יש לי 13000 פנויים ואני רוצה לקנות slr חדשה עזרה - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי 13000 פנויים ואני רוצה לקנות slr חדשה עזרה

beni125

Recommended Posts

בני שלום,

אני מבין מדבריך שאתה סגור על מצלמות ה- TOP,ואין לך בעיה עם החסרונות שיש להן :

גודל/משקל,החלפת עדשות כולל בעיות אבק,וגם,שכמעט בכולן אתה לא יכול לראות את התוצאה ע"ג המסך של המצלמה,לפני שאתה מצלם.

קודם תתחיל מהבסיס:מה אתה הולך לצלם הכי הרבה - בדגש על זוית צילום (נופים/אנשים מקרוב או ציפורים/חיות/אנשים מרחוק ,ואולי מאקרו),ובדגש על האור

(עדשות עם תווך ZOOM רחב,או עדשות עם תווך מצומצם,אך עם זמני תגובה מהירים יותר).

אחרי זה,בדוק בחנות ,או אצל חברים עם איזו אתה מסתדר הכי טוב.

אולי תגלה שאתה דווקא הכי אוהב את הממשק של פנטקס,או את הפוקוס של ניקון,או את הצבעים של קנון?

אח"כ ,יש את הנושא של הגודל - בד"כ ,המצלמות של אולימפוס כוללות עדשות קטנות וקלות יותר (בגלל החיישן הקטן).

אח"כ ,תכריע על מגוון העדשות :לקנון וניקון יש הכי הרבה עדשות מודרניות,אבל ברגע שהלכת על חברה אחת,יהיה קשה לעבור לחברה אחרת (כי לא נהוג לשים עדשות של ניקון על מצלמות של קנון,ולהיפך).

והכי חשוב:בצורה הגיונית ,רוב הכסף ישמש לקניית עדשות,כי החברות מייצרות דגמים חדשים לגופים ,כל שנתיים בערך ,ועדשות בתדירות פחות גבוהה.

זה בסדר לקנות גוף פשוט ,ועדשה איכותית,ואחרי זה להתקדם לגוף מתקדם יותר.

וד"א ,לגבי העדשה של ניקון - זאת עדשה אידיאלית לטיולים,אבל בגלל הצמצם הנמוך (יחסית) שלה,היא פחות מהירה,ופחות מתאימה לצילומי אור בעייתי.

כמו-כן,יש לעדשה נטייה "ליפול".

אתה יכול לראות את הסרט הבא עליה:

עדכן ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה18-200 בכלל לא רעה כמו שאתם מתארים.

היא חדה, מפקסת מהר, מיוצבת והחסרון המשמעותי היחיד שאני חושב עליו זה הצמצם המינימלי שהיא מציעה שלא ממש יעשה צילומים ליליים\במקומות סגורים לעבודה פשוטה.

מעבר לזה, אני רואה בה עצמית All Around מצויינת למי שלא מוכן להתפשר על קניה של שתי עצמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...