יופי עכשיו הדרוג שלי 0 ולא מינוס !!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יופי עכשיו הדרוג שלי 0 ולא מינוס !!!

DAN

Recommended Posts

אתם חושבים שאני אפס ???????

מי הגבר שחושב שני אפס שיהיה גבר ויודה ויגיד למה !!!!!!!!

(בקרוב מסע צלב להורדת הדרוג).

דן

:smoke:

התאפקתי קצת ולא רציתי להגיב אבל נשברתי והנה התגובה :

אם אתה אכן בן 31 (זה מה שכתוב בפרטים שלך, לא שזה מעניין אותי אבל בדקתי לצורך התשובה הזאת), ומה שאתה כותב פה זה ברצינות אז אני מאד מאד מרחם עליך.

אם באמת כל כך משנה לך מה חושבים עליך כמה ילדים בני 12-17 ואתה הולך בשביל זה להתנקם בדירוג של כל משתמשי הפורומים אז אתה באמת איש מסכן. :'(

אם אתה עוזר פה לאנשים רק בשביל הדירוג שלך אז מגיע לך שהוא יהיה שלילי וזאת חוצפה ש-ENCODER העלה לך 10 נקודות בגלל שהוא מנהל ויש לו כוחות-על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל, אתה כבר אמרתי לך שאין לי שום אפשרות לשנות לאנשים את הדירוג מאופן מלאכותי. אני יכול לתת דירוג חיובי\שלילי פעם אחת ב-72 שעות, בדיוק כמו כל אחד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל, אתה כבר אמרתי לך שאין לי שום אפשרות לשנות לאנשים את הדירוג מאופן מלאכותי. אני יכול לתת דירוג חיובי\שלילי פעם אחת ב-72 שעות, בדיוק כמו כל אחד פה.

אז אולי תסביר לקהל הצופים והמאזינים איך אתמול בצהריים היה לדן דירוג של 11- ובערב זה עלה ל-0 בקפיצות גדולות מאד ?

כבר שמעתי על ניסים ונפלאות אבל זה בהחלט יוצא דופן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא רב על הדירוג. אם יש מישהו שהתחיל את כל העניין הזה , זה DAN, ואני ממש לא מבין למה איש בן 31 יושב ומיילל על כמה נקודות באתר לא חשוב במיוחד..

מה שחשוב זה הרמה המקצועית של מי שמנסה לעזור בפורומים והותק, כלומר, ההתמדה של בנאדם להיכנס לכאן הרבה ולנסות ולפתור בעיות.

זה גם מאד מעניין לראות איך כמה משתמשים נעלמו לגמרי מהרגע שנעלם פורום קניה-מכירה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שאני אפס ???????

מי הגבר שחושב שני אפס שיהיה גבר ויודה ויגיד למה !!!!!!!!

(בקרוב מסע צלב להורדת הדרוג).

דן

:smoke:

אם זה באמת מה שאתה חושב אז הדירוג שלך צריך להיות מינוס 10000000000000000 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתם להוריד לי את הדרוג מחדש ......................................................................................

חבל מאוד !!!!!!!

דוקא היה לי משהוא מעניין לכתוב על הלוח A7V266-E שלעיתים קרובות לא נידלק ויש לכך סיבה מעניינת ופתרון.

טוב זמני קצר יש לי עוד מחשב לבנות ו 3 מחשבים לתקן.

דן

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתם להוריד לי את הדרוג מחדש ......................................................................................

חבל מאוד !!!!!!!

דוקא היה לי משהוא מעניין לכתוב על הלוח A7V266-E שלעיתים קרובות לא נידלק ויש לכך סיבה מעניינת ופתרון.

טוב זמני קצר יש לי עוד מחשב לבנות ו 3 מחשבים לתקן.

דן

:hat:

אם אתה יתכוונת עכשיו ברצינות למה שאמרת, באמת הגזמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עצה: אולי תורידו לגמרי את כל החלק של הדירוג בפורום?

זה לא היה לפני ואין שום סיבה שזה יהיה עכשיו...

לדעתי העניין של הדירוג רק פוגע באנשים ומביא למריבות, אבל זה רק אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...