מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין?

Mazumotte

Recommended Posts

• תגובות 202
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באן? הולי שיט בנאדם... הייתי מצפה מאדם מוסרי שכמותך לקצת סובלנות, אתה לא חושב?

יש בני אדם שונים בעולם, כל אחד עם הסרט שלו. לאחד בא להיות מלח, לשני אין רצון להיות מריונטה של בעלי הון שישלחו אותי למות בשביל הכיס שלהם. אם אתם בקטע וחושבים שלהיות פיאון משנה משהו, בכיף, אני בסדר עם זה ואני מבין את זה. בקשר ל"עוף מהמדינה אם אתה לא תורם לה" תרמתי לה יותר מרובכם, עם כל המסים שהיא לקחה לי מכל המשכורות שהרווחתי במקום להיות בצבא. החיים האלה הם שלי, אף אחד, לא יקח אותם ממני. קראתי פעם בספר על מישהו שבזמן מלחמת העולם הראשונה עמד מחוץ לחנות טבק ברוסיה, וראה משאית מלאה עד גדותיה בקביים חדשים, לכל הפצועים שעדיין לא נפצעו. הציונות מתה כשהשקל הפך לאלוהים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמישהו יכול להתפרנס ממלחמות . אני מבינה איך זה קורה בארה"ב, שמי שמשקיע במניות של תעשיית (*שיעול* צ'ייני *שיעול*) מרוויח. אבל אנחנו? תע"ש לא עושים כמעט כלום מהנשק שאנחנו משתמשים בו. רוב התחמושת כאן באה מארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באן? הולי שיט בנאדם... הייתי מצפה מאדם מוסרי שכמותך לקצת סובלנות, אתה לא חושב?

יש בני אדם שונים בעולם, כל אחד עם הסרט שלו. לאחד בא להיות מלח, לשני אין רצון להיות מריונטה של בעלי הון שישלחו אותי למות בשביל הכיס שלהם. אם אתם בקטע וחושבים שלהיות פיאון משנה משהו, בכיף, אני בסדר עם זה ואני מבין את זה. בקשר ל"עוף מהמדינה אם אתה לא תורם לה" תרמתי לה יותר מרובכם, עם כל המסים שהיא לקחה לי מכל המשכורות שהרווחתי במקום להיות בצבא. החיים האלה הם שלי, אף אחד, לא יקח אותם ממני. קראתי פעם בספר על מישהו שבזמן מלחמת העולם הראשונה עמד מחוץ לחנות טבק ברוסיה, וראה משאית מלאה עד גדותיה בקביים חדשים, לכל הפצועים שעדיין לא נפצעו. הציונות מתה כשהשקל הפך לאלוהים שלנו.

איך אני אוהב את הגישה הזאת...

מה שאתה אומר בעצם שאנחנו צריכים לשבת אחורה ולהרגע...

בסה"כ יש אנשים שונים בעולם...

יש כאלה שזורקים אותם לשדה קרב והם נלחמים, ויש את האנשים האחרים שלא עושים כי זה לא בזין שלהם.

הדבר הכי יפה בכל הסיפור הזה שזה נראה לך הגיוני.

חשיבה לא סוציומטית בכלל...

אני מעדיף לא להכנס לזה, מי שיודע, יודע.

מניח שאתה לא מאלה שיודעים...

אתה מאלה שמעדיפים לא לדעת, או להתגייס, או לעזור לאנשים אחרים, או לעשות משהו שלא עוזר לך איכשהו.

רוצה להיות פוליטיקאי?

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אצלי מהשכבה 66% לא התגייסו...

קשה לי להאמין שכולם חולים\ הצליחו להעמיד פני חולים.

אין סיכוי שכל אלה יצאו על בריאותי...

אני גר בהרצליה אגב

<זה לא ש 66% מהשכבה שלי זה 5 אנשים... ;D>

AnAcOnDa יקירי מאיפה הבאת את הנתון המגוחך הזה???

אומנם הרוב יצאו ג'ובניקים כמו גד וניר.... אבל 66% השתמטו? לא נראה לי.......

היינו שכבה ענקית אין מצב שמספר כזה לא התגייס.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AnAcOnDa יקירי מאיפה הבאת את הנתון המגוחך הזה???

אומנם הרוב יצאו ג'ובניקים כמו גד וניר.... אבל 66% השתמטו? לא נראה לי.......

היינו שכבה ענקית אין מצב שמספר כזה לא התגייס.....

תזכר שניה איפה ניר היה...

כשהוא היה סמרטוט רב"ט בכ"א משהו

הוא זה שהביא לי את הנתון הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פישששששששששש..... :xyxthumbs: :xyxthumbs: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

אחלה נתון! אז מסתבר שחצי מהשכבה שלנו קראה את המדריך הזה.....

וואלה יפה.... אז אנחנו מבין הבודדים שהתברגנו לשירות הקרבי.... אנחנו ועוד כמה שהגיעו לפלסר גולני לשריון תתוחנים נח"ל (רגע לא נח"ל לא נחשבים!)

שייטת 13 צנחנים ואני מניח שהיו עוד כמה שאני מפספס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפטרון שאני אבין, למה אנשים צריכים לההרג בשבילך ?

עכשיו תגיד לי מי שלא רוצה שלא יתגייס נכון? אז תגיד לי מה יהיה אם אף אחד לא יתגייס? תהיה פה עוד שואה!

ואני לא אגיד מה אני חושב על אנשים כמוך, רק אומר הלוואי שיענישו את כל המשתמטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שאנשים כמוני היו בעלי העסקים בעוד כמה שנים, שלא יעסיקו שום משתמט (לא מדבר על מסיבה מוצדקת).

ואיך בדיוק תקבע מהי סיבה מוצדקת? הרי בן אדם יכול לשקר לך ולהגיד שהוא יצא על פרופיל 21 רפואי בגלל בעיות דם או חרטא אחרת ואין לך שום אפשרות לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...