Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איך יכולת?!

Apocalypse Tank

Apoctank.jpg

הטנק הכי מאגניב בעולם!!1

יאללה מי לוקח מכות? ממות' טנק, אפוקליפס טנק, אוברלורד או דבסטייטור (מ 2 Dune)?

הAPOC הוא אחד הטנקים הטובים במשחק, אבל האמת שאם אתה יודע תתקטיקה הנכונה שהרי הBATTLE FORTRESS של ALLIED הוא הטנק הכי חזק וטוב במשחק,אז OPEN FIRE!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת Brute force, הAPOC לוקח, שום BATTLE FORTRESS לא יעצור אותו.

חוצמזה אף לא שולחים אפוקליפס לבד.

אני אישית בונה 15 ושולח אותם בצירוף עם 3 קירובים- אי אפשר לעצור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 זה מוגזם (וגם יקר מאד).

לוקחים 5, ואז משתמשים במסך הברזל, בדרך הם עולים דרגות.

קירובים חזקים מאד אבל איטיים להחריד.

ואפשר לדרוס אפוקליפס עם "מבצר הקרב", נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, הדבר היחיד שבגללו שחקתי רק Red alert ולא כל השאר מסדרת c&c הוא שRA יותר מציאותי.

אולי הם קצת הגזימו עם הsuper Weapons, אבל עדיין, עלילה אדירה והכי חשוב - בלי "מפלצות" "כשפים" "קסמים" וזיוני שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת Brute force, הAPOC לוקח, שום BATTLE FORTRESS לא יעצור אותו.

חוצמזה אף לא שולחים אפוקליפס לבד.

אני אישית בונה 15 ושולח אותם בצירוף עם 3 קירובים- אי אפשר לעצור את זה.

בקלות אפשר, 3 BATTLE FORTRESS מלאים עם GGI יורים על הAPOC ויורדים למטה, ז"א שהחיילים יורדים והטנק נוסע בכיוון הנגדי של הAPOC כך שהוא בחיים לא ישיג אותו.

15 זה מוגזם (וגם יקר מאד).

לוקחים 5, ואז משתמשים במסך הברזל, בדרך הם עולים דרגות.

קירובים חזקים מאד אבל איטיים להחריד.

ואפשר לדרוס אפוקליפס עם "מבצר הקרב", נכון ?

כן הוא דורס הכל להוציא SLAVE MINERS וMCV אם אני לא טועה, בכל אופן גם 20 APOC אפשר לעצור בקלות במיוחד עם הצד של יורי 4-5 MASTERMIND ולשלוח את כולם להתקיף תאויב בחזרה או לטוחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל לדעתי הקמפיין של c&c3 היה חסר בסיס ושעמם נורא. כנ"ל לגבי המשחק עצמו... פשוט משעמם. אני ממש בספק שהרחבה תוכל להציל את הדבר הזה מהבוץ.

לגבי ra3 -בנושא הזה ea יכולים רק לאכזב לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל לדעתי הקמפיין של c&c3 היה חסר בסיס ושעמם נורא. כנ"ל לגבי המשחק עצמו... פשוט משעמם. אני ממש בספק שהרחבה תוכל להציל את הדבר הזה מהבוץ.

לגבי ra3 -בנושא הזה ea יכולים רק לאכזב לדעתי.

הסרטונים בHD היו טובים בעיקר בגלל ג'נפיר מוריסון מHOUSE, אבל המשחק השתעמם עליי דיי מהר אני משחק בRED ALERT 2 בערך 7 שנים לא יומי פעם בחודש או כמה פעמים בחודש והיום למשל עברתי את כל הCAMPIGN עם הSOVIETS והיה ממש כיף, המשחקיות עליונה מCNC3 בכמה רמות והמשימות ממש מעניינות למרות שאני מכיר אותן בע"פ.

ואני רק מקווה שאם RA3 יצא ויפותח ע"י EA, שלא יגרמו לו להיראות רע אבל זה כמו לבקש מהשטן להתנהג טוב משהו שבלתי אפשרי בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי מה הקטע הזה של אנשים שמשחקים SCRIN לבנות מבנה של חללית אם ולשים אותה בדיוק על העיר שלך ולגמור אותה בשניה?

או יותר נכון איך אפשר לעצור את הקומנדו החייזרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לקנות את ההרחבה :'(

אני כבר לא משחק במשחק עצמו :'(

תגידו לי מה הקטע הזה של אנשים שמשחקים SCRIN לבנות מבנה של חללית אם ולשים אותה בדיוק על העיר שלך ולגמור אותה בשניה?

או יותר נכון איך אפשר לעצור את הקומנדו החייזרי?

בקלות, תלמד לשחק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...