איזה כרטיס מסך אני צריך? PCI-E - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך אני צריך? PCI-E

hackermeir

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכיוון שמדובר בכרטיס פשוט וסולידי, הוא אמור להיות אוברקלוקר מצויין (מכיוון שאין לו הרבה מה שיגביל אותו - מעט צינורות עיבוד, מעט גראפי, בקר קטן וכו' וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פורטים גרועים ימשיכו להגיע בכמויות ל ,לא תהיה ברירה אלא להחליף כרטיס מסך כול חצי שנה.

כבר עכשיו יש פורטים שה 8800GTS מתקשה להריץ על ההגדרות הכי גבוהות (Dirt למשל).

אני לא אתפלא עם ה 8800GTS לא יצליח להריץ משחקי DX10 על הגדרות גבוהות עם פילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות OC ואלו תוצאות המקסימום:

ליבה: רגיל- 450

אחרי- 570

זיכרון: לפני- 400

אחרי- 450

ב- AquaMark3 : רגיל 60,000

אחרי: 72,000

הבעיה בכרטיס הזה שהוא מאוד מתחמם , לדוגמא שיחקתי במשחק בלי OC והתחילו לי ארטיפקטים רציניים, וכל פעם הייתי צריך להפסיק לשחק לכמה דקות שהטמפ' ירדו ואז אפשר להמשיך לשחק.

ואני שיחקתי ב- GRAW 2 עם OC שהטמפ' היו יותר נמוכות ולא הרגשתי הבדל בגרוש. למה?

ואני רוצה לקרר את הכרטיס יש הצעות איך?

ואפשר לקבל עוד פרטים על ה-HD2900P כי לא שמעתי עליו אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר שייך לתחום המודינג, אבל אם אתה יכול, שים עליו קירור של 4 ;) או פשוט רד ב-2MHZ לזכרונות וב-2MHZ לליבה במקביל מהמקסימום שהגעת, עד שאתה מקבל יציבות מלאה לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט לא אמרה עדיין כלום בנוגע ל-DX10.1, חוץ מזה, קשה לכתוב כמו בנאדם? בסך הכל לשלוח את יד שמאל הצידה, ל-CAPS LOCK, ואז ללחוץ בסדר מימין לשמאל: מהןגןש. לא קשה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, בסדר מסכן, כל אחד איך שנוח לו.

בכל מקרה, כלי הפיתוח של DX10.1 יצאו לפני זמן קצר עם הSP1 לויסטה, זה אומר שרק משחקים שיתחילו את פיתוחם עכשיו אולי ישתמשו בכלים האלה, מה שאומר שאולי נראה אותם עוד שנתיים לפחות כשאז כבר יצא DX11 ואז אנשים שוב יחשבו אם לקנות. עזוב אותך משטויות, מי שקנה כרטיס DX10 היום לא יתחרט על כך בשנתיים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...