45NM vs 65NM ביקורת מקיפה - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

45NM vs 65NM ביקורת מקיפה

lmlm

Recommended Posts

כשנראה תוצאות מ נדבר. בינתיים הם רחוק מאחורה בעוד שאינטל צוברים הצלחות ומתקדמים. שלא תבין אותי לא נכון, אני מקווה לתוצאות טובות מ אבל אני פשוט לא רואה כלום חוץ מעיכובים ובבל"ת.

http://www.vnunet.com/tv/?channel=vnunet.com+TV&clipid=1386_vnunet_0096

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקישור שהבאת, לא רק שהוא לא סותר את מה שאינטגרל אמר, הוא מחזק אותו.

אתה רוצה להראות ש- היא לא רק מדברת ואז אתה שולח אותנו אל מצגת שבה רק מדברים.

אם כבר הייתה מביא מבחני ביצועים שבוצעו על ידי אתר חומרה ידועים, ולא מצגת של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יפה מאוד? שיפור בעיקר ב-SSE4 שתוכנות עדיין לא מנצלות, יתר השיפורים בביצועים מינוריים 5-10%.

צריכת החשמל באינטל נמדדת בממוצע! ולא במקסימום כמו , תפנימו את זה כבר.

* לגבי התביעות, אם EU האירופאי כבר תובע את אינטל ולא רק , אז הגיע הזמן שהאמת תיצא לאור, מונופול דורסני.

אני שמעתי שניצנים ראשונים של פאנום צריכים להגיע החודש, אבל בנתיים אין אפילו ES מסתובבים ברשת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקישור שהבאת, לא רק שהוא לא סותר את מה שאינטגרל אמר, הוא מחזק אותו.

אתה רוצה להראות ש- היא לא רק מדברת ואז אתה שולח אותנו אל מצגת שבה רק מדברים.

אם כבר הייתה מביא מבחני ביצועים שבוצעו על ידי אתר חומרה ידועים, ולא מצגת של .

כן, כן... אתה צודק הם עובדים אלינו בעניים הכל FUD, ברצלונה לא יכולה להגיע ל-3GHZ, הבנצ'מרק שם זה רמאות.

בקרוב הבועה שלכם תתפוצץ, 45 ננו לא יעזרו לאינטל הרבה כבר רואים את זה, אולי יהיה להם יתרון בקידוד שתומך ב-SSE4 אבל לא יותר מיזה, וגם זה אני בספק כי ל- K10 יש SSE4 A רק עם פחות סטים, אבל נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כן... אתה צודק הם עובדים אלינו בעניים הכל FUD, ברצלונה לא יכולה להגיע ל-3GHZ, הבנצ'מרק שם זה רמאות.

בקרוב הבועה שלכם תתפוצץ, 45 ננו לא יעזרו לאינטל הרבה כבר רואים את זה, אולי יהיה להם יתרון בקידוד שתומך ב-SSE4 אבל לא יותר מיזה, וגם זה אני בספק כי ל- K10 יש SSE4 A רק עם פחות סטים, אבל נחיה ונראה.

למי אכפת לאיזה תדר הוא מגיע?

העיקר הביצועים ולא התדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אורי, הם מעכבים את היציאה לשוק בגלל שהם קודם כל רוצים לגמור למכור את המלאי של ה K8 במחירי הפסד, וכי המניה שלהם במצב מצויין. חוצמזה, הם מרחמים על . הם לא רוצים לבייש אותה. :silly: אני מחכה בקוצר רוח שאיזו דוגמית תגיע למישהו ועדיין אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היתה ל-FUD שהפיצו שברצלונה לא עובר את 2GHZ.

בהתחלה באמת הייתה בעיה בלהגיע לתדריםה אלו וכזכור לי עצמם פרסמו את זה/דלף מהם.

מה שכן עדיין לא בטוח שהבעיה נפטרה ב100% כי כמו שאתה יודע תצוגה זה דבר אחד וחנות זה דבר שני, אבל נחכה ונראה :)

בכל מקרה פשוט מוציאים טובים וטובים יותר וAMD פשוט קיבלה סנדרום P4 ומוציאה עם תדר גבוה יותר.

מסתבר שXEON 2.33 טוב מברצלונה 3.2 עכשיו באמת חזרנו לעידן הPD VS X2 רק שהפעם החברות לקחו תפקידים הפוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו מהבנצ' הממש ראשוני שהביאו בOP אפשר לראות שיש אחלה שיפור בטמפ' ובצריכת חשמל.

אולי זה לא משהו מדהים,אבל עד שאני לא ראה תוצאות על הנייר מצד , נמצאים בהובלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...