דרוש נתב אלחוטי חזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש נתב אלחוטי חזק

tgen

Recommended Posts

יש לי כרגע נתב חוטי של edimax.

מבחינת גלישה באינטרנט הכל טוב ויפה...

אבל בהורדות אימיול וטורנטים במקרה הטוב האינטנט נהיה ממש ממש איטי

ובמקרה הרע האינטרנט נופל עד שאני מאפס את הראוטר.

ניסיתי לשנות את ההגדרות בתוכנות אבל זה לא ממש עזר.

בקיצור, אני רוצה לקנות נתב חזק שיכול לעמוד בעומס של ההורדות...

על מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה בטוח שהבעיה היא בנתב בלבד ? האם פתחת פורטים מתאימים ?

נסה להוריד קובץ נסיון מהספקית שלך כאשר שאר המחשבים ברשת כבויים, אם ההורדה במהירות המקסימלית (של החבילה שלך) אז הבעיה במקום אחר.

אבל בהורדות אימיול וטורנטים במקרה הטוב האינטנט נהיה ממש ממש איטי

תחשוב על החיבור שלך לאינטרנט בתור צינור מים בעל שטף מים קבוע שבסוף יש הסתעפות, אם 99% מהמים (תוכנות השיתוף) יזרמו לצד אחד ישאר רק 1% שיזרום לצד השני (הגלישה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה בטוח שהבעיה היא בנתב בלבד ?

100% כן!!!

האם פתחת פורטים מתאימים ?

דבר ראשון כן ודבר שני גם אם לא הייתי פותח זה לא דבר שאמור להפיל לי את הראוטר...

נסה להוריד קובץ נסיון מהספקית שלך כאשר שאר המחשבים ברשת כבויים, אם ההורדה במהירות המקסימלית (של החבילה שלך) אז הבעיה במקום אחר.

אתה טועה בענק!!! תוכנות שיתוף הם ממש לא כמו הורדות ישירות מהאינטרנט!!!

ונכון שההורדות אמורות להאט את האינטרנט אבל לא בצורה כזו שאני לא יוכל לגלוש בכלל....

והייתי מעדיף ראוטר לא של אדימקס - נראה לי שבכל הראוטרים של החברה הבעיה תחזור על עצמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד המון זמן עם ה-6104KP וה-6204WG של EDIMAX ואין שם בעיות כאלה, גם כש-EMULE או פועלים במלוא העוצמה.

מצד שני שמעתי כבר טענות כאלה גם נגד נתבים של EDIMAX וגם פחות או יותר נגד כל ביתי בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוחב פס זו לא הפונקציה היחידה - כל נתב ביתי ממוצע אמור לספק רוחב פס מספיק (עד 5 מגהביט) לחיבור אינטרנט מהיר (כולל פעולת הFIREWALL והNAT).

מצד שני, מספר חיבורים מקסימלי בו זמנית - זו נקודה חשובה מאוד כשמדובר בתוכנות הורדה.

בגדול - נתבים ביתיים זה קקה... אתה לא צריך להתייחס לזה שונה בהרבה ממחשב ביתי - יש חשיבות למהירות המעבד וכמות הזכרון וברור שבדגמים הזולים אתה מקבל תמורה ישירה לכספך (לרעה, כמובן).

http://www.smallnetbuilder.com/component/option,com_chart/Itemid,189/chart,124

כל עוד לא מתחשק לך לבנות ראוטר בעצמך (מחשב ישן+לינוקס/freebsd והפצה תואמת) נסה ללכת על ראוטר חדיש מחברה ידועה ורצוי אחד שיש עליו ביקורות באינטרנט הנותנות מידע ממשי על הביצועים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הגרף למרות שנראה לי מדובר בדגמים ממש חזקים ויקרים...

בכל אופן, אז יש איזה חברה מומלצת? דגם מומלץ?

לראוטר אמין חזק ועמיד ללא בעיות של קריסות פתאומיות (עד 350 שקל)?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך על ראוטר של 3com ראוטר חזר ותומך בחייגן l2tp של הכבלים

לפני הראוטר הזה הייתי מחובר ב adsl והיה לי ראוטר של אזטק פשוט חרא של ראוטר וההורדות היו על הפנים

בקיצור 3com

http://a.zap.co.il/model.asp?model_id=473088

הראוטר שלי הוא מסוג 3crwe554g72t כרגע הוא לא נמכר והדגם שבקישור למעלה הוא המחליף אבל עם ההיכרות עם 3com הראוטרים מעולים ואני לא מצטער שקניתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה עובד עם ה-6104K. למרות שהוא ישן, יש לו מספר עדכוני קושחה חדשים יחסית. ניסית לבדוק שמותקנת אצלך הגרסה האחרונה? לפעמים מעלים את מספר החיבורים הסימולטני או משפרים את הטיפול בעומס יתר בקושחות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...