אז יש לפחות הולנדי אחד אשר אינו משתמש בסמים: מחוקק הולנדי נגד הקוראן - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז יש לפחות הולנדי אחד אשר אינו משתמש בסמים: מחוקק הולנדי נגד הקוראן

Merrymoon

Recommended Posts

אני מעדיף שחורות..

ואני אומר מה שאני חושב וזה הכל .

אני מודע למצב הביטחוני אבל לא צריך להגזים עם ססמאות של מלחמת עולם 3..

מאז מלמחמות העולם האחרונות העולם השתנה מאוד ולא פשוט יהיה לגרום לעוד מלחמת עולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בטוח?

אתה מוזמן להכנע לאמונה שלהם ולהפוך לעבד. אני לא.

קודם נתחיל בזה שלכאורה הראיה שהבאת פה היא תרגום ושום דבר אחר .

All of these quotes are from the Yusuf Ali translation of the Koran

שנית, אין שם את ההקשר לציטוטים!.. זה יכול להתפרש על הרבה הקשרים רבים ומגוונים וזה לא ממש חוכמה לסמן מה שאת רואה כדבר שגוי בעיניך.

דבר שלישי אם את מנפנפת בזה כל כך בקלות סימן שאת הרי בוודאי יודעת שגם ישנם תרגומים שונים שמראים ומוכיחים כביכול שהתנ"ך שלנו הוא אלים וברברי בדיוק כמו הקוראן.

שוב זה מאוד פאנטי לבטל אמונה של דת מונוטאיסטית בדיוק כמו לשלך. הרבה מאוד אם לא רוב המאפיינים בדת האסלמית דומות למאפיינים ביהדות. אין מה להתכחש לעובדה הזאת.

בנוסף, אני לא אומר שאני לא מבין את הבעיה שניצבת פה לפנינו. ראשי המעצמות דואגים בראש ובראשונה לבטחונה האישי של מדינותן ורק לאחר מכן לאחרות.

האיום האסטרטגי הזה לא יעלם וזה לא נראה כי הדבר יפתר על שולחן הדיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד דרך לפרש "לחתוך איברים של מתנגדי האיסלאם"? :nixweiss:

זה לא משנה מי יתרגם את הפסוקים, כל עוד זה רע, אתה תגיד שזה לא לקוח משם ו"יש לזה אלף פירושים אחרים".

כל עוד מישהו לא ירים את הכפפה וישכתב את הקוראן למשהו קצת יותר פוליטיקלי קורקט, מבחינתי זה עדיין איום, סרטן בקרב החברה האנושית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקי.. ולזרוק ילדים וילדות לאש ולשרוף אותם בעודם חיים זה בסדר מבחינתך אני מבין :nixweiss:.. (זה כתוב בספר שאת מאמינה בו דרך אגב)..

למה סתם להיות עיוור ... את מדברת מתוך פחד/כאב או משו לא ידוע מהמצב... (לא שהתחושות שלך לא מובנות או משהו כזה)... אבל סתם להשמיץ זה בורות ולא דבר אחר. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם את יהודיה נוצריה בודהיסטית או אטאיסטית זה לא ממש רלוונטי...

אבל בואי ונגיד שבמקרה הזה את לטובת האמונה היהודית ::)

זה סתם השמצות כי אותו הדבר קורה גם ביהדות... אז מה עכשיו תגידי שגם התנ"ך הוא הסתה אחת גדולה...

אל תתעצבני אני מדבר לעניין... אם פגעתי אני מתנצל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר לעניין כמו סבתא שלי ש-10 פעם ביום מספרת לי את אותו סיפור על איך שהם היו צריכים למכור את הפרה שלהם. כבר שמעתי את זה.

אני לא מדברת לטובת האמונה היהודית. איפה הזכרתי את הדת היהודית וכמה שהיא טובה?

