קניית זכרונות RDR נוספים. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית זכרונות RDR נוספים.

trek

Recommended Posts

שלום,

לאחי יש כרגע לוח אם של MSI ל-p4, הדגם הוא MS-6385, על הלוח אם נמצא סטייק אחד של זכרון Samsung 128MB,RDR.

1. בחוברת ההוראות של הלוח רשום כי אפשר להכניס שניים או ארבעה סטייקים, אי-אפשר שלוש?

2. מתואר בחוברת משהו בשם Duumy models שלפי מה שרשום זה בא עם הלוח אם, ואני לא פתחתי את המחשב אף פעם ולא זכור לי ש-Newron שמהם קנינו את המחשב סיפקו לנו את זה, מה הם ה-Dummy models האלה ומה עושים איתם? האם אפשר להשיג כאלה בחנות?

3. לי יש לוח אם שתומך בזכרון ושם אין בעיה להוסיף , הבנתי שכאשר אני רוצה להוסיף RDR ללוח של אחי הוא צריך להיות זהה לזה שקיים, אם יש לי 128 של סמסונג אני חייב להכניס אותו אחד בול או שמספיק אחד שהוא 128 אבל נגיד Mushkin?

4. איך עובד כל העניין של הוספת ה-RDR?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה קונה RDRAM PC800 אתה חייב שהם יהיו בשתי סטיקים,

לדוג' אתה קונה 128MB RDRAM PC800, אתה חייב שהם יהיו בשתי סטיקים של 64MB.

בלוח שלך כבר שתי סלוטים תפוסים, נשארו עוד שתיים, אתה יכול לקנות של סטיקים של 128*2=256 או

עוד שני סטיקים של 64*2=128.

גם לי שקניתי ת'מחשב היה לי רק 128MB RDRAM, המחשב זחל, אז הוספתי עוד 256MB והמחשב פועל נורמאלי (טס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אם יש לי רק סלוט אחד ובו יש 128MB, אז בזוג שלו חייב להיות Dummy model?

אני יכול לשים בשני הסלוטים האחרים שני סטייקם זהים של 128MB כל אחד ולהשאיר בסלוט הראשון את ה-128 עם ה-Dummy model?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם יש לי

2X64, אני יכול להוסיף עוד

2X128 זהים?

דרך-אגב, סנדרה יכולה להראות לי כמה סטיקים יש לי? אם כן, איפה להסתכל או איזו תוכנה אחרת יכולה להראות לי את זה?

תודה.

נ.ב

חפשתי בסנדרה אבל אני עדיין רוצה להיות בטוח, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה המצב שלך זהה בדיוק למצב שלי לפני כמה חודשים אז מצבך ככה:

יש לך בגדול 4 מקומות לכניסת RDRAM.

ב2 מקומות יש סטיקים שאתה יכול ליראות שיש עליהם מן גוף קירור והם הרבה יותר גדולים מהזוג השני.

ב2 מקומות השניים יש לך מין סטיקי דמה (הDUMMY STICKS שדיברת עליהם), ובכדי להוסיף אתה פשוט מוציא אותם ומחבר

חדשים... לא DUMMYS.

מידע נוסף:

אני לא יודע מה יהיה אצלך, אבל גם לי היה בהתחלה 128 מ"ב (כלומר 2 סטיקים של 64 כל אחד), וקניתי עוד 256

(כלומר 2 סטיקים כל אחד 128 מ"ב), ובהתחלה הוצאתי את הדמי סטיקס והוספתי את הסטיקים החדשים ולא עבד.

מה שבסוף עשיתי זה שהוצאתי את הדמי סטיקס, העברתי את ה2 סטיקים הקטנים (64 מ"ב) לאיפה שהיו הדמי

ואת החדשים (128 מ"ב) שמתי במקום של ה64 ועבד...

וואי יצא לי הסבר הרבה יותר ארוך משתכננתי, בכל מיקרה זהו.

MOOMIOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רשום לי

Memory Speed Bus בסנדרה של 796Mhz זה אומר שיש לי שני סטייקים, לא? כי אם זה היה רק אחד המהירות לא הייתה אמורה לרדת בחצי? כלומר 400Mhz?

או:

יש דרך אחרת לבדוק את זה חוץ מלפתוח את המחשב?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אמירם.

אז בנוסף לשני הסטייקים של ה-64 שיש לי כרגע אני יכול לשים עוד שניים זהים של 128MB בסלוטים 3 ו-4?

נ.ב

דרך-אגב, אפשר להכריב Radeon9700(לא Pro) במארז mATX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות שני סטיקים זהים של 128מגה לסלוטים 3,4

אפשר להרכיב את הכרטיס, אבל אם הספק שם גרוע כמו שאני מתאר לעצמי זה לא ידלק.

יש מארזי uATX שניתן להרכיב בהם ספק ATX רגיל, לפעמים על חשון כונני הסידי, או לחילופין תקנה מארז וספק נורמליים כמו compucase 6A19 בסביבות ה 300 ש"ח. זה שווה את זה אני מבטיח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...