HUSH vs +++ 6920 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HUSH vs +++ 6920

chicipici

Recommended Posts

שלום,

אני מחכה כבר מס' שבועות למארז HUSH שלא ממש רוצה לעשות "עלייה" :nixweiss:

בנתיים ראיתי את המארז 6920 של compucase-hec עולה כ 300 ש"ח ולאחר שקראתי עליו בפורום יש לי מס' שאלות:

1. HELP ... לא מצאתי ביקורת / manual להורדה / ... כלום !

ואני רוצה לדעת איך הוא נראה בפנים ??? איפה חיבורי ה ושאר כניסות קדמיות ?

2. הבנתי שכדי להשקיט ולקרר אותו, מומלץ להחליף את המאוורר האחורי שלו ולהוסיף מאוור קדמי.

עלות משוערת של 100 ש"ח לשני מאווררים כמו AC 120mm , האם יש שקטים וטובים יותר ?

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/index.php?cPath=174_124_168&page=1&sort=5a

3. להנמכת רעש טובה יותר ראיתי 2 קיטים להשתקת המארז:

TT ב 73 ש"ח http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?manufacturers_id=44&products_id=5005

או

AKASA ב 158 ש"ח http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=946_1185&products_id=9831

איזה עדיף בהתחשב בעובדה שה TT קטן ממידות המארז הרשומות וה AKASA גדול מדי [האם ניתן לחתוך את הספוג הזה בכלל ?!] ?

4. לאחר שדרוג המארז ב 2 מאוורים טובים וקיט השתקה הגענו לעלות כללית של 473 - 558 ש"ח [תלוי בסוג הקיט].

מארז HUSH עולה כ 510 ש"ח וכולל שני מאוורים טובים וקיט השתקה.

מסקנה - המחיר דומה !

מה עדיף מבחינת שקט, ואיכות ?!

תודה מראש ... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קומפיו קייס והחלפתי לפני שבועיים בערך את המאווררים לAC 120

ואני מתחרט!

החוטים שלהם קצרים יחסית ואין להם חיישן טמפ' וRPM ולכן הם מרעישים ואי אפשר לשלוט עליהם מהמחשב.

קודם תקנה את המארז ותראה איך המאווררים, אולי הם איכותיים יחסית ומה שחשוב שיש להם חיישן טמפ' (לא ראיתי את זה בעוד מאווררים)

אם זה לא מספק אותך תלך על חברה אחרת, אבל שים לב שיש חיבור RPM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא זהה ל - 6919 ולא ל - 6A19.

גם לאחר השיפורים הייתי מעדיף את ה - HUSH, למרות שה - 6920 גדול ומרווח יותר.

טעות שלי.

וגם אני למרות התוספות מעדיף את הHUSH שיותר שקט, יותר איכותי איוורור בערך אותו הדבר ויופי...

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קומפיו קייס והחלפתי לפני שבועיים בערך את המאווררים לAC 120

ואני מתחרט!

החוטים שלהם קצרים יחסית ואין להם חיישן טמפ' וRPM ולכן הם מרעישים ואי אפשר לשלוט עליהם מהמחשב.

תודה רבה !

הוא זהה ל - 6919 ולא ל - 6A19.

גם לאחר השיפורים הייתי מעדיף את ה - HUSH, למרות שה - 6920 גדול ומרווח יותר.

הבעיה המרכזית היא שאין HUSH בארץ ונמאס לי לחכות :s07: כל ההרכבה של המחשב מתעכבת !

האם מבחינת חלופה הגיונית בחרתי נכון, אני לא מחפש אפקטים של אור כחול מקדימה ?!

6920 משופר כפי שכתבתי יהיה שקט ומקורר כמו HUSH ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סבירות גבוהה שה-6920 בא עם מאוורר של yateloon שדי מרעיש. קנה לעצמך מאוורר GlacialTech GT1225HBDL-1 Hydrodynamic Bearing בכמות של 2 ותשיג רמת שקט נמוכה מאוד מצד המאווררים - רמה כזו שתצטרך לדאוג גם לבחור רכיבי חומרה אחרים שקטים מאוד על מנת לא לשמוע אותם (HDD, וגוף למעבד).