על כל פנים, אתה לא רואה יהודים עושים מעשי רצח בשם האלוהים בסדר גודל כמו שמוסלמים עושים. פאק, אני לא חושבת שמישהו עשה כזה דבר בשם איזו שהי דת אחרת. קשה לי גם להאמין שיהודים היו עושים דברים כאלו גם אם היו חזקים במספר כמו המוסלמים. לפי התורה, מותר להכות בעובדי אלילים אשר עובדים את עבודתם על אדמת - אבל גם זה לא רלוונטי היום שכן, אתה לא רואה אנשים הולכים ומכים נוצרים ברחוב, נכון? נכון, כי הרוב הכולל של היהודים איננו פרימיטיבי ועיוור. המיעוט שעושה זאת, מטופל על ידי הראשויות היהודיות, בעוד שאצל המוסלמים טרוריסטים זוכים להכרה בתור גיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף משקפיים שחורות..

ואני אומר מה שאני חושב וזה הכל .

אני מודע למצב הביטחוני אבל לא צריך להגזים עם ססמאות של מלחמת עולם 3..

מאז מלמחמות העולם האחרונות העולם השתנה מאוד ולא פשוט יהיה לגרום לעוד מלחמת עולם .

אתה אומר דברים תוך התעלמות מהמציאות. אני מתקן את הנתונים השגויים שיש לך כדי שתוכל לחשוב טוב ייותר ולהגיע למסקנות נכונות יותר.

אתה מדבר לעניין כמו סבתא שלי ש-10 פעם ביום מספרת לי את אותו סיפור על איך שהם היו צריכים למכור את הפרה שלהם. כבר שמעתי את זה.

אני לא מדברת לטובת האמונה היהודית. איפה הזכרתי את הדת היהודית וכמה שהיא טובה?

על כל פנים, אתה לא רואה יהודים עושים מעשי רצח בשם האלוהים בסדר גודל כמו שמוסלמים עושים. פאק, אני לא חושבת שמישהו עשה כזה דבר בשם איזו שהי דת אחרת. קשה לי גם להאמין שיהודים היו עושים דברים כאלו גם אם היו חזקים במספר כמו המוסלמים. לפי התורה, מותר להכות בעובדי אלילים אשר עובדים את עבודתם על אדמת - אבל גם זה לא רלוונטי היום שכן, אתה לא רואה אנשים הולכים ומכים נוצרים ברחוב, נכון? נכון, כי הרוב הכולל של היהודים איננו פרימיטיבי ועיוור. המיעוט שעושה זאת, מטופל על ידי הראשויות היהודיות, בעוד שאצל המוסלמים טרוריסטים זוכים להכרה בתור גיבורים.

תאכלס... באינקויזיציה לא היו מוציאים אנשים להורג בלי סיבה באמצע הרחוב, או מפוצצים 20 פצצות ביום כדי להוג כמה שיותר תמימים בשביל שום סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה קודם כל על הצורה שאת מתארת אותי. ממש תודה! רמת דיון ממש עמוקה :xyxthumbs:

זה שמוסלמים טרוריסטים מוכרים כגיבורים זה כבר משהו אחר לגמרי. זה ממש לא אומר שזה מה שהקוראן מלמד אותם :nono: ועל זה כל ההתדיינות שלנו פה.

אנחנו דת מונוטאיסתית בדיוק כמו האסלאם. זה שאומרים שמעשי הטרור הם בשם האסלאם זה סותר את עצמו. האסלאם נגד עבודת אלילים ולא כנגד האמונה באל אחד ויחיד. זוהי עוד מלחמה פסיכולוגית בינם לביננו.

מה שאני רוצה להגיד שאין דבר כזה רצח בשם האלוהים. אומנם זה היה נהוג כך בתופות קדומות אולי לגבי עובדי הפסלים והאלילים אבל לא כלפי דתות מונוטאיסטיות.

זה שמחבל מתאבד הורג יהודים חפים מפשע אין ספק כמה זה נתעב וחולני אבל לא על זה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם האיסלאם כזה נפלא, תצתרף אליהם אתה. אני דווקא בעד שהם יקחו את ה-72 בתולות שלהם וילכו להזדיין בגהינום.

