רפידות ל-HD25, בד "קטיפה" או דמוי עור ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רפידות ל-HD25, בד "קטיפה" או דמוי עור ?

KoM

Recommended Posts

נקרעו לי קצת הספוגים של ה-HD25 שלי, התקשרתי לאדר, יש להם או עטופות דמוי עור (מזיעים יותר) או דמוי קטטיפה או משהו בסגנון, הראשון עולה כ-90 שקלים השני כ-140 (אני משיג בפחות), מה עדיף ? האם הקטיפה עמידה יותר לקרעים ? האם נוחה יותר ?

כבל גם עלה לי דיי המון, אוף למה הכל עולה יקר כל כך לחאוזניות האלה ? מזל שהם נשמעות ממש טוב, במיוחד אחרי החלפת הכבל, זה מטורף, אבל אני רוצה לבדוק אופציה של שדרוג לכבל ייצור עצמי (אנטולי אציק לך בהמשך).

עוד שאלה אם אנחנו כבר בשווג, עם הערכה מקבלים שוב את הספוגים הפנימיים, הם דיי עבים ולדעתי נותנים באסים רכים יותר ומשככים (מדיי ??) את הטרבלים, האם כדאי לשים בד עם פחות חסימה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בזמנו סט פדים ולור של hd 25 אצל קילומבו ,לא חושב שזה היה סניהזר מקורי ,אבל איכותי למדי ,קניתי את זה ל81dj

שלי,לאחר קצת קומבינות הצלחתי להתאים אותם,נוח ביותר -

אך לצערי זה דפק את הצליל לגמרי(נעלם הבאס),אם כי לא יודע אם זה דופק את הצליל של ה25 ,אם אתה יכול להתנסות עם הפאדים לפני קניה זה יהיה מומלץ ביותר (אדר לצערי לא נראה לי מצטיינים בשירות חחח).

בד חסימה בדרך כלל מוסיף באס ומפחית טרבל ,לפעמים נשמע נורא בלעדיו (hd 580 ),תצטרך להתנסות ולראות מה מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ששי אמר, תצטרך לנסות לפני שתהייה בטוח. בעיקרון, אם אתה מרוצה מהצליל הנוכחי, אין סיבה להחליף לרפידות אחרות. בנוגע לספוגים האלה באמצע, אל תשתמש בהם אלא אם כן הצליל בהיר מדיי בשבילך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שאלה טובה, אני בדיוק מתלבט על איזה -סגורות-ניידות-למחצה ללכת וה25 נמצאות כרגע בראש הרשימה פחות או יותר.

אם יוצא לך לבדוק את הvelour אני אשמח אם תוכל לפרט פה קצת על ההבדלים בסאונד ובנוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ששי אמר, תצטרך לנסות לפני שתהייה בטוח. בעיקרון, אם אתה מרוצה מהצליל הנוכחי, אין סיבה להחליף לרפידות אחרות. בנוגע לספוגים האלה באמצע, אל תשתמש בהם אלא אם כן הצליל בהיר מדיי בשבילך.

Anatoli.

האמת לא יצא לי לנסות או למצוא ספוגים אחרים ואשמח להמלצות... שמעתי שיש אופציה אפילו לנסות לקנות גרביון ( :-S ) ולגזור ולשים ? יש שזה עובד איתם טוב ? אשמח להמלצות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם זה יתן משהו, אני מאד מפחד מצליל ובעיקר טרבלים מטורפים, אבל אני מניח שאין מה להפסיד..?

הבנתי אגב שספוגי דמוי עור אוטמים טו ביותר בגלל הזיעה וכדומה ? וספוגי קטיפה עמידים יותר (נוחים יותר) אך אוטמים מעט פחות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...