המלצה לצורב DVD תומך LS/LF - עד 400 שקל. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לצורב DVD תומך LS/LF - עד 400 שקל.

okarmi

Recommended Posts

שלום לכולם,

חברתי עורכת סרטים וצריכה צורב שיצרוב את הסרטים באיכות גבוהה. היא רוצה גם אפשרות לצרוב תמונה על המדיה אז דרוש גם צורב שתומך בלייטסקרייב או לייבלפלאש. לוח האם הוא ישן אז צריך חיבור IDE.

בעקרון עברנו על רשימת המומלצים והזמנו מחנות אינטרנטית את הLiteOn. הנבלות שלחו את הגרסא הרגילה ולא את הLS אבל לא על זה באנו לקטר. כרגע אנחנו רוצים לקנות מחנות אמיתית אבל לא מצליחים למצוא חנות המוכרת את ה LiteOn המדובר.

בקיצור - נשמח לקבל המלצה לצורב IDE, תומך LS או LF, צורב איכותי תקציב באזור ה400. מחנות מסודרת ולא חנות וירטואלית.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת חנות מסודרת ולא וירטואלית?

היום חנות שאין לה אתר מכירות ברשת היא כאילו לא קיימת, כמו שנאמר: אם אתה לא שם אתה לא קיים.

נהפוך הוא, חנות שמופיעה ברשת זה יתרון עצום על פני חנות שאין לה חנות ברשת, כך אפשר 'לטייל' בחנות

ולהתרשם מהמוצרים והמחירים, אגב, ברוב החנויות רכישה דרך החנות ברשת יותר זולה מסיבות ברורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון שהוא לא רוצה להזמין באינטרנט ולקבל בדואר

הוא רוצה חנות שהוא הולך אליה ומשלם כסף ביד ומקבל ביד את המוצר ושאם יתקלקל - יוכל לחזור לשם

כל החנויות באינטרנט הן כאלה, כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע להזמנה הקודמת שהתפקששה:

אני לא אומר מה שם החנות אבל היא הזמינה את הצורב LH-20A1H שתומך בלייטקרייב. בפועל היא קיבלה את הLH-20A1P שלא תומך בלייטסקרייב ועלה מאה שקל פחות. שהיא ניסתה להתקשר לשירות לקוחות אז לא היתה שום תשובה. בסוף היא השיגה פלאפון של מישהו והבחור אמר שזה שטויות כי הוא שלח לה את הדגם הנכון והוא בכלל מכר את החברה אז שלא תטריד אותו יותר.

שורה תחתונה, בחרנו את המחיר הנמוך ביותר בזאפ ונדפקנו. עכשיו היא רוצה לקנות רק דרך רשת אמינה שתהיה כתובת אמיתית לתלונות.

נחזור חזרה לעינייננו. אני אחזור על הדרישות.

צורב באיכות גבוהה (היא עורכת סרטים).

כבל תקשורת IDE.

תומך לייטסקרייב או לייבלפלאש (לצרוב תמונה יפה על הDVD).

קניה רק מרשת / חנות מוכרת ואמינה.

תקציב - אזור ה400 שקל.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל שתי חנויות טובות ואמינות ובמחירים סבירים, לשתי החנויות יש חנות פיזית וחנות וירטואלית ברשת, אחת בהרצליה והשניה ונווה מונסון (בשכנות ליהוד).

למיר בהרצליה: http://www.lamir.co.il/

זיגזג נווה מונסון: http://www.zigzag2000.co.il/

מן הסתם יש עוד חנויות מומלצות, אם החנויות הנ"ל רחוקות (גיאגרפית) מדי עבורך, תבקש עוד המלצות מהחברה כאן לחנות הקרובה אליך.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיר , זיגזג

קודם כל תודה.

הנה צורבי הLS מתוך החנויות האלה. אשמח לשמוע איזה מהדגמים האלה מומלץ יותר. כולם באזור ה200 שקלים.

1. LG-GSA-H44L

2. NEC-A7173A

3. -1612BL

כרגע נראה לי שאני אלך על הLG כי הביקורת על ה42 היתה טובה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG-GSA-H44L

גם אני רכשתי את הדגם הזה על פי המלצות כאן באתר.

אמנם אני לא עושה בו שימוש אינטנסיבי כפי שהנ"ל מיועד לעבור אצלה, אך במחיר כזה ועם סוס עבודה שכזה,

לא רואה סיבה לדאגה, גם אם יתחיל לזייף בשלב כלשהו זה לבטח יקרה הרבה אחרי שמיצה את עצמו.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...