אז יש לפחות הולנדי אחד אשר אינו משתמש בסמים: מחוקק הולנדי נגד הקוראן - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז יש לפחות הולנדי אחד אשר אינו משתמש בסמים: מחוקק הולנדי נגד הקוראן

Merrymoon

Recommended Posts

בגלל אנשים Em ולצערי יש הרבה כאלה, העולם שלנו שורץ במולסמים פסיכופטים, ויש את המופרעים עוד יותר כמו Em שמגוננים עליהם, ומסתכלים מהצד, על הסכנה ואומרים שהכול נפלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוי נו, באמת.

אני יותר "מפחד" מהחרדים שיגנבו את המדינה.

אבל, Em, היהודים "שגשגו" תחת תרבות מוסלמית רק משום שהם היו בני חסות ושילמו דימי, או "פרוטקשין".

האלגברה והאלגוריתם זה ההישג האולטמטיבי של אל-כוריזמי אבל זהו בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מס גולגות יותר נכון להגיד, שלא נזכיר את ההגבלות שהוטלו עליהן, אסור לבנות בית כנסת בולט\גבוהה\מפואר יותר ממסגד

חובה להיות מסומנים בתור יהודים, לשלם מס פרוטקשין על כול אדם, ממש חוקי נירנברג.

קיצר המוסלמים לא מה שאתה חושב שהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי את הסיפור- אבל אני בטוח שלא מדובר במסע רצח לשם רצח (אחרי הרצח לעמוד מסביב להרוגים ולמחוא כפיים כמו קופים מסביב לערימת בננות)...

הטמפלארים היו בין האבירים הכי אמיצים וממושמעים בכל מסע הצלב (בניגוד למופרעים שהיו אונסים ובוזזים, הם היו גם נזירים ששמרו נדר ולא עשו דברים כאלו). בהגיעם לירושלים הם עשו חפירות בעיר וגילו משהו אשר הם ידעו שהולך לזעזע את הותיקן וכל הכנסייה ולכן שמרו זאת בסוד. היום מאמינים שהם מצאו עדות לכך שישו נשא את מרים המגדלית והביא לה ילד, או יותר נכון ילדה, אשר נמלטה עם אמא לצרפת והשושלת שלה חיה שם עד היום. הותיקן, לא אהב את רעיון הסודיות שלהם, וגם רצה להשתלט על הכסף שלהם (הם המציאו את הקרדיט, אגב, אם כי בצורה של אגרות חוב ולא כרתיס פלסטיק), לכן הוציא נגדם צו עם האשמות קשות וחמורות כמו השתנה על לחם הקודש, הומוסקסואליות וכל מה שאתה יכול ולא רוצה להעלאות בדעתך. מרבית הטמפלארים נתפסו, עונו קשות, הכריחו אותם להודות באשמה והם הוצאו להורג והותיקן ירש את כמויות הכסף העצומות שלהם. המעטים שנמלטו מן הגזירה והסתתרו, כנראה, הקימו את מה שהיום נקרא "מסדר הבונים החופשיים" (Freemasons).

בגלל אנשים Em ולצערי יש הרבה כאלה, העולם שלנו שורץ במולסמים פסיכופטים, ויש את המופרעים עוד יותר כמו Em שמגוננים עליהם, ומסתכלים מהצד, על הסכנה ואומרים שהכול נפלא!

לאנשים האלו קוראים CAIR. הם לא רק מגוננים על זכויות מוסלמים, הם גם מכסים תחת של טרוריסטים לכל דבר.

http://www.cair-net.org/

והנה הסבר מעמיק יותר ללמה הארגון הזה מסוכן:

http://www.anti-cair-net.org/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Em, אתה מתחיל להמאס עם הרגשי נחותות שלך. ויטניר לא אמרה עליך אישית שום דבר שהייה אמור לפגוע. ואם נפגעת אז אתה וה"בגרות" שלך מוזמנים להפסיק להגיב.

רגשי נחיתות :nixweiss:... אני מבין שאתה חושב שהיא נעלית ממני או משהו כזה... תחסוך ממני את זה בבקשה!

לאנשים האלו קוראים CAIR. הם לא רק מגוננים על זכויות מוסלמים, הם גם מכסים תחת של טרוריסטים לכל דבר.

http://www.cair-net.org/

והנה הסבר מעמיק יותר ללמה הארגון הזה מסוכן:

http://www.anti-cair-net.org/

לשניכם וכמות השטויות שאתם פולטים על אנשים!..

