שאלה מתי יוצא ה AMDX4? המרובע ליבה?(QUED) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מתי יוצא ה AMDX4? המרובע ליבה?(QUED)

OuTsIDe

Recommended Posts

הדגמים החלשים של BARCELONA יוצאים ב10 SEPTMEBER, כך דווח על פי מספר אתרים.

אני יודע שבאותו תדר הAMD מוביל על יריבו, וראיתי איזשהו BENCHMARK שBARECLONA 2.4GHZ X4 מוביל ב100% מהQX6800 לא זוכר איפה, אין בנ'צמקים מבוססים על הK10, אבל כן הX4 של אמור להיות יותר חזק מהQ6600 של , אבל שוב נחכה לBENCHMARKS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים החלשים של BARCELONA יוצאים ב10 SEPTMEBER, כך דווח על פי מספר אתרים.

אני יודע שבאותו תדר הAMD מוביל על יריבו, וראיתי איזשהו BENCHMARK שBARECLONA 2.4GHZ X4 מוביל ב100% מהQX6800 לא זוכר איפה, אין בנ'צמקים מבוססים על הK10, אבל כן הX4 של אמור להיות יותר חזק מהQ6600 של , אבל שוב נחכה לBENCHMARKS.

לא הבנתי ממש מה אמרתה

מה זה ה BARCELONA מה זה הדגמים האלה של איזה חברה?

מה זה BENCHMARK

ומה זה K10

פשוט אני לא הכי הקטע הזה אז אני לא מבין הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש לא יודע בנוגע לעוצמתו ישנן הערכות אבל ראינו מה שוות הערכות כשיצא הX2900 ועוד באיחור של כחצי שמה אחרי ה8800

וקיבלנו נפילה

אכן, זה למה אני מחכה לבנ'צים האומנם ה2900XT הוא לא גרוע ואני מאמין שהבעיה היא בדרייברים מאשר במפרט הטכני, הוא יותר FUTURE PROOF מאשר כל כרטיס אחר רק בעתיד נדע את ערכו ולגבי הK10 זה ברור למה אינטל מנסה להקדים את הPENRYN וקיצצה מחירים, היא לא עושה את זה כי בא לה וכולנו מכירים את אינטל טוב מאוד.

הרבה אתרים מדווחים שהK10 הוא עליון לכל C2D, לפחות בסטפינג שהB2, תזכור שתמיד המעבדים לא יהיו מנוצלים עד הסוף, אבל למה לדבר הרבה כשאין הוכחות??? נחכה.

לא הבנתי ממש מה אמרתה

מה זה ה BARCELONA מה זה הדגמים האלה של איזה חברה?

מה זה BENCHMARK

ומה זה K10

פשוט אני לא הכי הקטע הזה אז אני לא מבין הכל

BARCELONA זה שם הקוד למעבד המרובע ליבה של שיבואו לשרתים, הPHENOM מיועדים לשוק הביתי הן בגרסא כפולי ליבה והן במרובעי ליבה, הK10 זה השם של הדור העשירי של תחת שם קוד BARCELONA כמו שהK8 זה הדור השמיני של שכלל את המעבד החזק ביותר עד ליציאת הC2D, הATHLON 64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תשמרו על השפה ברמה המקצועית, לא למדתם מה זה "סובלנות" בערוץ הילדים?!

אז הבן אדם לא יודע לכן הוא שואל.

מעבר לכך, לא ראיתי את המונח "עילג" מתגבש בשאלתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...