העברת סרטים למחשב ממצלמת Mini-DV של פנסוניק - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת סרטים למחשב ממצלמת Mini-DV של פנסוניק

Noder

Recommended Posts

היי יש לי בעיה כזאת

יש לי מצלמת וידאו Panasonic NV-GS180 עובדת על Mini-DV

עכשיו יש לי כבל Firewire וחיברתי למחשב והכל בסדר רק שאני לא יודע איך להעביר

את הסרטים למחשב.

ניסיתי עם movie maker והוא מעביר את הסרטים באיכות ממש גרועה.

ניסיתי עם תוכנה שהגיעה עם הדיסק של פנסוניק והסרטים עוברים ממש לאט כלומר יש צורך לראות את

כל הסרט כדי שיעבור למחשב וגם התוכנה ממש מסובכת ולא ברור כיצד להעביר סרט לחלוטין

כי הוא מעביר בחלקים קטנים .

בקיצור מה לעשות ??? למישהו יש תוכנה או דרך אחרת ממש קלה להעביר את הסרטים ??

תודה מראש ,

שי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה:

WMM חרא של תוכנה שכל הזמן קורסת.

Premier עוד יותר חרא של תוכנה שכל הזמן קורסת.

אני אישית מעדיף את Premier כי השליטה הרבה יותר נוחה, קח בחשבון שזה יחסית ברמת מה עדיף שדוחפים לך לתחת, עמוד טלפון או מקל של מטאטא. ב-Premier יש הרבה יותר אופציות, ואף אחת מהן לא אינטואיטיבית. היא קורסת כל הזמן, יותר מ-WMM, שזה הישג אדיר בפני עצמו. ההתעסקות של המתכנתים עם אנימציות בממשק, חוץ מהעובדה שיכפיל את זמן העבודה שהפרויקט ידרוש, יפתח אצלך רצון עז להתאבד. במיוחד הקטע של פס הזמן, אני אפרט. מתחת לוידאו שאתה עורך כרגע יש פס שהולך משמאל לימין, די סטנדרטי, עכשיו כשאתה מעביר את הסרט מהמצלמה למחשב, התוכנה מזהה אוטומטית מתי הסצינה השתנתה ושומרת כל סצינה בקובץ שונה,בסוף ההעברה מתקבל סרט שמורכב מכל הסצינות ביחד (לפי הסדר), עד פה הכל בסדר. בחזרה לפס הזמן, כאשר תעבור בעזרת העכבר למקטע זמן אחר, משום מה החליטו שמקטע זה יפרס לאורך כל פס הזמן, מעיין זום כזה, כאילו זה לא נורא בפני עצמו וזה כן נורא גם אם זה לא נשמע ככה החליטו להפוך את זה לאנימציה, אז במקום שזה יהיה מידי זה לוקח 2-3 שניות, שזה אולי לא נשמע הרבה אבל זה פעולה שמבצעים כל הזמן בעריכה. לא חסר עוד שלל בעיות עם התוכנה, לדוגמא הברירת מחדל (וזה אכן מחדל) היא לרנדר את הווידאו הסופי אינטרלייסד (שזור; כדי שמתרוממים מהאקדמיה ללשון לא יתעצבנו), אלוהים, למה?! אני, לא יודע. ובכדי להוסיף חטא על פשע, צריך לשנות את האופציה בכל סצינה, ובכדי להוסיף עוד חטא על פשע (להזכירכם פשע 1 + 2 חטאים) אי אפשר לבחור את כל הסצינות ביחד לא עם שיפט ולא עם קונטרול. כלומר, אלא אם בא לך לעבור על כל אחד מ-100-150 מקטעים בשביל להוריד את ה-v תצתרך לרנדר את הוידאו כאינטרלייסד ואז להוסיף אותו להוריד את ה-v ולרנדר אותו שוב כדיאינטרלייסד, כמובן עם אובדן איכות מסוים וכמות לא מבוטלת של תאים אפורים.

עריכת מעולם לא היתה כל כך מעצבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל מצלמת PANASONIC NVGS300 ואני מעביר למחשב באמצעות כבל פיירוייר דרך מובי מייקר ללא כול בעיה פשוט שם על הגדרה הכי גבוהה

ודוגם ממש באיכות טובה - יש לך אפשרות שנייה לדגום דרך VEGAS שבניגוד להרבה תוכנות מאוד יציבה ולא קורסת כמעט בכלל.

ולמען השם אל תערוך עם WMM רק תדגום ולעריכה תשתמש בווגאס שכתבתי מקודם התוכנה הכי מקצועית לשוק הביתי שאני מכיר

ודרך אגב אתה חייב להבין שזמו הדגימה הוא זמן אמת כלומר אתה חייב לראות בזמן אמת מה שנדגם לא ניתן להעביר יותר מהיר

מקווה שעזרתי במשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לעריכה על PINNACLE STUDIO PLUS 11, לא ניסיתי את VEGAS, אבל PREMIERE באמת כבדה וקשה מאוד לעבודה.

בפינקל אתה יכול לערוך בקלות שלל אפקטים, והלכידה שם ממש טובה.

הקידוד לאחר מכן הוא פשוט ביותר, רק צריך לבחור פורמט.

תוכנה מקצועית וטובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...