HD2400PRO, בעיות עם קצב רענון מסך, ביצועים, ועוד... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD2400PRO, בעיות עם קצב רענון מסך, ביצועים, ועוד...

KoM

Recommended Posts

קניתי את ה-HD2400PRO בשביל ה- שאצלי בסלון, התקנתי עם הדרייברים האחרונים והדלקתי איזה סרט בלוריי לראות מה קורה וחשכו עיניי, לא רק שהמעבד מתאמץ כרגיל על סביב ה-30% אלא שגם הנגינה ממ שלא חלקה ומרגישה זוועה, יש לציין כי המסך עצמו גם מרגיש מרצד, ואכן בדקתי בדרייברים ושמתי לב שמשום מה המסך מכוון שם על 30HZi, שמתי לב שברזולוציות מסוימות הוא נותן לי 50HZ ואז הנגינה מעט חלקה יותר...

האם לא התקנתי תכרטיס טוב ? האם צריך להסיר את כל הקודקים לפני ההתקנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נראה לי שאו שאני מתקין משהו לא טוב (האצת החומרה נראה כי לא עובדת בכלל באף סרט שניסיתי), מה עושים ? למה אני מרגיש שהפלזמה מרצדת פי כמה עם הכרטיס הזה ולמה הוא לא נותן לי 60HZ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה על 30hz אתה מקבל תמונה במצב i או Interlace זה מוריד את איכות התמונה של טלויזיות פלאזמה ו LCD.

באיזה רזולוציה אתה עובד?

בשביל להאיץ עם הכרטיסים החדשים של ATI/NVIDIA אתה צריך או VISTA או PowerDVD 7.3 עם העדכון האחרון שלה ב XP.

דרך אגב על איזה חיבור מדובר, , DVI,VGA, קומפוננט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או ! :) לך חיכיתי !

מדובר בפלזמת FHD שמחוברת דרך ממיר DVI ל-...

אכן איכות התמונה כרגע על הפנים עם ה-30 הרץ האלה, איך משנים את זה ?? האם זאת הסיבה גם לניגון המעפן ?

וכרגע מותקנת ויסטה, חייבים POWER כדי לנצל את יכולות הכרטיס הזה ? MPC למשל לא ידע לעשות איתם כלום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תפרט יותר איך אתה מחבר את הכרטיס לטלביזיה :

1. בעזרת המתאם DVI ל HDMI ( שמגיע בדר"כ עם הכרטיס ) ואז כבל HDMI ל HDMI לטלביזיה

או 2. בעזרת כבל שבקצה אחד שלו יש DVI ובקצה השני יש HDMI ( ואז כנראה שלא תוכל להשתמש ביכולת העברת הסאונד שמוציא הכרטיס מה DVI ) .

ניתן לשנות את רזולוציית השידור והריענון דרך ה CCC.

לפי מה שאני יודע, בשביל להאיץ סרטי H.264 ע"י חומרת הכרטיס לא חייבים את PowerDVD בגירסה החדשה ב XP. אולי רק כדי לנגן בלוריי בגלל ה HDCP.

גם אני קניתי 2400XT לפני שבוע, וה UVD גם כן לא פועל, זה לא כל כך מפריע לי כי המעבד חזק מספיק. הבעיה שלי היתה דווכא שהאודיו לא עבר בהתחלה דרך יציאת DVI -> HDMI אבל גם זה תוקן.

לכרטיסים מסדרת ה 2X00 יש בעיות דריברים נוראיות. כדי להפעיל את רוב אפשריות בהם וכדי לפתור את הבעיה שלך יש צורך בשינויים ב REGISTRY

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=872538

שוב, לא ניסיתי כלום מהשינויים האלו, אז קח הכל בערבון מוגבל ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאונד לא מעניין אותי, הכרטיס מחובר עם DVI ל-, כלומר כבל.

ב-CCC אין לי אפשרות לשנות את זה מ-30HZ לשום דבר אחר ברזולוצייה שבחרתי (1360 על משהו)... מה לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך אפשרות CCC לבצע Force לקצב רענון שאתה רוצה?

דרך אגב הפלאזמה היא 1080 או 720?

ב CCC תוודא שהמסך שמחובר מופיע בתור Digital FLat Panel ולך להגדרות HDTV (חלק מההגדרות של ה Digital Flat Panel),

שם נסה להוסיף את הרזולוציות 1080P ו 720P.

דרך אגב מה אורך הכבל שאתה משתמש בו? האם הוא נוסה בעבר בהצלחה עם רזולוציות גבוהות?

ולא, MPC לא יודע (וגם לא ידע) להאיץ H264 בעזרת הכרטיסים של ATI, רק מי שמשלם להם מקבל את ה SDK.

בינתיים רק NERO ו Cyberlink פיתחו קודקים מתאימים שיודעים לנצל את ההאצה בכרטיסים בכל קובץ שמכיל H264/AVC ולא רק בבלו ריי,

התמיכה לא מושלמת, כרגע ההפרדה והפיענוח הראשוני של הקובץ עדיין נעשים ע"י המעבד ולא בכרטיס מסך.

