לוח אם | ASUS P5PE-VM P865G כמה שאלות - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם | ASUS P5PE-VM P865G כמה שאלות

Dalbayob

Recommended Posts

עדכון ביוס חייב לעשות , ורצוי לעשות . תבקש מהם לעשות להכי עדכני , למרות שקרוב לוודאי הם יעשו את זה אוטומטי

כי חייב לעשות עדכון ביוס כדי שהלוח יתמוך במעבד הנ"ל ......

אז לפי מה שאתה אומר אני יכול לאשר שהמעבד Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz 2Mb BOX יעבוד עם הלוח אם P5PE-VM לאחר עדכון ביוס ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא יהיה נתמך על ידי הלוח , וגם כדאי לך לקנות את ה 4300 , הפנטיום d לא משהו בלשון המעטה .....

תראה ראיתי שגם ה - Intel 2 Duo E4500 2.2GHz 2Mb BOX נתמך בלוח אם הזה ... אבא שלי הרשה לי להגיע עד ל - 1200 שקל שזה יהיה כולל מעבד + לוח אם ... אם כבר נשאר לי עודף עדיף כבר להזמין את המעבד הטוב יותר לא ?.. זה אני מתכוון Intel 2 Duo E4500 2.2GHz 2Mb BOX ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לך על ה 4500 זה מעבד חזק , והוא יהיה נתמך על ידי הלוח .

אבל אני במקומך מחר בבוקר מבקש מאבא שלך , שיתקשר לפנדה ויבקש להזמין את האסרוק שהמלצתי לך .

אתה לא מאמין איך אני מטרטר את פנדה מחשבים כבר לא נעים לי ... לפחות אני יודע שהמעבד הזה נתמך ע"י הלוח אם שכבר הזמנתי ...

תודה רבה על העזרה שלך גבר =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) אוקי אחי , בכל מקרה אין לך מה לדאוג , זו חברה רצינית , ואם כתוב באתר שזה נתמך , אז אין סיבה לדאגה .

אחי שאלה אחרונה בבקשה ... אני אשמח אם תענה לי עליה ...

Bam56 מהפורום טען אם הלוח אם יקבל את המעבד C2D שאני רוצה לקנות תהיה בעיה ... יהיה צוואר בקבוק (אני לא יודע על מה, הוא לא ציין) ו - 2 של 512 DDR400 יעבדו כ - 200 ... זה נכון ?.. יהיה לי איזשהו צוואר בקבוק על משהו ?.. והאם הקטע של הזכרונות הוא נכון ?..

עריכה: עוד שאלה קטנה אם אפשר ... האם הספק ENERMAX EG365AX-VE 350 Watt תומך בכרטיס מסך X1950Pro 256MB AGP ?.. הוא יחזיק אותו ?.. לא יהיה איזה צוואר בקבוק ?.. אני פוחד מהצוואר בקבוק האלה חח ... בקיצור אם תוכל תענה לי אם יהיה צוואר בקבוק איפשהו עם כל החלקים החדשים שיהיו לי במחשב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושב על זה אל תקנה את ה 4500 . תקנה את ה 4400 .

כדי שתדר הזכרון והבאס יהיה 1:1 .

ולא יהיה לך צוואר בקבוק מבחינת הזכרונות או המעבד או הלוח .

איזה כרטיס מסך יש לך ?

עריכה : יש לך כרטיס חזק למדי , ואין לך מה לדאוג תוכל לשחק "בכבוד" עם המערכת הזאת .

רק שוב תקנה את ה 4400 דווקא . מבחינת הזכרונות או המעבד או הלוח .

איזה כרטיס מסך יש לך ?

יהיה לי Radeon X1950Pro 256MB AGP 8x

עכשיו יש לי 4 כי ה - 6600GT שלי נהרס ...

אם תוכל להסביר לי למה דווקא את ה - 4400 אני אשמח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס קבל תיקון , הבאס הוא אותו באס ב 4500 וה 4400

אז אתה יכול לקנות את ה 4500 ללא בעיה

חח טוב ... מה שהכי מדאיג אותי עכשיו זה הספק ... הוא בטוח לא יעשה בעיות עם כל החלקים "המתקדמים" הללו ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק בסדר גמור , איכותי , ויחזיק המערכת ללא קושי .

וואי אודי באמת תודה רבה לך על העזרה והתמיכה שלך אני מאוד מעריך את זה :xyxthumbs:

עכשיו אני יכול ללכת לישון בראש שקט פיוו :cool2:

לילה טוב :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...