אני ממש לא כמוכם, משמיץ אנשים בפומבי למרות שאני ממש לא מכיר אותם. זה ממש טיפשות צביעות והרבה תכונות שליליות אחרות ומה עוד שזה לא מוסיף לרמתכם בכלל.

אתם פוסלים אדם רק בגלל המחשבות שלו ואתם לא יכולים לקבל בעלות על זה.

אני לאדע מה איתכם אבל אני אוהב ת'מדינה שלי ואני יהודי בדיוק כמוכם ששירת ביחידה קרבית. אני לא בעד מוסלמים פסיכוטים ופיגועי התאבדות.

למה אתם חושבים שניכם שאני בעדם של טרוריסטים ומוסלמים קיצוניים...תפסיקו עם זה, אתם צריכים טיעון קצת יותר משכנע מה גם שזה בכלל לא קשור לנושא הדיון וגלשנו ממנו.

הם דת מונוטאיסטית בדיוק כמו שלנו ויקרה מה שיקרה הדת הזאת לא תעלם ותיכחד. הם דומים לנו בהרבה מבחינת התורה שהם מאמינים בה וזה עובדה.

תגובה אחרונה פה. אין לי כח להגן על עצמי מפני אנשים חסרי טקט נבזיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גן ילדים זה מה שקורה פה..

מעלים פה טיעונים הגיונים ורלוונטים וחלקכם בשטויות הקטנוניות שלכם, תתבגרו.

BERKO, VITNIR במה אתם יותר טובים מכל המוסלמים שאתם יוצאים נגדם בכזו נחרצות, כשאתם אפילו לא מסוגלים לנהל דיון חכם, ולא מסוגלים(או רוצים) לכבד דעות של אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גן ילדים זה מה שקורה פה..

מעלים פה טיעונים הגיונים ורלוונטים וחלקכם בשטויות הקטנוניות שלכם, תתבגרו.

BERKO, VITNIR במה אתם יותר טובים מכל המוסלמים שאתם יוצאים נגדם בכזו נחרצות, כשאתם אפילו לא מסוגלים לנהל דיון חכם, ולא מסוגלים(או רוצים) לכבד דעות של אחרים?

אני אענה לך, בכלום.

בשום דבר.

בכל דת יש קיצוניים, גם בדת שלנו לא חסר.

פשוט העצמה של המוסלמים גדולה יותר, אז הם מרשים לעצמם

יותר.

כמו שהנוצרים הרשו לעצמם בימי הביניים.

אז לקחת משהו מקיצון אחד לאחר, זה פשוט לא פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר יצא מפרופורציות של ימי הביניים. הטרור האיסלאמי מחסל כ-2500 אנשים בממוצע בשבוע ברחבי העולם ומותיר עוד אלפי פצועים קשה והמספרים רק הולכים וגדלים. אבל כן, אפשר להיות תמים ולחכות לכשהם ירצחו עשרות או מאות אלפים בשבוע ולקוות שהם ישתנו ויתמתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שצריך לפסול את כל המוסלמים. אני אמנם לא בקי בספרים של שלושת הדתות (וגם לא רוצה להיות), אבל אני הייתי מהמר שיש בתנ"ך ובברית החדשה חומרים והתבטאויות לא פחות חמורות מהקוראן.. וגם אם כן זה לא אמור לשנות למי שלא מתעסק בזה (החילוניים). הבעיה היא שאצל המוסלמים יש הרבה יותר דתיים/קיצוניים מאשר חילוניים (לפחות ביחס ל2 הדתות האחרות), ובהם צריך לטפל. אני מתערב שאם היחס של קיצוניים\חילוניים בדתות האחרות היה דומה למוסלמים המצב היה דומה לשלהם, כך שאי אפשר להגיד שהאיסלם גרוע יותר מהדתות האחרות.. (אם זה היה תלוי בי הייתי מבטל את כולן כי כבר אין בהן צורך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אם זה היה תלוי בי הייתי מבטל את כולן כי כבר אין בהן צורך)

Amen, brotha!

הדתות היחידות שאני תופסת מהן אלו הבאהאיים (הוקמה ע"י מוסלמי לשעבר, אגב), בודוהיזם ופגאניזם נורדי וקלטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...