בשביל שהכל יעבוד צריך את הגירסאות האחרונות ביותר של התוכנות הללו. בחלונות זה קריעת תחת רצינית להפעיל את ההאצת חומרה

הרבה פעמים זה פשוט לא שווה את זה, מספיק מעבד כפול ו COREAVC בשביל לנגן כל קובץ חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך אפשרות CCC לבצע Force לקצב רענון שאתה רוצה?

דרך אגב הפלאזמה היא 1080 או 720?

1080P

ב CCC תוודא שהמסך שמחובר מופיע בתור Digital FLat Panel ולך להגדרות HDTV (חלק מההגדרות של ה Digital Flat Panel),

שם נסה להוסיף את הרזולוציות 1080P ו 720P.

הכל מוגדר ככה, אני מבין בזה והכל מסודר ועדיין לא מבין למ ההאופציה היחידה ברזולוציה שהצגתי כאן היא רק 30HZ (אגב האם זאת הבעייה למה ניגון הסרטים לא חלק ?)

דרך אגב מה אורך הכבל שאתה משתמש בו? האם הוא נוסה בעבר בהצלחה עם רזולוציות גבוהות?

נוסה בהצלחה עם הכרטיס הקודם ועבד נפלא, זה לא הבעיה.

ולא, MPC לא יודע (וגם לא ידע) להאיץ H264 בעזרת הכרטיסים של ATI, רק מי שמשלם להם מקבל את ה SDK.

בינתיים רק NERO ו Cyberlink פיתחו קודקים מתאימים שיודעים לנצל את ההאצה בכרטיסים בכל קובץ שמכיל H264/AVC ולא רק בבלו ריי,

התמיכה לא מושלמת, כרגע ההפרדה והפיענוח הראשוני של הקובץ עדיין נעשים ע"י המעבד ולא בכרטיס מסך.

בשביל שהכל יעבוד צריך את הגירסאות האחרונות ביותר של התוכנות הללו. בחלונות XP זה קריעת תחת רצינית להפעיל את ההאצת חומרה

הרבה פעמים זה פשוט לא שווה את זה, מספיק מעבד כפול ליבה ו COREAVC בשביל לנגן כל קובץ חלק.

זה מה שנראה לי שאעשה בסופו של דבר, אחזור ל-GF 6200 שהיה שם, הוציא אחלה DVI אחל הצבעים ועם הדיואל קור 4300 שיש שם לא היו בעיות מיוחדות בכלל בכלל... בכל זאת אני ל אמבין למה הכרטיס לא נותן לי 1368\7XX ב-60HZ...[br]פורסם בתאריך: 8.08.2007 בשעה 14:39:11

המפרט ? על קצה המזלג :

דיואל קור E4300

לוח DS3 965

כרטיס HD 2400PRO

הארדיסק 500GB כרטיס האפאגוג 250MCE 2GB זכרון DDR2

סילברסטון שוכב עם ספק אנרמקס ליברטי 400W

ויסטה

זה ה- בכללי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרתי לשם את הכרטיס הישן(GF 6600 SILENT), נראה לי צריך לתת לנושא קצת יותר להתפתח, החוויה שלי כרגע עם ה-HD2400 הזה לא הייתה טובה, איכות התמונה הייתה פחותה ובעיות רענון קשות עם הפלזמה, נתן אולי לנושא להתפתח מעט יותר או שננסה בהמשך את ה-8500GT, מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו רגע למה שמחברים דרך מתאם DVI TO אז זה מעביר גם ושמחברים אותו דבר רק בחוט אז זה לא מעביר סאונד?

אה ויש לי שאלה : יש לי LCD 32" וכתוב במפרט טכני שהוא תומך עד 1080I אז תגידו לי איזה אני יכול להציג שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

size]

סליחה על ההפרעה בתור אדם עם 2900XT

בשבוע שעבר היה לי כרטיס 2600 שהחזרתי אחרי יום

פשוט חלש לסרטים ובטח ב- XP

בויסטה ים צרות .

ה-2400 כרטיס חלש מאוד מתאים לסרטים עד ובמקרה הטוב 720P

ה-DX10 פועל רק בתוכנת VISTA וב-XP חלש מאוד פחות מסידרת 6

של NVIDIA ,

לצערי יהיה לך קושי לחבר כרטיס מסויים שהינו DVI לטלוויזה עם ?

יש טלוויזיות שיש להם תמיכה ב- ל-DVI

האם אצלך מצויין במפורש תמיכה ב- DVI דרך בטלוויזיה

יהיה לך צרות

יהיה האטה בין פרוטוקול DVI ל-

+איבוד פריימים

סדרות +סרטים שתראה

משודרים ברזולוציה פחותה מ-720P

הכרטיס צריך להעביר UPSCAEL ל-720 P

כמובן כרטיס כל כך חלש כמו שאתה מתאר ואני קראתי עליו

יתקה לבצע המרה זאת .

תבדוק באם יש לך קומפוננט בכרטיס ובטלוויזיה

ובאם כן תנסה שם

באם גם קומפוננט אין לך בכרטיס דרך HDTV

תחזיר / תמכור /תפטר מהכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...