מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין?

Mazumotte

Recommended Posts

שאם הוא יעשה זאת הוא ייפוטר ואף אחד לא מכריח אותו לעבוד שם.

לעומת , שכן מכריחים להיות שם ומעבר לכך, שם אתה יכול לזרוק זין

ולא יעשו לך כלום, מקסימום איזה ריתוק.

אז זהו, שבצבא יש לך אפשרות ענישה, ומי שזורק ז' בצורה שפוגעת במחלקה\ צוות שלו יענש.

אני בתור מעסיק לא איכפת לי אם העובד ימשיך לעבוד אצלי או לא- כי אם הוא זרק ז' ודפק את הפרוייקט- אני את הכסף שלי כבר הפסדתי. למה אני צריך עוד את הכאב ראש של לחפש עובדים חדשים כי למישהו לא בא לעשות את התפקיד שלו, ולשלם לו פיצויים ולסבול תקופה של תוצר נמוך... אני חושב שיש סיכוי טוב יותר שאני אקבל עובד יעיל יותר אם הוא עשה בלי בעיות. בארץ זה חשוב במיוחד עם כל הגישה של ה"יהייה בסדר", ההתנהגות הערסית והזריקת ז' הכללית... באירופה וארה"ב זה פשוט לא נתפס שאנשים מושכים עבודה של שעתיים במשך שבוע (כמו שיצא לי כבר לראות פה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 202
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

IG יש דווקה מעסיקים שפוחדים לעסיק קרבים בגלל המילואים

חוץ מזה שרות טוב בצבא לא אומר אוטומטית שרות טוב בעבודה ולאפך

סתם לדוגמה אתה חושב שבר רפאלי תעשה בעיות לחברות הפרסום?

אתה חושב ש"כוכבי" כוכב נולד יעשו בעיות להפקה?

שכסף מדבר הדברים משתנים

הצבא לא נותן לך כסף אלה מפחיד אותך בעונשים מה שלא קורה בעבודה

שהעונש הגדול ביותר ברוב המקרים זה פיטורים אבל יש את עניין הכסף

וכמובן יש כאלה שיפעלו טוב בגלל פחד ויש כאלה שיפעלו טוב בגלל התמריץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG אחרי הצבא אם תהיה מגייס אנשים לחברה כלשהי , תהיה רוצה דבר ראשון תואר , לאחר מכן ניסיון .

אם תמצא את שני אלה הוא יהיה כבר בעיניך צדיק הדור (אפילו שלא שירת שרות מלא ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכירות באזור השרון עלתה למינימום 600$ לחור

ו750$ למקום סביר

ואני עובד באזור השרון

ולמעשה כן יתקדמתי ואני עובד קשה וחוסך את הרוב

אבל זה רחוק מלהיות מספיק לאורך חיים נורמלי

ואתה בן 17 אז אתה לא מבין בשיט מה זה שרות צבאי

שתעשה שרות אז נדבר אני הייתי מורעל לפני הגיוס אבל לומדים מהר מאוד שצבא לא מתאים לכל אחד

ובזבזתי 3 שנים מהחיים על שטויות

הייתי יכול להיות במצב כלכלי הרבה יותר טוב היום בלי השרות

ולאנשים כמוני שמצד אחד לא רוצים להיות "עבדי בנקים" כמו רוב האנשים במדינה

ומצד שני אין עזרה כלכלית 3 שנים לעבוד ולחסוך זה הרבה מאוד

אני גם לא צריך להבין בשיט מה זה שירות צבאי.

דבר ראשון' date=' זה שלך היה חרא שירות ונתקעת באיזה בסיס חור נידח בחרא תפקיד לא אומר שזה קורה לכולם.

דבר שני, בניגוד למה שאתה היית, אני הולך להיות קרבי, ומנסה להתקבל לתפקיד ברמה קצת יותר גבוהה. (במקרה של השירות שלך, אפילו תותחנים זו רמה יותר גבוהה)

דבר שלישי, גם אם זה הולך להיות בזבוז מוחלט של 3 שנים מהחיים שלי ואני הולך להיתקע באותו חור נידח כמוך ואשב לבהות באוויר כל היום בזמן שמטרטרים אותי- שירות זה שירות, זה , לא קייטנה, וצבא חייב לעשות. נקודה. יש הבדל בין להיות "מורעל" לבין להיות חדור מוטיבציה+שכל ישר.

"לא רוצה להיות עבד בנק"

אז מה אתה רוצה? לשבת בעצלתיים ושהכסף יערם בפניך? מצטער, זה לא קורה בעולם הזה.

שכירות עולה 600 דולר? תמשיך לחפש, תמצא במקום אחר. אני יודע שברעננה ובכפ"ס יש הרבה יותר זול מזה. מה רע בכפ"ס? מה שתוקע אותך במקום זה שאתה הולך ראש בקיר.

