Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

חבילת ההרחבה הרשמית KANE'S WRATH הוכרזה והיא תכלול כנראה גם SUBFACTIONS כמו בEMPEROR BATTLE FOR DUNE ויותר דומה לגנרלים מZERO HOUR, בנוסף לכך משימות חדשות במשחק יחיד ומצב משחק חדש WORLD DOMINATION, לQ&A הראשון כנסו ללינק http://www.gamespot.com/pc/strategy/commandconquer3kaneswrath/news.html?sid=6176655&tag=topslot;title;1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היה לי די ברור שהדחייה ל14 באוגוסט לא הייתה רק בשביל הCNC TV, היה חייב להיות חתול ובשק ובכן מאחר שכל כך הרבה ביקשו הרחבה(וגם לתקן את האי שיוויון במשחק) כנראה שהיא תצא, החדשות הרעות שזה יהיה ככל הנראה במרץ 2008, ודווקא אז אני לא אוכל לטעום מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שם מטופש אבל נראה לי שההרחבה זה הדבר היחיד שיכול להחיות את המשחק, כי הONLINE שלו קורס ללא סוף, מקווה שיתקנו את זה שם יש כל כך הרבה NOOBS שמחפשים רק לנצח בדקה וחצי וזה הורס הכל, נו טוב לפחות אפשר לקבור את המחשב שם לא? מבאס שצריך לחכות המון ודווקא אז אני מתגייס לגיהינום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שם מטופש אבל נראה לי שההרחבה זה הדבר היחיד שיכול להחיות את המשחק, כי הONLINE שלו קורס ללא סוף, מקווה שיתקנו את זה שם יש כל כך הרבה NOOBS שמחפשים רק לנצח בדקה וחצי וזה הורס הכל, נו טוב לפחות אפשר לקבור את המחשב שם לא? מבאס שצריך לחכות המון ודווקא אז אני מתגייס לגיהינום.

עוד פעם אתה? :lol:

אני אישית מחכה לסוניק טנק הזה. זה ממש Sonic Emitter on wheels.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתה? :lol:

אני אישית מחכה לסוניק טנק הזה. זה ממש Sonic Emitter on wheels.

אהמ אין כזה דבר עוד פעם אתה, נשמה נמצאת בכל מקום ולא רק בגוף אז כן הנה אני שוב :lol:, וד"א אל תנסה למצוא טעויות בשורש ק.ב.ר או נ.ש.מ שהרי החיים שלי טמונים בהם :lol:

בכל אופן, לטעמי EMPEROR BATTLE FOR DUNE היה משחק חזק מאוד ואני מצפה לראות DUNE חדש מאשר RED ALERT 3, מכיוון שיש רק חברה אחת בעולם שיכולה לעשות משחק CNC כמו שצריך והיא WESTWOOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ אין כזה דבר עוד פעם אתה, נשמה נמצאת בכל מקום ולא רק בגוף אז כן הנה אני שוב :lol:, וד"א אל תנסה למצוא טעויות בשורש ק.ב.ר או נ.ש.מ שהרי החיים שלי טמונים בהם :lol:

תקשיב חבוב - עוד הודעה אחת כזאת ואתה עף מכאן.

מספיק עם השטויות והספאם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, לטעמי EMPEROR BATTLE FOR DUNE היה משחק חזק מאוד ואני מצפה לראות DUNE חדש מאשר RED ALERT 3, מכיוון שיש רק חברה אחת בעולם שיכולה לעשות משחק CNC כמו שצריך והיא WESTWOOD.

דווקא אני מעדיף שיצא RA3.

אני התמכרתי לסדרה דרך RA1 ואני מת לראות את יורי שוב (אם הוא ישוב לחיות, כצפוי).

ואני מצטט יחידה שאני אישית אוהב במיוחד:

"I cast a deadly shadow"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...