מחפש מסך LCD 19" עד 1000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך LCD 19" עד 1000 ש"ח

nnfyrbsnss

Recommended Posts

בתקציב הזה הייתי מציע לך לקנות מסך CRT איכותי שיתעלה בכמה וכמה מידות על מסך LCD באותו תקציב, וגם יחסוך לך כמה מאות שקלים.

אבל אם אתה רוצה מסך LCD, ראשית כדאי שתידע שבתקציב כזה אתה לא הולך לקבל מסך איכותי אלא מסך פשוט מאוד בעל פאנל נחות.

יש את ה1919s שעולה בסביבות ה1000 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר, יש לך איזושהי הצעה למסך CRT בתקציב הזה? גם אם הייתי חושב שיש איזשהו טעם לקנות CRT היום, איזה דגם בדיוק אתה מציע שהוא יותר איכותי ממסכי LCD בתקציב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כלל בעיה עם זה שפותח הנושא רוצה מסך LCD, דווקא אדרבה אבל הוא צריך להבין שעם תקציב כזה הוא לא יוכל לקבל מסך שהוא יוכל להנות ממנו ולעבוד איתו במשך שעות מול המחשב, אם כבר קונים LCD אז עדיף לפחות להשקיע עוד קצת ולקבל קצת יותר (כמובן אם זה אפשרי).

במיוחד במסכי LCD הקונה הישראלי חושב שהמסכים שמוצעים ב999 שקלים וכאלו במכרזים ובעיתונים בעלי ה2ms וכל השטויות האלו זה מסכי הLCD הטובים ביותר שקיימים (ולמה? כי כתוב 2ms, יחס ניגודית 1:3000 ויש שם של מותג "LG/Samsung" והקונים חושבים שזה הbest), וצריך לשנות את זה כי הוא יכול לקבל חווית תצוגה טובה יותר וכך החוויה שלו מהשימוש במחשב תיהיה טובה יותר.1

אופיר, יש לך איזושהי הצעה למסך CRT בתקציב הזה? גם אם הייתי חושב שיש איזשהו טעם לקנות CRT היום, איזה דגם בדיוק אתה מציע שהוא יותר איכותי ממסכי LCD בתקציב הזה?

יש מסך אחד שראיתי וראיתי עליו פידבקים טובים והוא הViewSonic G90FB אבל רק עכשיו משום מה שמתי לב שהמחיר שלו 1175.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה וגם שאלתי אותו אם יש לו 1500 לVP930

לא חשוב כנראה הוא יקנה בסוף TN

הvp930 עולה כ1600, לא ניתקלתי ב1500 ואם יש אז זה ממש זול.

בכל מקרה אם הוא הולך לעבוד בצורה ממושכת מול המחשב הייתי ממליץ על הCRT (מחכה לתגובה של McFly אודות המסך), אם זה מדיי פעם אז שילך על ה1919s של כי מסכי הTN ממש לא טובים לעבודה ממושכת.

תודיע לנו מה הוא קנה בסופו של דבר ואם הוא מרוצה מהקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד היתרונות של הLCD הוא כמובן שהוא קל יותר, תופס פחות מקום, צורך פחות חשמל והקרינה שלו מזערית.

תודיע לנו איזה מסך הוא קנה בסוף ואיך המעבר שלו מ-הCRT לLCD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד היתרונות של הLCD הוא כמובן שהוא קל יותר, תופס פחות מקום, צורך פחות חשמל והקרינה שלו מזערית.

בגלל זה הוא רוצה לקנות LCD

הוא יקנה TN אם אין משהו יותר טוב במחיר הזה

אז של איזה חברה מומלץ איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה הוא רוצה לקנות LCD

הוא יקנה TN אם אין משהו יותר טוב במחיר הזה

אז של איזה חברה מומלץ SAMSUNG איזה?

התכוונתי שתעדכן אותנו איזה מסך בסופו של דבר הוא יקנה, ואחרי שהוא יקנה איך חווית השימוש מהמסך אם בכלל או שעדיף את הCRT.

בקשר למסך, המלצתי לך כבר על ה1919s של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אם הוא הולך לעבוד בצורה ממושכת מול המחשב הייתי ממליץ על הCRT (מחכה לתגובה של McFly אודות המסך)

אני לא יודע ממתי CRT יותר מתאימים לעבודה ממושכת, בכל מקרה עדיף מסך LCD שלא ירצד לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...