איזה כרטיס קול רציני בסביבות ה600 ש"ח כדאי לי לקנות??? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס קול רציני בסביבות ה600 ש"ח כדאי לי לקנות???

NIR-T

Recommended Posts

אני רוצה לחבר את המערכת שלי ולמחשב, עכשיו המערכת שלי היא לא ביתי היא מערכת רגילה (חזקה מאוד!!!) שחיברתי אליה עוד שני גדולים שהיו בסלון שלי פעם ועכשיו יש לי 4 חזקים אחושר@#$#$%.....

הכרטיס שעל הEPOX 8RDA יספיק לי? או להשקיע ככה 600 שקל לXP של הרקולס??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחבר את המערכת שלי ולמחשב, עכשיו המערכת שלי היא לא ביתי היא מערכת רגילה (חזקה מאוד!!!) שחיברתי אליה עוד שני גדולים שהיו בסלון שלי פעם ועכשיו יש לי 4 חזקים אחושר@#$#$%.....

עוד ערסון שחושב שאם יש לו43903489308956 זה יעזור לו

זה לא הכמות זה האיכות תפליץ בשקט עם האון בורד שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ערסון שחושב שאם יש לו43903489308956 זה יעזור לו

זה לא הכמות זה האיכות תפליץ בשקט עם האון בורד שלך

ROFL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

איזה יציאה....הרגת אותי !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהיא נכונה....

סראונד לא קשור פה כי מדובר במגבר (אם בכלל אפשר לקרוא לו כך) בודד של שני ערוצים בלבד.

השאלה אם שווה להשקיע בכרטיס אחר רק בגלל המערכת תלוי בכמה היא איכותית , סביר להניח שלא (נשמע כמו מערכת מיני), וכרטיס ממוצע ב איזור ה 200-300 זה המקסימום כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CULANDUR יחתיכת מפגר זה לא התפקיד שלך פה אז שקול מילים יקוקסינל.... זה שאני מבין פחות ממך לא אומר שאתה יכול לתפוס גובה!!! אז שב בצד....

ולא הבנתי אם שווה להשקיע 500-600 שקל לכרטיס קול כמו ההרקולס או לא... המערכת היא

JVC- MXJ900 ועוד שני גדולים שהוספתי.... אזאני שואל אם אני ארגיש הבדל בסאונד בין האונבורד לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CULANDUR יחתיכת מפגר זה לא התפקיד שלך פה אז שקול מילים יקוקסינל.... זה שאני מבין פחות ממך לא אומר שאתה יכול לתפוס גובה!!! אז שב בצד....

ולא הבנתי אם שווה להשקיע 500-600 שקל לכרטיס קול כמו ההרקולס או לא... המערכת היא

JVC- MXJ900 ועוד שני גדולים שהוספתי.... אזאני שואל אם אני ארגיש הבדל בסאונד בין האונבורד לזה...

תערוך מהר את תוכן ההודעה ובמיוחד את המילה המודגשת, או שהת'רד ינעל (לא על ידי כמובן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאוג'ן - אבל למה שהוא יוציא את ה 600 שקלים מלכתחילה ? , זה מיותר מראש - אז בטח אין שום סיבה להוסיף עוד 200,

לכותב התרד - אנחנו פה לא אנציקלופדייה של מערכות שמע ובטח לא מכירים כל דגם שקיים , יהיה מתחשב יותר אם תתאר את המערכת שלך , ותביא תמונה או קישור,

בתכלס' - אם אתה בכלל שואל (ורק עקב העובדה שאתה שואל) , אז חבל על הכסף שלך, אנשים שקונים ב600 800 ש"ח בד"כ יודעים מה הם רוצים ויודעים למה לצפות, וזה דיי טיפשי לדעתי האישית להשקיע בכרטיסים איכותיים של 600 ש"ח ומעלה אם אין לך ציוד ברמה שמחובר אליו , ומערכת מיני או מערכת זולה לא נחשב ציוד ברמה, כרטיסים באיזור ה 200-300 ש"ח (כמו הלייב של כריאטיב) בהחלט ממצים מערכות כאלה ומספקים איכות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.epinions.com/elec_Home_Theater_Systems-Mini_System_JVCMX-JVC_MX-J900

זה לינק למערכת שלי וחיברתי אליה עוד שני ישנים גדולים כאלה מעץ.... אז במערעת כזאת+שני הרמקולים הגדולים אני ארגיש הבדל בין הכרטיסים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לתת לך תשובה , מה שכן , אני חושב שאם בכלל יהיה כדאי להשקיע - אז אל , אבל אל תשקיע יותר מ 300 ש"ח, השאלה היא איזה מוציא הכרטיס קול על הלוח שלך , את זה אני לא יודע, יכול מאוד להיות שהוא מספיק, סה"כ המגבר שלך לא "עדין" במיוחד ולא ידע לנצל הבדלים קטנים בכלל ככה שאני בספק אם כדאי להשקיע.

מה שכן אל תעלב מכל מה שאומרים לך כאן, יש לך טוב יותר ועוצמתי יותר ממה שיש להרבה אנשים בפורום הזה , איכותי ברמות הגבוהות הוא אמנם לא , אך איכות כזאת זה הרבה כסף ולא קיימת בסוג כזה של מערכות מיני,ובטח שלא ברוב מערכות הרמקולים למחשב. לגבי הרמקולים - אתה באמת חושב שאתה מקבל יותר טוב מחיבור שני הרמקולים האחרים ?? ,אתה מכביד מאוד על המגבר בצורת חיבור כזאת שפוגעת קשה בסאונד ובעצמתו, היתי ממליץ לך להשתמש בשני הרמקולים שהגיעו עם המערכת בלבד ושלהם יועד המגבר , במקרה זה - כל המוסיף גורע ;)

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...