לבדוק גם ניסיון העברה לרשת אלחוטית את כל המחשבים יחדיו.

רעיון שעכשיו עלה בדעתי, לא יודע אם הוא אפשרי, זה להשאיר את שני המחבים הנייחים מחוברים בקווי כמו שהם, בעזרת מודם שהוא גם ראוטר (של אלקטל) ולמחשב הנייד פשוט להוסיף גם כן מודם ראוטר של אלקט ואז בעצם לעשות שתי שונות. האם זה אפשרי והאם זה כדאי, שיהיו שני ראוטרים בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. AP = נקודת גישה - Access Point.

זה מכשיר המתחבר לרואטר (ע"י חיבור רגיל RJ45 באת ממבואות הLAN), ותפקידו להפעיל אלחוט (ז"א להוסיף לרשת אפשרות כזו).

2. חבל אם יש לך כבל סלול לשני המחשבים, אז רק את הנייד תחבר באלחוטי (קווי תמיד יותר עדיף -יותר יציב אמיד מהיר וכו'...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...