זה שמחבל הורג יהודים חפים מפשע? איזה ילד תמים אתה...! הם הורגים כל מה שזז, גם מוסלמים אחרים, נוצרים, בודוהיסטים, עובדי אלילים וגם מתעללים בבע"ח (ראית את החיות בגן החיות בקאבול אחרי השחרור??).

תאכלס... באינקויזיציה לא היו מוציאים אנשים להורג בלי סיבה באמצע הרחוב, או מפוצצים 20 פצצות ביום כדי להוג כמה שיותר תמימים בשביל שום סיבה...

את הסיפור של הטמפלארים שמעת פעם?

בכל אופן, מאז הנצרות התפתחה קצת ואתה לא תראה קטולי עושה פיגוע התאבדות בבי"ס כי מלמדים שם את האבולוציה במקום להגיד שאלוהים ברא הכל ב-7 ימים. מוסלמים כן יפוצצו שגרירות של מדינה כי מישהו צייר קריקטורה שלא מצאה חן בעיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר דברים תוך התעלמות מהמציאות. אני מתקן את הנתונים השגויים שיש לך כדי שתוכל לחשוב טוב ייותר ולהגיע למסקנות נכונות יותר.

תודה אבל לא תודה

איש איש באמונתו יחיה

המציאות?

יודע מה היא המציאות 03:20 זה המציאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם האיסלאם כזה נפלא, תצתרף אליהם אתה. אני דווקא בעד שהם יקחו את ה-72 בתולות שלהם וילכו להזדיין בגהינום.

זה שמחבל הורג יהודים חפים מפשע? איזה ילד תמים אתה...! הם הורגים כל מה שזז, גם מוסלמים אחרים, נוצרים, בודוהיסטים, עובדי אלילים וגם מתעללים בבע"ח (ראית את החיות בגן החיות בקאבול אחרי השחרור??).

וואי כמה בוגר מצידך... פשוט כל הכבוד ממש :yelclap: אם לא בא לך לתת לי מינימום כבוד ולדבר כמו שצריך אז אני לא אמשיך להגיב.

את עדיין לא הפנמת שזה לא רלוונטי מה הם הורגים ואיך (אין לי ספק שזה חולני מגעיל דוחה שגוי וכו').. את פתחת דיון שהכותרת שלו היתה נגד התורה של המוסלמים שהיא הקוראן (נכון או לא?!?).. את צריכה להבין שהקוראן לא מלמד את זה, הוא בדיוק כמו התנ"ך שלנו מלמד את האמונה באל אחד ויחיד. רמיסת עובדי האלילים וקיום המצוות.

עכשיו בנוגע לזה שהם הורגים כל מה שזז זה נק' אחרת שמתקשרת לשאר התגובות וזה עניין אחר.

צריך לעשות משהו בנידון זה אני מסכים בעניין... מלחמה אזורית/כוללת... הפעלת סנקציות חמורות וכו'..

ציטוט כמה מהתגובות של קוראי הכתבה:

"וילדרס כמו פים פורטויין אשר נרצח על ידי פעיל שמאל קיצוני לפני מספר שנים, רואה באסלאם איום ישיר על אורח החיים הפרטי שלו. וילדרס כמו פורטויין הומוסקסואל מוצהר שמרגיש מאויים באופן ישיר על ידי מוסלמים צעירים בדרך כלל ממוצא מרוקאי שתוקפים זוגות הומוסקסואליים ברחובות הערים הגדולות בהולנד. זה נושא שעולה לכותרות באופן קבוע והפך לאקטואלי על רקע מצעד הגאווה שהתקיים באמסטרדם שבוע שעבר תחת הססמא "לא לאלימות נגד הומוסקסואלים". מעבר לזה וילדרס שהיה חבר במפלגה הליברלית VVD שדוגלת במצע ימני למדי גילה שהנושא בעל פוטנציאל אלקטורלי עצום ובעזרת קמפיין בחירות מחודד ובעל מסר פשוט וברור הצליח לזכות בנתח נכבד של קולות הבוחרים. הוא לא תוקף אנשים אלא תוקף דת שאותה הוא מאפיין כלא מתאימה לדרך החיים ההולנדית. הוא לא תוקף גזע אלא פילוסופיה דתית ועל ידי מסר זה הוא הצליח לגייס גם אנשים שנחשבים למשכלים ונאורים בניגוד לפרופיל בוחרי הימין כפי שהם מוכרים בדרך כלל."

