מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין?

Mazumotte

Recommended Posts

• תגובות 202
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם אומרים כאילו אנוכיות זו תכונה רעה. כולם אנוכיים, וכל מה שהם עושים נובע מהתכונה הזו. להסוות את זה במעשים "לטובת הכלל" ממש לא הופך את זה ללא אנוכי. מי שחושב שהוא עושה דברים מתוך התחשבות בזולת, משלה את עצמו פשוטו כמשמעו. אנוכיות זה אחלה דבר, כולנו במילא כאלה אז למה להתייפיף? לדעתי הרבה מהאנשים שמתגייסים היו מאוד רוצים לא להתגייס ולא עושים את זה פשוט מפחד, מהלא נודע, מהנידוי החברתי כביכול... ממש לא ממניעים מוסריים. אה כן, מוסר. אי שם למעלה הגיעו למסקנה שמוסרי להכניס את האזרח הקטן לפינה שבה או שהוא עושה כרצונם, או שהוא נחשב כנפל, חברתית ותרבותית, בלי קשר לנתונים שלו. מוסרי להגיד לבנאדם שמע נולדת פה, אז תעשה מה שאנחנו רוצים. זה רקוב, נורא, ומפליא אותי שכאינדיבידואלים אתם לא מתמרדים. לא אני החלטתי להתיישב פה, למה שאני אקפד את החיים שלי על זה? אני באמת מאמין שמי שרוצה לתרום שיעשה את זה, בכיף, אבל מי שלא, שלא. לעשות בלי לרצות? למה אנחנו חיים? לסבול? לא נעים להגיד אבל יש פראיירים שמוכנים לזרוק את החיים שלהם לפח, כי התמונה הכללית תישאר בדיוק איך שהיא נראית כיום, זה הרבה יותר גדול מאתנו ההתגלגלות ההדרגתית של האירועים המלחמתיים האלה. לא אני ולא אף אחד מכם ישנה משו. לאדם ששירת ברור שהמון השתנה בו והוא השתנה מהשירות, לטובה, לרעה, יש שינוי בודאות. אבל רק בו, בתוכו. ברמה המדינית גם חיילי הסיירות הם בגדול פיאונים משוכללים.

יש לי רק בקשה קטנה: בזמן שאתה מגדל שיער עד לתחת, מנגן על גיטרה ומורח תרופות נגד פצעי בגרות האשכנזיים שלך וחי בשקט בבועה התל אביבית, אל תשכח את אותם פראיירים שאוכלים חרא שלוש שנים רק כדי שתוכל להמשיך לעשות את הדברים שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק בקשה קטנה: בזמן שאתה מגדל שיער עד לתחת, מנגן על גיטרה ומורח תרופות נגד פצעי בגרות האשכנזיים שלך וחי בשקט בבועה התל אביבית, אל תשכח את אותם פראיירים שאוכלים חרא שלוש שנים רק כדי שתוכל להמשיך לעשות את הדברים שציינתי.

היי!!

מה ז"א?!!?

אני מגדל שיער <על> התחת,מנגן על גיטרה, אשכנזי <בלי חצ'קונים אלא אם כן אני אוכל המון פיצה>, וחי בבועה תל אביבית!!!

וגם הייתי פראייר שאכל חרא 3 שנים...

מה זה אומר!?!?1

שחייתי פעמיים??

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי!!

מה ז"א?!!?

אני מגדל שיער <על> התחת,מנגן על גיטרה, אשכנזי <בלי חצ'קונים אלא אם כן אני אוכל המון פיצה>, וחי בבועה תל אביבית!!!

וגם הייתי פראייר שאכל חרא 3 שנים...

מה זה אומר!?!?1

שחייתי פעמיים??

:smile1:

זה אומר שהוא גזען צר מוחין?

בנוסף, הוא גם אמר שקיבל פטור ממילואים באחת מהודעתיו, מעניין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה?

אני לא מוכן לסכן את החיים שלי כשראש המדינה הוא אולמרט.

לא שמעת על ההפגנה שהייתה?

במהלך המלחמה היו פקודות סותרות לחיילים וקרו מקרים שפשוט שכחו אותם בשטח

לא, המדינה לא מתפוררת בגללי.

אתה מדבר איתי על אנוכיות? תסתכל על ראש הממשלה שלנו & בכלל על רוב הכנסת - ואז תדבר איתי על אנוכיות!

וואלה?ובמלחמת העצמאות לא היו מקרים כאלו?ובסיני?ובקדש?ובששת הימים?ובמלחמת הכיפורים?

חביבי,בשל"ג מטוסי חיל האוויר הפציצו את כוחותינו,על מה אתה מדבר?אז צה"ל לא כשל?ההנהגה לא כשלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גדול. שמע, אני לא מתאים בכלל לשבלונות שהחלטת שהן שלי, אני גם לא אטרח להסביר לך מה אני כן. אני מלא הערכה לחבר'ה הקרביים ואני הראשון אצלנו בבית שהוא לא קרבי, ולא עשה בכלל. פשוט הראש שלי פועל אחרת, ולי זה נראה מיותר להאמין לססמאות שמוכרים לנו ולמסור את נפשי לחסדי המפקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, יש לך איזשהי נכות או משהו כזה?

נפשית, פיזית? בעיות משפחתיות? עוני?

כי אם לא, אתה תגוייס בין אם תרצה או לא תרצה.

אבל כמובן שאני "מצדד" בך בצורה מוחלטת,

שחס וחלילה צה"ל וביטחון המדינה לא יפריעו

את שלוותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...