מייצב מתח - יעזור להפסקות רגעיות במתח? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייצב מתח - יעזור להפסקות רגעיות במתח?

הפטרון

Recommended Posts

כשהמזגן בחדר שלי מעביר מצב, משנה טמפ' או מהירות עבודה יש שניה שתיים של ירידה במתח שגורמת למחשב שלי להפסיק להשמיע לאותה שניה שתיים. מייצב מתח יפתור את זה? אם כן, אשמח לשמוע קצת פרטים על מה אני אמור לחפש כי אני ממש אבוד בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרחיב קצת על זה ואז נוכל לעזור

אני לא מצליח להבין אם מדובר בנפילת מתח רגעית שמפריעה למשל למחשב או רק לרמקולים, או שמדובר בהפסקת האספקת חשמל לרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כמו בעיה של עומס יתר על קו החשמל שרץ מהחדר שלך ללוח החשמל...מה שזה אומר...שכאשר המזגן נדלק הוא לוקח לעצמו הרבה מאוד זרם מהקו כתוצאה מכך לשקע הרמקולים ישנה נפילת זרם פתאומית וחדה כי המזגן לוקח את כל הזרם לעצמו לרגע ועד שהקו "מתאושש" ממכת הצריכה הזו אז שאר הרכיבים מקבלים מעין נפילה ובגלל זה אתה מרגיש כאילו בלאט אאוט ברמקולים לרגע...

כעקרון זה היה הגיוני אם זה היה קורה רק בהדלקה של המזגן משום שמנועים חשמליים צורכים זרם גבוה מאוד בהתנעה שלהםואז מתייצבים לצריכה נורמאלית ...

אני מניח שאין לך חשמל תלת פאזי בבית נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין לנו תלת-פאזי... אתם חושבים שזה הרמקולים? לי זה מרגיש כאילו זה כרטיס הקול. רק מאז שהחלפתי לרבולושין 5.1 זה התחיל להתרחש. אני לא יודע בדיוק מה זה ולבודד את זה לרכיב או מקור מסוים.. חשבתי שזה נובע מהמחשב, אבל יכול להיות שאתם צודקים... אני אחבר את האמפי3 לרסיבר ואבדוק אם גם הוא לוקח נשימות כאלה מדי פעם לפני שהוא שותה עוד זרם. במידה ולא, וזה באמת מהמחשב, מייצב מתח יוכל לפתור את זה או שאין מצב? ותודה רבה על העזרה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לבדוק את זה תצטרך לחבר את הרסיבר לאותו שקע חשמל שמחוברים הרמקולים שלך עכשיו ואז לבדוק ...

תנסה גם עוד משהו...אני מאמין שהרמקולים שלך מחוברים לשקע חשמל שהואחלק ממפצל של 6 שקעים או משהו באזור, אם הם באמת מחוברים למפצל תיקח את הרמקולים ותחבר אותם לשקע נפרד ישירות לרשת בלי מפצלים ותבדוק גם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אתה צריך להפריד את המזגן מרשת השקעים בחדר, כך שהוא יהיה בנפרד עם מאמ"ט משלו בלוח החשמל.

זה יפתור לך את כל הבעיות אם לא את רובן.

מייצב מתח לא יעזור לך במקרה הזה.

אם אתה רוצה להשקיע, קנה UPS קטן וטוב הכולל בתוכו כבר מייצב מתח ובכך תפתור לעצמך את כל הבעיות.

בכלל, מומלץ לעבוד עם UPS ללא שום קשר לבעיות. החשמל בארץ היא הדבר הרחוק ביותר מלהיות יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה מאמ"ט, אבל יש לו פקק משלו בארון חשמל... UPS עושה בעצם מה כדי למנוע את הבעיה שלי..? מעבר לייצוב המתח כלומר.

בקשר להצעה לבדיקות, השקע היחידי שיש לי בחדר חוץ מזה נמצא בצד הנגדי, אין ממש מצב לחבר את זה לשם, אורך כבלים וכו'.. ניסיתי להשמיע ברסיבר דרך האמפי3 והוא ניגן חלק, אבל זה לא פרקי זמן קבועים ככה שאני לא יכול להיות עוד בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמ"ט הוא כינוי למפסק חצי אוטומט ה- "פקק" בארון חשמל כמו שאמרת.

UPS מלבד להיותו מייצב מתח הוא מספק חשמל במקרה של נפילת מתח (הוא כולל בתוכו מצבר או שניים).

בכל מקרה... מעל גלי האתר קשה לומר מה הבעיה. אני כן מסכים עם מישל שיש לך בעיה עם החשמל.

זה לא מחייב שהבעיה בשקע עצמו אם כי אפשרי.

יכול להיות שהבעיה היא בלוח חשמל עצמו.

עצתי לסיכום:

תזמין חשמלאי ותסביר לו את הבעיה. אם זו אכן בעיה ברשת עצמה, תקן אותה כדי שהיא לא תהרוס לך עוד דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...