"יש להבדיל בין הספר לפרשנותו ויישומו.

כפי שיש להבדיל בין התרבות היהודית לבין החרדים שמינו את עצמם לנציגיה הבלעדיים.

מאות בשנים שגשגה תרבות יהודית תחת שליטים מוסלמים נאורים . הפיזיקה , האלגברה והחשבון הדיפרנציאלי פרחו תחת שלטון אסלאם .

המילה אלגוריתם צמחה ממציאו הערבי

אלחוואריזמי

אלגברה פירושה בערבית עתיקה לוח אבן

ככה לא יוצרים הידברות אלא מלבים שנאה .

לחשוב שאי מכירת קוראן בעידן האינטרנט

זו תמימות מרושעת ."

"הבעיה היא במי שמשתמש בו כדי להפיץ אלימות. גם התנ"ך מלא באלימות, וגם בברית החדשה יש קטע שבו ישו מתייחס לאישה כמו כלב. אז בבקשה - צאו מהבועה. הקוראן הוא ספר של סיפורים בדיוק כמו התנ"ך. כמוהו יש גם פונדמנטליסטים שהפכו אותו לדת או לכת או לאיך שתרצו לקרוא לזה.

ההולנדי החביב הזה לא יחשוב פעמיים לפני שהוא יירק גם בשני ישראלי, או בפני כל דבר ששונה ממנו. אז די לצביעות, גבירותיי ורבותיי - כי עצם העובדה שאתם מסירים ספר מהמדף, ולא משנה את מי הוא מייצג, אתם נותנים יד לכל משטר באשר הוא."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה לא נשיא מועדון ה-etiquette. ולא, אין לי בעיה שלא תמשיך להגיב.

אפרופו התורה, התורה אמרה להכות בכופרים בתוך ארץ , לא בכל העולם. האלמנט האימפריאליסטי שקיים באיסלאם פשוט לא נמצא ביהדות. יהודים לא מנסים לכפות את דתם על כל העולם, להיפך, הם מקשים על מי שרוצה להפוך ליהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקי.. אני כנראה קצת יותר בוגר והתנצלתי כנראה שאת לא.

תמשיכי לזלזל אני לא מעוניין להמשיך להתדיין איתך מכיוון שאת ממש לא פרטנר לדיון.

יומטוב! בוקר טוב! נשתמע בדיונים טובים יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסיפור של הטמפלארים שמעת פעם?

בכל אופן, מאז הנצרות התפתחה קצת ואתה לא תראה קטולי עושה פיגוע התאבדות בבי"ס כי מלמדים שם את האבולוציה במקום להגיד שאלוהים ברא הכל ב-7 ימים. מוסלמים כן יפוצצו שגרירות של מדינה כי מישהו צייר קריקטורה שלא מצאה חן בעיניהם.

לא שמעתי את הסיפור- אבל אני בטוח שלא מדובר במסע רצח לשם רצח (אחרי הרצח לעמוד מסביב להרוגים ולמחוא כפיים כמו קופים מסביב לערימת בננות)...

ולגבי הלימודים- במילה אחת: ארה"ב. אי אפשר לדעת מה צא משם :P

Em, אתה מתחיל להמאס עם הרגשי נחותות שלך. ויטניר לא אמרה עליך אישית שום דבר שהייה אמור לפגוע. ואם נפגעת אז אתה וה"בגרות" שלך מוזמנים להפסיק להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...