שאלה בקשר ל- E6600ו- Q 6600 + בקשה להמלצה על חנויות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל- E6600ו- Q 6600 + בקשה להמלצה על חנויות

ssib

Recommended Posts

לאחר המתנה ארוכה שמחתי לראות ידיעה באתר שאינטל הורידה את מחירי המעבדים אבל הדיווח עסק בעיקר במעבדי 2MB

וארבע ליבות 8 MB.

כך שלא ראיתי התייחסות ל- E6600 אלה ישר ל- Q6600.

הדיווח :

http://hwzone.co.il/news/1185716907/52826

שאלתי אם מישהו יודע אם ירדו גם מחירי E6600 וה אמור להיות המחיר כעת וכן מה אמור להיות המחיר ל- Q6600 והאם בעקבות הפער (שסביר להניח שיש) מה שווה יותר לקנות.

אני רוצה לציין שאני מנסה לבנות מחשב + מרובה משימות (אך ללא משחקים או גרפיקה מסובכת מידי)

כמובן שרצוי להתייחס גם לחום שהינו מרכיב משמעותי במחשב מסוג זה.

בנוסף אשמח להמלצות על מקום טוב באזור המרכז ששווה לקנות ממנו את כל המחשב (כולל אחריות והרכבה - לצערי לא יודעת להרכיב) והוא זול, טוב ונותן שירות במידה ואזדקק לכך.

כמובן שאשמח גם לכל המלצה רלוונטית אחרת.

תודה ויום קריר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין צורך ב-Q6600 לצרכים כאלה

החום והצריכת חשמל לא משמעותיים כי את לא תאמצי את ה-Q מספיק כדי לראות הבדלים משמעותיים

אישית החנות שממנה אני קונה כל הזמן היא זיגזג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לקחת מעבד 6750 , 6550 ובהפרש שתיכננת לקחת את הQ תוכל לקנות כרטיס טלויזיה טוב,להשקיע בסט טוב שיהווה פתרון טוב לHTPC או לחסוך את הכסף .בכל אופן עם מעבד Q אין לך מה לעשות וה6600 כבר כמעט ולא מוכרים ואם מוכרים אז המחיר שלהם שווה ערך פחות או יותר ל6750 אז ככה שעדיף לקחת אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מישל וליאור על התגובות

אז אתם אומרים שללכת על E. לפי מה שקראתי 4MB הרבה יותר טוב מ- 2 ולכן חשבתי ללכת על ה- 4 אבל אם ה- 6600 כמעט ולא נמכר אחשוב ללכת על אחד האחרים שצויין.

מישהו יודע כמה מעבד כזה אמור לעלות לי היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגעתי למסקנה שהתמורה הכי טובה לכסף היא 6750 או Q6600 מישהו רוצה לחלוק על דעתי ?

אבל כמו שקודמי בתרד אמרו,

למחשב בידור לא צריך מעבד מטורף... הרעיון הוא חיסכון בחום ובחשמל \ איזון נכון ...

כמובן שבמחשב כזה צריך לקחת בחשבון את האביזרים הנלווים כגון - סט , כרטיס , וכו .. האם הכנסת את כל אלה לתקציב ?

אם הייתי בונה מחשב כזה והיה לי תקציב מוגבל אז כמובן שהאביזרים האלה היו באים על חשבון מעבד יותר מהיר ...

הכרטיס הבסיסי של Hapuggee מגיע עם שלט מולטימדיה מותאם לוויסטה - ונותן תמורה טובה - דוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מישל וליאור על התגובות

אז אתם אומרים שללכת על E. לפי מה שקראתי 4MB הרבה יותר טוב מ- 2 ולכן חשבתי ללכת על ה- 4 אבל אם ה- 6600 כמעט ולא נמכר אחשוב ללכת על אחד האחרים שצויין.

מישהו יודע כמה מעבד כזה אמור לעלות לי היום?

חיפשתי וחיפשתי וחיפשתי, ולא מצאתי סיבה להשקיע מעבר ל-E6420 / E6320

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראי קצת במפרטים שיש פה באתר כדי להבין מה הדרישות שלך מהמערכת

ותחליטי על תקציב שמתאים לך.

מעבד של אינטל מהדור החדש עולים בסביבות ה1000 שקל היותר טובים קצת יותר הפחות טובים קצת פחות.

בטווח מחיר מסויים יש מקביל של שלפעמים יותר טוב בביצועים לפעמים לא.

בכל חנות יש דברים שהם מוכרים ביותר זול נגיד את המעבד כדי למשוך לקוחות אבל שאר הדברים יותר יקרים

אז תחליטי על תקציב

תבני או תעזרי בפורום לבנות מפרטים ותבדקי אותו בכמה חניות ותראי מה יותר משתלם לך.

בקשר לחנות. לא משנה איזה חנות. לפי דעתי הכי גדאי זה לבוא שאת יודעת בדיוק מה את רוצה.

הם תמיד ינסו לדחוף לך עוד משהו יותר טוב עוד חמישים שקל פה עוד 100 שם. אבל תמיד יהיה יותר טוב.

שורה תחתונה

אי אפשר להגיד איזה מעבד ו/או מחשב הכי משתלם לך בלי לדעת את התקציב שלך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...