ואסיים פוסט זה בבקשה חוזרת, כי אני רואה ש "קצת" לא שמת לב לזה בפוסט הקודם:

[b']תפסיק להפוך כל ת'רד לדיון על החיים האומללים שלך והחרא שירות שעשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ימנע ממנו לסרב לבקשה שלי כמנהל ולדפוק לי הזמנה\ פרוייקט?

הכסף שהוא לא יקבל?...

יש אנשים שעובדים בשביל כסף ויש אנשים שעובדים בגלל שיש להם מוסר עבודה שלא נותן להם לשבת במנוחה על אבטלה. מעטים הם האנשים מהסוג ה-2, גם בין אלו שכן התגייסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שבצבא יש לך אפשרות ענישה, ומי שזורק ז' בצורה שפוגעת במחלקה\ צוות שלו יענש.

אני בתור מעסיק לא איכפת לי אם העובד ימשיך לעבוד אצלי או לא- כי אם הוא זרק ז' ודפק את הפרוייקט- אני את הכסף שלי כבר הפסדתי. למה אני צריך עוד את הכאב ראש של לחפש עובדים חדשים כי למישהו לא בא לעשות את התפקיד שלו, ולשלם לו פיצויים ולסבול תקופה של תוצר נמוך... אני חושב שיש סיכוי טוב יותר שאני אקבל עובד יעיל יותר אם הוא עשה צבא בלי בעיות. בארץ זה חשוב במיוחד עם כל הגישה של ה"יהייה בסדר", ההתנהגות הערסית והזריקת ז' הכללית... באירופה וארה"ב זה פשוט לא נתפס שאנשים מושכים עבודה של שעתיים במשך שבוע (כמו שיצא לי כבר לראות פה...)

תגיד לי! חסר אנשים שסיימו שירות מלא שמורחים עבודה של שבוע ביום?

חסר אנשים שהשתחררו על קב"ן ועובדים מצויינים?

כל אחד ותחומו, הנושא הזה אינו שחור ולבן כמו שאתה מצייר אותו

וכשאתה צריך עובדים ואתה רואה שהוא השתחרר עם 21 מטעמי ,

מצד שני בולט שהוא יהיה עובד טוב, הדבר הראשון שאתה מתגמש איתו זה שירות צבאי.

כמו שאמרו כאן, הכסף מדבר.

הבאתי כאן כבר דוגמא של מישהו שעובד תחתי(מקבל הוראות ישירות ממני) והיה קצין

בצבא והוא ממש זרקן, לא ממלא הוראות ויש לו בעיה מאוד קשה לקבל מרות(בכיין בקיצור).

לעומת זאת יש כמה חברה' קב"ניסטים שעושים מה שאתה אומר בלי וויכוח ולא

עושים בעיות(לא קובע את זה ככלל, רק מראה פה דוגמא ממחישה למה שאני מנסה להגיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, זה שלך היה חרא שירות ונתקעת באיזה בסיס חור נידח בחרא תפקיד לא אומר שזה קורה לכולם.

דבר שני, בניגוד למה שאתה היית, אני הולך להיות קרבי, ומנסה להתקבל לתפקיד ברמה קצת יותר גבוהה. (במקרה של השירות שלך, אפילו תותחנים זו רמה יותר גבוהה)

דבר שלישי, גם אם זה הולך להיות בזבוז מוחלט של 3 שנים מהחיים שלי ואני הולך להיתקע באותו חור נידח כמוך ואשב לבהות באוויר כל היום בזמן שמטרטרים אותי- שירות זה שירות, זה , לא קייטנה, וצבא חייב לעשות. נקודה. יש הבדל בין להיות "מורעל" לבין להיות חדור מוטיבציה+שכל ישר.

"לא רוצה להיות עבד בנק"

אז מה אתה רוצה? לשבת בעצלתיים ושהכסף יערם בפניך? מצטער, זה לא קורה בעולם הזה.

שכירות עולה 600 דולר? תמשיך לחפש, תמצא במקום אחר. אני יודע שברעננה ובכפ"ס יש הרבה יותר זול מזה. מה רע בכפ"ס? מה שתוקע אותך במקום זה שאתה הולך ראש בקיר.

ואסיים פוסט זה בבקשה חוזרת, כי אני רואה ש "קצת" לא שמת לב לזה בפוסט הקודם:

תפסיק להפוך כל ת'רד לדיון על החיים האומללים שלך והחרא שירות שעשית.

לא היה לי חרא שרות ורוב השרות לא הייתי בחור נידח

למעשה רוב השרות עשיתי 5\9 5\9 7\7

וזה אומר 9 ימים בבית 5 בבסיס פעמים ואחרי זה 7 בבית שבע בבסיס במעגל

בעניין שרות קרבי אתה יודע מה זה בכלל?

