מחשב ב 4700 מפרט סופי שהוזמן היום תודה רבה לכולם !! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ב 4700 מפרט סופי שהוזמן היום תודה רבה לכולם !!

XnirX

Recommended Posts

התחלתי ב 3500 משם ל 4400 ותגברתי את התקציב ל 4700

אחרי אינספור התייעצויות.. מחשב למשחקים ללא מסך..

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים 64Bit AM2 6000 DualCore Box AM260DCB ¤ 1051 1

לוחות אם Gigabyte M55S-S3 AM2 GM55SS3 ¤ 467 1

מארזים Compucase HEC 6A19 400TRT Black ¤ 439 1

זיכרונות Kingston Original 2GB (2x1GB) -667Mhz K2G667DC ¤ 450 1

קשיחים Western Digital 500Gb 16MB WD5000AAKS ¤ 675 1

כרטיסי מסך BFG Nvidia Geforce 8800GTS 320MB OC DualDVI Retail ¤ 1640 1

סהכ 4722

מ tms.co.il

תודה רבה לכל מי שעזר.. ועל ההמלצות הטובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז הייתי צריך להוסיף עוד כסף ללוח אם ולמעבד שגם ככה תגברתי את התקציב שלי וחרגתי ממנו כי רציתי מחשב טוב בשביל תוספת לא כזאת גדולה למהירות.. וחוץ מזה ההרדיסק די חשוב לי. אני בטוח שגם המעבד הזה יריץ לי את כל היישומים מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז הייתי צריך להוסיף עוד כסף ללוח אם ולמעבד שגם ככה תגברתי את התקציב שלי וחרגתי ממנו כי רציתי מחשב טוב בשביל תוספת לא כזאת גדולה למהירות.. וחוץ מזה ההרדיסק די חשוב לי. אני בטוח שגם המעבד הזה יריץ לי את כל היישומים מספיק טוב.

המחיר של הE6750 זהה לזה של הX2 6000 מה שנותר הוא הלוח אם.

ההפרש במחיר בין 500GB ל320GB הוא בערך 200 שח. 200+467=667=לוח אם מתאים למערכת.

ככה שזה היה נכנס לתקציב שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאוכזב מהבחירה שלי , יש לי חבר שיש לו את ה intel E6600 והוא ממש לא מרוצה ממנו עקב באג שהתגלה במעבד ואינטל שחררה עדכון לבאג וגם לא ממש בטוח שהתקלה נפתרה.. , והוא ממש לא מרוצה מהתפקוד שלו עקב התחממות .

יש לי נסיון טוב עם , העדפתי להשקיע עוד להרדיסק עקב שימושים אישיים שלי וסיבות מסויימות מאשר להשקיע על תוספת זניחה למעבד , וכולי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאוכזב מהבחירה שלי , יש לי חבר שיש לו את ה intel E6600 והוא ממש לא מרוצה ממנו עקב באג שהתגלה במעבד ואינטל שחררה עדכון לבאג וגם לא ממש בטוח שהתקלה נפתרה.. , והוא ממש לא מרוצה מהתפקוד שלו עקב התחממות .

יש לי נסיון טוב עם , העדפתי להשקיע עוד להרדיסק עקב שימושים אישיים שלי וסיבות מסויימות מאשר להשקיע על תוספת זניחה למעבד , וכולי..

הסיכוי שחבר שלך סבל מבאג במעבד הוא כמו שאני יראה עכשיו עדר פרות מעופפות מהחלון שלי, קלוש ביותר.

לא יודע מה יש לחבר שלך להמון אנשים יש את הC2D והם לא מתלוננים כלל. עזוב את זה כשחשבתי על זה אתה יכול אפילו להחליף לE6750 ולהישאר עם הכונן קשיח של ה500GB ועדיין זה יהיה באותו התקציב.

אבל אם אתה בוחר לא לקנות משהו הרבה יותר טוב רק בגלל פאנבויות זבשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שהמפרט מצוין , ואני אשאר עם . הם לא איכזבו אותי בעבר וגם לא היום , יש להם יחס ביצועים - עלות טוב משל . אמנם 200 שח הם לא הרבה אבל אני מאוד מרוצה ממה שיש לי .

שאלה נוספת .. האם אתם ממליצים על המסך הבא

SAMSUNG 19" LCD 931B 5MS 1:2000 Contrast DVI

הייתי רוצה המלצה על מסך 19 lcd עד 1300 שח ..

את המסך הזה מצאתי ב tms.co.il .. יש לכם המלצות נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שהמפרט מצוין , ואני אשאר עם . הם לא איכזבו אותי בעבר וגם לא היום , יש להם יחס ביצועים - עלות טוב משל . אמנם 200 שח הם לא הרבה אבל אני מאוד מרוצה ממה שיש לי .

שאלה נוספת .. האם אתם ממליצים על המסך הבא

SAMSUNG 19" LCD 931B 5MS 1:2000 Contrast DVI

הייתי רוצה המלצה על מסך 19 lcd עד 1300 שח ..

את המסך הזה מצאתי ב tms.co.il .. יש לכם המלצות נוספות?

תסביר לי בבקשה איך מעבד שעולה אותו דבר אבל חלש בהרבה נותן יחס ביצועים/מחיר טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שאני קונה עולה 1058

המעבד שאתה מדבר עליו עולה 1175

הלוח אם שאני קונה עולה 470

ולוח אם עבור המעבד שאתה מדבר עליו עולה 590 (שהמליצו לי ) .

תעשה חישוב מדובר על קצת יותר ממאתיים ש"ח , ההבדלים בביצועים זניחים עבור השימושים שלי .

בוא נסכם את זה ככה , קניתי את ה וזהו , אין לי חרטות גם אם המעבד של היה עולה אפילו זול יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הE6750 עולה 1100.

לוח אם מתאים עולה באזור המחיר של הלוח אם שבחרת לAMD שלך(אזור ה450-480 אפשר למצוא לוח מתאים).

אין לי חרטות גם אם המעבד של היה עולה אפילו זול יותר .

ובגלל זה פאנבוייזם לא טוב :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...