חוץ מזה קח בחשבון ששליפת מסנן האבק ב-6920 דורשת חילוץ טרחני של כל הפנל הקדמי במארז, בשעה שב-6A19 יידרש חילוץ הרבה יותר נוח של חלק קטן מהחזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות... אז ככה, אתמול הגיעו הזכרונות סופסוף [GSKILL 6400 HZ 2X1GB] ומיהרתי להביא את כל החלקים.

מהמארז HUSH נמאס לי וויתרתי :P שיחפשו אותי בסיבוב..

דווקא יצא לי טוב, בחנות ראיתי גם את ה 6A19B ולקחתי, ככה חסכתי גם 300 ש"ח לעומת ה HUSH.

הרכבתי אתמול את המחשב ואני שמח שלקחתי את המארז הזה, הוא פשוט מתאים לצרכים שהייתי צריך, מאוורר ומרווח.

שמתי לב שה 6920 היה יוצא גדול מדי למה שרציתי.

המארז מגיע עם מאוורר אחד 120 מדגם שעוד לא שמעתי: D12SH-12 של חברת YATE LOON ELECTRONICS שגם לא הכרתי.

http://www.yateloon.com/style/content/CN-02c/product_detail.asp?lang=2&customer_id=1356&name_id=31277&rid=8511&id=38837

למה אני מספר את כל זה, כי המאוורר סופר שקט ויש לו גם חוט ארוך עם חיישן טמפ, בקצה שחיברתי לכלוב של הצורב מעל הזכרונות.

בהתחלה הוא לא עבד אבל אחרי כמה דקות "נהיה לו חם" בזכרון ;D והתניע בחרישיות כזו שלא שמעתי אותו אפילו מתחיל לעבוד.

כל זה כשהמארז פתוח לגמרי על השולחן לידי !!!

בקיצר הכל טוב והיום קניתי עוד אחד להוצאת האויר החם מהמארז, גם לא נראה שיהיה צורך כרגע אפילו בקיט השתקה של TT .

ביי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D12SH-12 זה אותו מאוורר שמוכר לי. הוא מבוקר סל"ד בהתאם לטמפ' בתוך המארז, כאשר בשיא הסל"ד הוא כבר מפיק רעש של 40dB (לפי טבלת יצרן שנתת) ואז הוא מתחיל להרעיש. המאוורר של GlacialTech אמנם נותן ספיקת אוויר נמוכה יותר עבור כ-1000rpm קבועים, אבל עוצמת הרעש שלו 19dB מפצה על כך וזה בפועל ממש מורגש בהשוואה למאוורר של yate loon.

אם בינתיים אתה מרוצה תתחדש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D12SH-12 זה אותו מאוורר שמוכר לי. הוא מבוקר סל"ד בהתאם לטמפ' בתוך המארז, כאשר בשיא הסל"ד הוא כבר מפיק רעש של 40dB (לפי טבלת יצרן שנתת) ואז הוא מתחיל להרעיש. המאוורר של GlacialTech אמנם נותן ספיקת אוויר נמוכה יותר עבור כ-1000rpm קבועים, אבל עוצמת הרעש שלו 19dB מפצה על כך וזה בפועל ממש מורגש בהשוואה למאוורר של yate loon.

אם בינתיים אתה מרוצה תתחדש!!

man of orleans יש נתון "קטן" שלא ציינת:

הסל"ד שבו הוא מפיק רעש של 40 DB הוא RPM 2200 ונותן ספיקת אוויר של 88 CFM, לא מצאתי באתר שלהם נתונים לגבי רעש וספיקה בסל"ד נמוך יותר.

אני מניח שבחצי סל"ד = 1100 RPM גם הרעש יהיה נמוך יותר ו 20 DB זה טוב בעיני.

במחיר שעלה המאוורר השני [25 ש"ח] אין לי בעיה גם להוציא אותם לפנסיה מוקדמת במידה ויתברר בהמשך שהם רועשים מדי.

כרגע אני בשלבי הרכבה מחדש של כל הרכיבים והכבלים בצורה מסודרת, לאחר ההרכבה הראשונית לבדיקה שעשיתי בשבוע שעבר.

יש למישהו הצעה היכן לשים את חיישני החום של 2 מאווררי המארז [קדמי ואחורי] כדי לקבל טוב וע"י כך כמה שפחות רעש ?!

תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...