figner prints - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

figner prints

fuck off

Recommended Posts

כוויה רצינית לא תעלם אף פעם.

כשהייתי קטן ( גיל 7-8) אח שלי הגאון, החליט לבדוק מה יקרה כשהיד שלי תבוא במגע אם מלחם לוהט. עדיין יש צלקת באורך של סנטימטר על היד(15 שנה +-).

כמו כן, גם טיפטף לי פלסטיק לוהט נוזלי בוער על הזרוע בגיל 8-9, גם שם יש לי צלקות לא קטנות שלא יעברו.

הכולי תלוי בחומרת הכוויה (בכמה זמן זה היה במגע עם העור).

כוויה כימית מספקת תשאיר צלקת נחמדה שלא תחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כוויה רצינית לא תעלם אף פעם.

כשהייתי קטן ( גיל 7-8) אח שלי הגאון, החליט לבדוק מה יקרה כשהיד שלי תבוא במגע אם מלחם לוהט. עדיין יש צלקת באורך של סנטימטר על היד(15 שנה +-).

כמו כן, גם טיפטף לי פלסטיק לוהט נוזלי בוער על הזרוע בגיל 8-9, גם שם יש לי צלקות לא קטנות שלא יעברו.

הכולי תלוי בחומרת הכוויה (בכמה זמן זה היה במגע עם העור).

כוויה כימית מספקת תשאיר צלקת נחמדה שלא תחלים.

בהחלט אח אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מנוסח לא נכון. את הפלסטיק הוא לא טפטף לי.

בכל מקרה, לאחר הקטע עם המלחם החלטתי לבדוק מה יקרה כאשר הרגל שלי תתנגש באשכיו במהירות על קולית :yelclap:. להפתעתי, אני דוד לשני אחיינים בריאים ושלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כויה דרגה ראשונה יעבור והכל יהיה בסדר

דרגה שניה תהיה צלקת ולא יצמחו שערות במקום

דרגה שלישית לא יהיו שערות, תהיה צלקת, וצבע העור יהיה שונה וידרוש טיפול תרופתי לעד.

וטף? הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שלעד תצטרך למרוח משחות על המקום ובמקרים מסוימים לשחבוש את הפצע...

העור הוא השכבת הגנה של הגוף גם ממיקרובים וגם מעצמים פיססים.

ברגע שעברת כויה בדרגה 3, ייקחו לך חתיכה מהתחת וישתלו אותה במקום... אתה תצטרך לקחת כדורים בשביל שההשתלה תתפוס ולאחר מכן, עלולים לקרות סיבוכים שבעקבותם החתיכת עור הזאת לא תתפקד כמו שצריך ולא תמלא את תפקיד העור...

לא כיף במיוחד...!

:angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי ויהי הפושע שיהיה מספיק טיפש לעשות את זה.

אני רואה את זה כבר עכשיו :) חושב שהוא הכי חכם בעולם ובמהלך ה"אקט" מזיע ומאבד מדבקה אחת, שתימצא בזירה או בסמכתה ותביא כמובן טביעת אצבע מהאגדות :)

יכול להיות אחלה תיק.

רום

CSI פ"ת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי ויהי הפושע שיהיה מספיק טיפש לעשות את זה.

אני רואה את זה כבר עכשיו :) חושב שהוא הכי חכם בעולם ובמהלך ה"אקט" מזיע ומאבד מדבקה אחת, שתימצא בזירה או בסמכתה ותביא כמובן טביעת אצבע מהאגדות :)

יכול להיות אחלה תיק.

רום

CSI פ"ת

אין בלוטות זיעה באצבעות (יש בבית השחי, בגב ,במצח ובעוד חלקים בגוף האנושי )

אם יש לך בלוטות זיעה באצבעות , הרי שאתה מוטציה נדירה וברור שהשיטה לא מתאימה למוטציות כמוך ותאלץ לשים אפוקסי על הסלוטייפ לפני שאתה כורך אותו מסביב לאצבעותייך.

ועכשיו ברצינות :

אני באופן אישי שמעתי על מקרה שבו חייל ישב בכלא 3 שנים על לא עוול בכפו על התפרצות לנשקייה צהלית ,גניבת ומכירתו לערבים .

"אשמתו היחידה " הייתה שטביעות אצבעותיו נמצאו בזירה .

כל חייל שמתגייס נידרש למסור טביעות אצבעות בבקו"ם בתל השומר .

נאמר לכל המגייסים שהטביעות נלקחות לצורך זיהוי למקרה אסון .

מה שלא נאמר להם , שזה עשוי להרשיע אותם בפלילים במקרה שטביעות אצבעותיהם ימצאו באופן מקרי לחלוטין בזירת פשע כלשהיא.

הדוגמא הקלאסית היא של אותו חייל (שכרגע אני לא מצליח להיזכר בשמו ) אומלל שנגזלו ממנו 6 שנים מחייו (3 שנים שהוא שירת בצבא ביחידת שדה + 3 שנים שהוא בילה בכלא צבאי ).

לבסוף לא רק שהוא זוכה לחלוטין ושוחרר ללא אשמה וכלשהיא אלא שגם בית המשפט פסק לו פיצוי כספי גבוהה.

ברור שאם הוא לא הייה מתגייס ,אזי טביעות אצבעותיו לא היו במאגר הממוחשב ומלכתחילה הוא לא היה מגיע למצב שבו הוא מואשם במשהו.

רק בארץ ובמדינות עולם שלישי ניתן להכניס אדם לכלא על סמך הוכחות נסיבתיות קלושות בלבד ,כמו הימצאות טביעות בזירת פשע כלשהיא.

זה קרה לאותו חייל ומחר זה עלול לקרות לך , וגם אתה לא חסין מכך.

עם משטרה אימפוטנטית שמתמחה במתן דוחות חנייה ומערכת משפט דפוקה כמו בארץ , משפחות הפשע חוגגות ודווקא האזרחים הפשוטים והלא מתוחכמים (שאין להם מיליונים לשכור לעצמם עורכי דין טובים ) מוצאים את עצמם מואשמים ונשלחים לכלא על עבירות שלא הם ביצעו.

זאת עובדה ידועה שחלק גדול מהאסירים בבתי הכלא בארץ הנם חפים מפשע וזאת הסיבה שאני לא מוכן למשל לעבור זיהוי ביומטרי בשדה התעופה על מנת לקצר את ההליכים ולעבור במסלול המהיר של הזיהוי הביומטרי לטסים לחו"ל .

לך תדע אם החיסכון הזה בכמה דקות בתור לא יחזור אליך כבומרנג בדמות ישיבה של כמה שנים טובות בכלא.

אני לא יודע אם טביעות אצבעות שמסרתי בבקו"ם בזמנו, הוכנסו למאגר הממוחשב (נדמה לי שבאותה תקופה לא נהגו לעשות זאת כמו שעושים היום באופן אוטומטי ).

דבר אחד בטוח , שהיום בדיעבד , לא הייתי מוסר שום טביעות לצבא ולא חשוב מה היה קורה עקב הסירוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה בולשיט.

אתה כזה נאיבי שאתה מאמין לכל שטות שמספרים לך?

באמת נראה לך הגיוני שעל סמך דבר שטותי כמו שאמרת יכניסו בנאדם ל3 שנים בכלא?

אחד מהבאים הוא הנכון:

א. או שלא סיפרו לך את הסיפור המדויק, והיו עוד דברים מאחורי העניין.

ב. או שמישהו חרטט עליך.

ג. או שאתה מחרטט עלינו בשביל להעביר את הנקודה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...