אתה יודע מה התפקיד רוב הזמן לרוב הקרבים?

רק שתבין רוב השרות זה להיות במחסומים\שמירות\נקיונות\מסדרים וכו

ולא לחימה בפועל

בדרך כלל שיש פעילות מעניינת אתה לא תעשה אותה אם אתה תיהיה חיל פשוט בגדוד כמו רוב הקרבים

אלה סירות עושות פעולות מעניינות

לך תיצא פעם ב28 אחרי שמירות שלא כל כך שונות משמירות בקניון

בעצם יותר גרועות ואז נדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין מצטער לספר לך, אבל בקרבי זה לא רמבו, כול היום עם סכין בשיינים בלבנון, הורגים חיזבלונים, זורקים רימונים, ויורים לכול עבר, זה קרבי לשמור על התחת של המדינה שלך, ושל החברים שלך במחלקה.

אם אתה מחפש רמבו, תוריד קונטאר סטרייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאמרתי ובגלל זה התפקיד לא מעניין ולא בטיח

לא קראת את כול התגובה שלי?

אמרתי שזה התפקיד, קרבי זה לשמור על המדינה שלך גם אם זה גובל בשעמום טוטלי, ומילה שלי אחרי פעם ראשונה שיירו עליך ולא תדע מאיפה יורים עליך, ותתחיל לחפש לאן להשיב אש, אחרי הפעם הזאת אתה תתפלל שכול ה3 שנים אתה תלחם בשעמום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתתי תשובה בקשר לזה-

דבר ראשון, זה שלך היה חרא שירות ונתקעת באיזה בסיס חור נידח בחרא תפקיד לא אומר שזה קורה לכולם.

זה הכל ואני מבין שהייתי בקרבי אז אתה יכול לאשר שבנגוד למה שפיקה חושב

קרבי זה החור של החור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט לא מבין, אה?

אז שוב, שיטת 3 השלבים:

נתחיל בזה שאני לא הולך להיות מג"בניק. העולם יקפא לפני שאני אלך לשמור במחסום.

שאני אומר קרבי, זה מתייחס ל 4 מקומות בעיקר:

חי"א, סטי"לים, תותחנים, הנדסה קרבית. באף אחד מהם לא שומרים במחסומים. זו פעילות קצת שונה.

עשית 9 ימים בבית 5 בבסיס ו 7/7 ואתה עוד מתלונן? עם כאלו תנאים סופר נוחים אפשר בקלות לעבוד תוך כדי הצבא. בעיה שלך שלא ניצלת את זה.

נמשיך בזה שאתה לא יודע מה אני חושב, לא יודע מה אני יודע, ולמעשה, בכל הנוגע אלי, אתה לא יודע כלום. (אני, בניגוד אליך, לא שופך את קורות חיי על הפורום)

גם אם אני אתקע לצאת פעם ב 28 יום אחרי שמירות של מליון ורבע שעות, לא תראה אותי מתלונן "הלוואי שלא עשיתי צבא", אני מודע טוב מאוד להשלכות של כל תפקיד ותפקיד.

נסיים בזה שיש לי נתונים טובים (קב"א 56 פרופיל 97 דפ"ר 90) וגם יום סיירות עשיתי. כרגע אני במיונים לטיס. את תכניות ב' וג' שלי נתתי בשלב מקודם יותר בפוסט. ויש עוד כמה "תכניות מגירה" למקרה ש.

רק שכנראה שום מילה עם טיפת היגיון לא חודרת מעבר למעטפת העבה עד מאוד של הראש שלך.

אז בפעם האחרונה, תבין: גם אם בסופו של דבר אני אטחן שמירות במחסומים או אתקע באיזה חור שיבזבז לי 3 שנים מהחיים- לא תראה אותי אומר "הלוואי שלא עשיתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבובניק, תותחנים עומדים במחסום, הנדסה עומדים במחסומים, בנוגע לחי"א וסטילים, נכון הם לא, אבל כשאתה אומר

חי"א, לאיזה קרבי בדיוק אתה רוצה ללכת שם?(הייתי במוצבים בשטחים, בקלקיליה והחלפנו את התותחנים בקו).

זה חיל עמוס בתפקידי ג'וב, חוץ מטייסים, נ"מ(כולל סטינגר) וסיירות(שלד"ג ו669) אילו עוד יחידות

קרביות יש בחיל הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה מאוד לשרת בשרות קרבי (אפילו קרבי מובחר) ולא לעשות מחסומים.. גם יחידות מאוד מובחרות מבקרות במחסומים מידי פעם כדי להקל על העומס.

ולכל שאר הסמרטוטים, הייתי מגיב לכם - אבל אני אחרי 28 יום שאת חלקם ביליתי בחברון ובעוד כמה מקומות פחות סימפטיים וממש אין לי כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...