נא להביע את דעתכם בנוגע למפרט שאני הולך לקנות ב6000 שח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נא להביע את דעתכם בנוגע למפרט שאני הולך לקנות ב6000 שח

amitzig

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שאתה ממליץ לאנשים על ספקים עם נתונים שאתה בעצמך לא מבין עד הסוף.

ליברטי 400 מגיע עם 2 מסילות של 12V שכל אחת מהן נותנת 20A - עד פה נכון.

חבל שאתה רק לא ידוע שיש להם הגבלה כללית שעומדת על 30A ככה שבעצם יש לו 30A במסילות 12V שצריכים להתייחס אליהם ולא 40 וגם לא 32 ולא שום נתון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוגו שלהם הכי לא קשור בעולם אלוהים!

בכל מקרה,חבל כאמור שאתה ממליץ על דברים שאפילו את הבסיס לגביהם אתה לא יודע..

הוכחות? רשום באתר שלהם במפרט של הספק! רשום בביקורת..וככה זה ב-99.99% מהספקים...שתדע להבא..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק, השילוב בין שתי המסילות לא נותן ביחד 40A אלא רק 30A ואפשר לראות את זה בדף המידע של הליברטי באתר של אנרמקס, תסתכל בטבלת נתונים ותראה שבסעיף ה-DC OUTPOT יש כמה שורות - בשורה השנייה רשום הספק של כל מסילה בנפרד ובשורה השלישית מופיע ההספק שלהן ביחד שהוא 360W(30A).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי kill b7 מדבר על כל אחד מהמסילות בנפרד בעוד אתם מדברים עליהם משולבים..

אבל עזבו את זה עכשיו כי אני בטוח שתוכלו לבדוק את זה בפורום ספקים והרי לא בגלל זה פתחתי את הדיון...

לכן, אודה מאוד אם תוכלו להגיד לי האם הליברטי 400 יחזיק את המפרט שלי גם לאחר oc או לא, בהנחה ואני יעשה oc מהחנות tms.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי kill b7 מדבר על כל אחד מהמסילות בנפרד בעוד אתם מדברים עליהם משולבים..

אבל עזבו את זה עכשיו כי אני בטוח שתוכלו לבדוק את זה בפורום ספקים והרי לא בגלל זה פתחתי את הדיון...

לכן, אודה מאוד אם תוכלו להגיד לי האם הליברטי 400 יחזיק את המפרט שלי גם לאחר oc או לא, בהנחה ואני יעשה oc מהחנות tms.

kill b7 טעה פה - נקודה.

לא מחברים פשוט את הנתונים של שתי המסילות אלא רואים מהי ההגבלה. לליברטי יש 360W או 30A במסילות 12V שלו יחדיו ובכל מקרה זה יחזיק עם OC...

תתחדש ותהנה

.... והתשובה לשאלה שלי היא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה, רק עוד משהו אחד... אני לא בטוח שזה הפורום אבל לא מצאתי מקום יותר מתאים לשאול אז...

כפי שבטח כולם יודעים ושמים לב יוצאים כל רגע חידושים מאינטל וכו'

עכשיו, מי שעוקב בטוח יודע שעומדים לצאת שיפורים גם לp35 וגם לq6600 ולמקרה ששמתם לב שניהם במפרט שלי.

וגם יש את השטויות של הdx10.1 אבל אני לא בטוח אם זה משנה..

בכל זאת, שיוצאים כל כך הרבה חידושים כל רגע אני באמת שלא יודע אם כדאי לי לקנות את המחשב, גם אם החידושים לא יהיו פרקטיים מבחינת המחיר אולי זה יוריד את המחיר של המוצרים הקודמים.. וגם כפי שכמה שמו לב skypc הורידו את המחירים ככה שמפרט מחשב עכשיו יוצא יותר זול בין 200-400 שקל תלוי במפרט, ואני אישית לא ראיתי שום דבר על זה בפורום (אולי היה ואני לא יודע) אז איך אני ידע שלא יהיה משהו כזה שוב? אם יהיה אני די יאכל ת'לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...